Menu

Lokeren Temse vs Kortrijk

Daknamstadion, Lokeren29. novembra 2025 o 16:00
11
Hostia

Kortrijk

Udalosti zápasu

Lokeren-Temse
Kortrijk
Výkop
23′
L. De Smet

asistencia: T. Ambrose

Polčas
61′
M. OsifoL. Hens
S. Brebels

asistencia: M. Soumare

63′
Anisse Brrou70′
70′Rudy Kohon
71′
J. van LandschootC. Denes
71′
M. AndersonI. Hurtevent
82′
L. De SmetJ. Afolabi
M. SoumareR. Nainggolan
83′
A. BrrouI. Elejalde
83′
84′Lennard Hens
S. WasiuT. Boere
88′
J. PalaciosN. Boujouh
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
2Shots off Goal6
7Total Shots9
1Blocked Shots2
6Shots insidebox5
1Shots outsidebox4
13Fouls17
6Corner Kicks6
0Offsides5
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves3
386Total passes357
292Passes accurate264
76%Passes %74%
0.89expected_goals0.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lokeren-Temse je 6.92, v porovnaní s 6.93 u Kortrijk. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lokeren-Temse je T. Troost (7.08), u Kortrijk je to T. Ambrose (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lokeren-Temse prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 21 asistenciami, na čele s M. Soumare (6G). U Kortrijk je to 28 gólov a 23 asistencií s lídrom J. van Landschoot (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lokeren-Temse nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Kortrijk má 3 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lokeren-Temse nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Kortrijk s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lokeren-Temse nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Kortrijk s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Lokeren-Temse a 79% u Kortrijk. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lokeren-Temse nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Kortrijk. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lokeren-Temse je 26.5 (najmladší: A. Spegelaere (22), najstarší: S. Brebels (30)), zatiaľ čo Kortrijk má priemer 24.5 (najmladší: R. Kohon (21), najstarší: B. Dejaegere (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lokeren-Temse majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u Kortrijk. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lokeren-Temse4-1-4-13-4-1-2Kortrijk
GKDEFMIDFWD
1Troost26Vervaque33Camara29Spegela.16Palacios6Brebels7Brrou10Soumare14Janssen55Aerschot18Wasiu31Ilic36Kohon35Lambert5Ndjeung.14Smet25Osifo19Dejaege.3Anderson6Smet18Landsch.68Ambrose

Náhradníci

Tréner: Stijn Vreven

Náhradníci

Tréner: Michiel Jonckheere

Lokeren-TemseSila pozíciíKortrijk
6.92
Ø Hodnotenie
6.93
7.08Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (2 v 3)6.78
2G 4A2G 2A
6.89Záložník (8 v 4)6.89
18G 17A6G 11A
Útočník (0 v 3)7.17
20G 10A
Lokeren-Temse4-1-4-1
1BrankárT. Troost7.1
29ObrancaA. Spegelaere6.91A
16ObrancaJ. Palacios6.92G3A
26ZáložníkJ. Vervaque
33ZáložníkD. Camara
6ZáložníkS. Brebels7.02G3A
7ZáložníkA. Brrou7.05G4A
10ZáložníkM. Soumare6.86G6A
14ZáložníkT. Janssen6.92G4A
55ZáložníkS. Van Aerschot6.73G
18ZáložníkS. Wasiu
Kortrijk3-4-1-2
31BrankárM. Ilic6.8
36ObrancaR. Kohon6.81A
35ObrancaB. Lambert6.81G1A
5ObrancaJ. Ndjeungoue6.71G
14ZáložníkL. De Smet6.71G3A
25ZáložníkM. Osifo6.61G1A
19ZáložníkB. Dejaegere7.42G4A
3ZáložníkM. Anderson6.92G3A
6ÚtočníkL. De Smet6.7
18ÚtočníkJ. van Landschoot7.210G1A
68ÚtočníkT. Ambrose7.610G9A

Prehľad zápasu

Lokeren-Temse a Kortrijk remizovali 1:1. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2025. Góly strelili: L. De Smet 23′, S. Brebels 63′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Lokeren-Temse mal 52% držanie lopty, Kortrijk mal 48%. Lokeren-Temse mal 7 striel (4 na bránu), Kortrijk mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: Lokeren-Temse 0.89 — Kortrijk 0.85. Lokeren-Temse urobil 4 striedaní, Kortrijk urobil 4.

Rivalita od 2026

Lokeren-Temse vs Kortrijk vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lokeren-Temse
0
výhier
Remízy
0
Kortrijk
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lokeren-Temse

DDDWWL

Kortrijk

WLWLWD

Predpoveď zápasu

Lokeren-Temse

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Kortrijk

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Kortrijk and +1.5 goals

48%Forma52%
43%Útok57%
57%Obrana43%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 5. 5. 2026