Menu

Kaa Gent Ii vs Francs Borains

Planet Group Arena, Gent25. januára 2026 o 16:00
10
Rozhodca: T. De Keyzer

Udalosti zápasu

KAA Gent II
Francs Borains
Výkop
3′Lukas Mondele
11′Levi Malungu
Polčas
R. Vydysh

Penalty

49′
M. El AdfaouiG. Vanderdonck
65′
I. CisseD. Mukuna
65′
72′
M. FrancotteM. Bastian
72′
Lucas LimaS. Stanojlovic
A. AbdullahiA. D. Sylla
82′
82′
J. Van OudenhoveN. Diliberto
82′
P. WydraA. Troc
Gyano Vanderdonck86′
88′
L. MalunguJ. Mituljikic
R. VydyshV. Vidarsson
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
6Shots off Goal7
19Total Shots13
7Blocked Shots4
12Shots insidebox8
7Shots outsidebox5
10Fouls13
9Corner Kicks2
1Offsides1
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
644Total passes341
567Passes accurate253
88%Passes %74%
3.33expected_goals0.75
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy KAA Gent II je 6.89, v porovnaní s 6.76 u Francs Borains. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč KAA Gent II je M. Soumah (7.33), u Francs Borains je to Y. Pandor (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky KAA Gent II prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Soumah (1G). U Francs Borains je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom Lucas Lima (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

KAA Gent II nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Francs Borains má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

KAA Gent II nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 4 u Francs Borains s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

KAA Gent II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Francs Borains s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u KAA Gent II a 75% u Francs Borains. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu KAA Gent II nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Francs Borains. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky KAA Gent II je 19.8 (najmladší: M. El Adfaoui (17), najstarší: M. Soumah (22)), zatiaľ čo Francs Borains má priemer 25.0 (najmladší: J. Dalle Molle (20), najstarší: D. Dessoleil (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu KAA Gent II majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u Francs Borains. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

KAA Gent II4-2-3-15-4-1Francs Borains
GKDEFMIDFWD
30Peersman35Meyer38Soumah56Diallo39Ayinde67Soroka61Abdulla.79Vydysh28Adfaoui62Asselman75Cisse1Pandor28Francot.77Molle24Dessole.23Malungu25Lavie7Wydra8Mondele5Oudenho.14Lima2Prunier

Náhradníci

Tréner: Thomas Matton

Náhradníci

Tréner: Yves Vanderhaeghe

KAA Gent IISila pozíciíFrancs Borains
6.89
Ø Hodnotenie
6.76
7.01Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 5)6.76
1G 1A7G 8A
7.10Záložník (6 v 4)6.71
0G 1A7G 4A
6.55Útočník (1 v 1)6.60
1G 0A2G 0A
KAA Gent II4-2-3-1
30BrankárK. Peersman7.0
35ObrancaG. De Meyer6.8
38ObrancaM. Soumah7.31G
39ObrancaA. Ayinde6.51A
56ZáložníkM. Diallo
67ZáložníkO. Soroka
61ZáložníkA. Abdullahi
79ZáložníkR. Vydysh
28ZáložníkM. El Adfaoui7.11A
62ZáložníkW. Asselman
75ÚtočníkI. Cisse6.51G
Francs Borains5-4-1
1BrankárY. Pandor7.1
28ObrancaM. Francotte6.82G2A
77ObrancaJ. Dalle Molle6.71A
24ObrancaD. Dessoleil7.02G3A
23ObrancaL. Malungu6.61G
25ObrancaC. Lavie6.72G2A
7ZáložníkP. Wydra6.72G2A
8ZáložníkL. Mondele6.8
5ZáložníkJ. Van Oudenhove6.61A
14ZáložníkLucas Lima6.75G1A
2ÚtočníkM. Prunier6.62G

Prehľad zápasu

KAA Gent II zdolal Francs Borains 1:0. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2025. Góly strelili: R. Vydysh 49′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. KAA Gent II mal 64% držanie lopty, Francs Borains mal 36%. KAA Gent II mal 19 striel (6 na bránu), Francs Borains mal 13 (2 na bránu). Očakávané góly: KAA Gent II 3.33 — Francs Borains 0.75. KAA Gent II urobil 4 striedaní, Francs Borains urobil 5.

Rivalita od 2022

KAA Gent II vs Francs Borains vzájomné výsledky

3 stretnutí
KAA Gent II
0
výhier
Remízy
1
Francs Borains
2
výhier
Góly spolu
5 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

KAA Gent II

DLLWLD

Francs Borains

LDWWLW

Predpoveď zápasu

KAA Gent II

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Francs Borains

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : KAA Gent II or draw

75%Forma25%
80%Útok20%
47%Obrana53%
13%Vzájomné zápasy88%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026