Menu

Vendee Fontenay vs Paris Saint Germain

Stade de la Beaujoire, Nantes20. decembra 2025 o 21:00

Udalosti zápasu

Vendée Fontenay
Paris Saint Germain
Výkop
25′
D. Doue

asistencia: O. Dembele

D. BolyJ. Neves
29′
34′
O. Dembele

Penalty

Polčas
Q. NdjantouM. Jangeal
46′
53′
G. Ramos

asistencia: S. Mayulu

W. Zaire-EmeryF. Ruiz
61′
D. DoueN. Nsoki
61′
O. DembeleN. Kamara
61′
69′
D. VinetK. Balliau
69′
M. BisleauL. Girard
73′
J. MillimonoF. Gibaud
73′
N. KeitaE. Renou
Antonin Moisdon78′
79′
N. FromagetK. Ernault
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal9
2Shots off Goal2
5Total Shots14
1Blocked Shots3
5Shots insidebox14
0Shots outsidebox0
8Fouls0
2Corner Kicks6
0Offsides1
23%Ball Possession77%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
249Total passes870
191Passes accurate801
77%Passes %92%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vendée Fontenay je 6.22, v porovnaní s 7.24 u Paris Saint Germain. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vendée Fontenay je J. Millimono (7.00), u Paris Saint Germain je to G. Ramos (7.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vendée Fontenay prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Paris Saint Germain je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom G. Ramos (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vendée Fontenay nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 5.90, zatiaľ čo Paris Saint Germain má 4 obrancov s priemerom 7.23. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vendée Fontenay nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.25, oproti 3 u Paris Saint Germain s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vendée Fontenay nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain s priemerom 7.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Vendée Fontenay a 89% u Paris Saint Germain. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vendée Fontenay nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 1 u Paris Saint Germain. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vendée Fontenay je 25.6 (najmladší: A. Moisdon (20), najstarší: D. Vinet (34)), zatiaľ čo Paris Saint Germain má priemer 21.5 (najmladší: D. Boly (16), najstarší: L. Hernandez (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vendée Fontenay majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 2 u Paris Saint Germain. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vendée Fontenay5-4-14-3-3Paris Saint Germain
GKDEFMIDFWD
1Renou6Vinet2Moisdon4Bremond5Leriche3Fromaget8Keita7Bisleau10Belbach.11Millimo.9Diawara1Marin2Boly6Zabarnyi4Beraldo3Hernand.5Ndjantou8Zaire-E.7Mayulu10Dembele9Ramos11Doue

Náhradníci

Tréner: Loic Lambert

Náhradníci

Tréner: Enrique Luis

Vendée FontenaySila pozíciíParis Saint Germain
6.22
Ø Hodnotenie
7.24
6.90Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
5.90Obranca (4 v 4)7.23
0G 0A0G 0A
6.25Záložník (5 v 3)6.78
0G 0A0G 1A
6.70Útočník (1 v 3)7.78
0G 0A4G 1A
Vendée Fontenay5-4-1
1BrankárN. Renou6.9
6ObrancaD. Vinet6.5
2ObrancaA. Moisdon5.2
4ObrancaT. Bremond5.6
3ObrancaN. Fromaget6.3
5ZáložníkY. Leriche
8ZáložníkN. Keita6.5
7ZáložníkM. Bisleau5.3
10ZáložníkM. Belbachir6.2
11ZáložníkJ. Millimono7.0
9ÚtočníkF. Diawara6.7
Paris Saint Germain4-3-3
1BrankárR. Marin7.0
2ObrancaD. Boly6.9
6ObrancaI. Zabarnyi7.0
4ObrancaL. Beraldo7.8
3ObrancaL. Hernandez7.3
5ZáložníkQ. Ndjantou6.5
8ZáložníkW. Zaire-Emery7.0
7ZáložníkS. Mayulu6.91A
10ÚtočníkO. Dembele7.81G1A
9ÚtočníkG. Ramos8.02G
11ÚtočníkD. Doue7.71G

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain zdolal Vendée Fontenay 4:0. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: D. Doue 25′, O. Dembele 34′ (pen.), G. Ramos 53′, G. Ramos 58′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vendée Fontenay mal 23% držanie lopty, Paris Saint Germain mal 77%. Vendée Fontenay mal 5 striel (2 na bránu), Paris Saint Germain mal 14 (9 na bránu). Vendée Fontenay urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain urobil 5.

Aktuálna forma

Vendée Fontenay

LLLLDL

Paris Saint Germain

WDDWWW

Predpoveď zápasu

Vendée Fontenay

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Paris Saint Germain

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana100%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026