Menu

Krc Genk Ii vs Olympic Charleroi

Cegeka Arena, Genk30. novembra 2025 o 16:00
Domáci

KRC Genk II

34
Hostia

Olympic Charleroi

Udalosti zápasu

KRC Genk II
Olympic Charleroi
Výkop
18′
T. Lake

asistencia: N. Dailly

Christian Akpan19′
V. Beniangba

asistencia: L. Oyen

26′
31′Niklo Dailly
A. Bibout

asistencia: E. Mbavu

34′
45+5′
K. Kima BeyissaM. Cisse
Polčas
A. Camara

asistencia: L. Oyen

51′
58′
V. Corneillie
59′Victor Corneillie
August De Wannemacker64′
Kang Min-WooB. Manguelle
67′
71′
T. LakeR. Berberi
71′
O. SarkicT. Diallo
76′
N. Dailly

asistencia: R. Berberi

K. HarounE. Sarfo
80′
C. AkpanM. Mocsnik
80′
A. CamaraD. Nzoko
80′
V. BeniangbaL. Decresson
86′
90+3′
M. MedfaiA. Thea
90′
M. Medfai

asistencia: N. Dailly

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal12
1Shots off Goal4
6Total Shots21
1Blocked Shots5
3Shots insidebox18
3Shots outsidebox3
9Fouls15
3Corner Kicks8
7Offsides2
51%Ball Possession49%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves1
418Total passes384
333Passes accurate311
80%Passes %81%
0.80expected_goals4.63
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy KRC Genk II je 6.85, v porovnaní s 6.83 u Olympic Charleroi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč KRC Genk II je A. Bibout (7.23), u Olympic Charleroi je to I. Herrerin (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky KRC Genk II prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 9 asistenciami, na čele s V. Beniangba (6G). U Olympic Charleroi je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom N. Dailly (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

KRC Genk II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Olympic Charleroi má 2 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

KRC Genk II nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 6 u Olympic Charleroi s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

KRC Genk II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 2 u Olympic Charleroi s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u KRC Genk II a 77% u Olympic Charleroi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu KRC Genk II nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Olympic Charleroi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky KRC Genk II je 20.1 (najmladší: E. Mbavu (16), najstarší: B. Stevens (22)), zatiaľ čo Olympic Charleroi má priemer 27.9 (najmladší: K. Kima Beyissa (24), najstarší: I. Herrerin (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu KRC Genk II majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 20 u Olympic Charleroi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

KRC Genk II4-2-3-13-1-4-2Olympic Charleroi
GKDEFMIDFWD
71Stevens2Pierre85Min-Woo73Mbavu65Akpan67Camara56Wannema.86Haroun50Beniang.11Oyen23Bibout23Herrerin55Corneil.12Ramalho3Kegne2Sarkic49Beyissa13Medfai17Cachbach6Kis81Dailly8Lake

Náhradníci

Tréner: Johan Van Rumst

Náhradníci

Tréner: Darko Janacković

KRC Genk IISila pozíciíOlympic Charleroi
6.85
Ø Hodnotenie
6.83
7.05Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 2)6.72
0G 3A1G 0A
7.00Záložník (5 v 6)6.81
11G 6A4G 4A
7.23Útočník (1 v 2)6.82
6G 0A7G 4A
KRC Genk II4-2-3-1
71BrankárB. Stevens7.0
2ObrancaK. Pierre6.51A
85ObrancaKang Min-Woo6.5
73ObrancaE. Mbavu6.71A
65ObrancaC. Akpan6.71A
67ZáložníkA. Camara
56ZáložníkA. De Wannemacker7.01G3A
86ZáložníkK. Haroun
50ZáložníkV. Beniangba6.96G1A
11ZáložníkL. Oyen7.14G2A
23ÚtočníkA. Bibout7.26G
Olympic Charleroi3-1-4-2
23BrankárI. Herrerin7.2
55ObrancaV. Corneillie6.91G
12ObrancaJ. Ramalho6.5
3ZáložníkK. J. Ndedi Kegne
2ZáložníkO. Sarkic6.71A
49ZáložníkK. Kima Beyissa6.8
13ZáložníkM. Medfai6.93G1A
17ZáložníkM. Cachbach6.92A
6ZáložníkK. Kis6.81G
81ÚtočníkN. Dailly6.95G3A
8ÚtočníkT. Lake6.82G1A

Prehľad zápasu

Olympic Charleroi zdolal KRC Genk II 4:3. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2025. Góly strelili: T. Lake 18′, V. Beniangba 26′, A. Bibout 34′, A. Camara 51′, V. Corneillie 58′, N. Dailly 76′, M. Medfai 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. KRC Genk II mal 51% držanie lopty, Olympic Charleroi mal 49%. KRC Genk II mal 6 striel (4 na bránu), Olympic Charleroi mal 21 (12 na bránu). Očakávané góly: KRC Genk II 0.80 — Olympic Charleroi 4.63. KRC Genk II urobil 5 striedaní, Olympic Charleroi urobil 4.

Rivalita od 2026

KRC Genk II vs Olympic Charleroi vzájomné výsledky

1 stretnutí
KRC Genk II
1
výhier
Remízy
0
Olympic Charleroi
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

KRC Genk II

DDDWDD

Olympic Charleroi

LLLLLL

Predpoveď zápasu

KRC Genk II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Olympic Charleroi

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Olympic Charleroi

50%Forma50%
56%Útok44%
36%Obrana64%
0%Vzájomné zápasy0%

Stadium

De Leunen, Geel — 10,524 capacity. Home of AS Verbroedering Geel.

Capacity
10,524
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 5. 5. 2026