Menu

K Lierse S K vs Lommel United

Herman Vanderpoortenstadion, Lier31. októbra 2025 o 20:00
Domáci

K. Lierse S.K.

44
Hostia

Lommel United

Udalosti zápasu

K. Lierse S.K.
Lommel United
Výkop
P. Perdichizzi

asistencia: J. Mertens

19′
26′
P. Perdichizzi

Own Goal

M. Lenaerts

asistencia: B. Adinany

36′
43′
P. Perdichizzi

Own Goal

Polčas
K. VromanJ. De Smet
46′
46′
D. WoutersT. Eyoma
B. Adinany

asistencia: J. Mertens

47′
51′
N. RommensR. Seuntjens
Jenthe Mertens55′
58′
T. Eyoma

asistencia: R. Seigers

60′
F. TeweldeJ. van Duiven
66′Ralf Seuntjens
N. Mayoka-TikaD. Demuynck
72′
J. MertensV. De Vos
81′
M. LenaertsE. Matuta
81′
83′Sam De Grand
87′
R. Seuntjens

asistencia: S. De Grand

Victor Daguin88′
V. DaguinM. Sy
89′
90+3′Sam De Grand
90+3′Sam De Grand
90+4′
M. SalahH. Oware
B. Adinany

asistencia: D. Asare

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
5Shots off Goal2
16Total Shots10
5Blocked Shots2
12Shots insidebox5
4Shots outsidebox5
8Fouls16
6Corner Kicks1
1Offsides1
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves2
361Total passes474
289Passes accurate387
80%Passes %82%
1.94expected_goals1.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy K. Lierse S.K. je 6.94, v porovnaní s 6.84 u Lommel United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč K. Lierse S.K. je J. Mertens (7.38), u Lommel United je to D. Wouters (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky K. Lierse S.K. prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 12 asistenciami, na čele s J. Mertens (4G). U Lommel United je to 24 gólov a 25 asistencií s lídrom L. Schoofs (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

K. Lierse S.K. nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Lommel United má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

K. Lierse S.K. nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Lommel United s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

K. Lierse S.K. nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Lommel United s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u K. Lierse S.K. a 82% u Lommel United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu K. Lierse S.K. nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Lommel United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky K. Lierse S.K. je 24.0 (najmladší: K. Vroman (21), najstarší: P. Perdichizzi (33)), zatiaľ čo Lommel United má priemer 24.7 (najmladší: M. Pieklak (19), najstarší: J. Pelupessy (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu K. Lierse S.K. majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 24 u Lommel United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

K. Lierse S.K.4-2-3-14-4-2Lommel United
GKDEFMIDFWD
61Vroman66Mertens21Kerf2Perdich.14Buyser36Asare8Daguin9Adinany3Mayoka-.11Touile94Lenaerts23Pieklak13Riascos4Seigers5Wouters79Grand98Salah8Rommens6Pelupes.77Tewelde15Schoofs10Reyners

Náhradníci

Tréner: Jamath Shoffner

Náhradníci

Tréner: Lee David Johnson

K. Lierse S.K.Sila pozíciíLommel United
6.94
Ø Hodnotenie
6.84
7.35Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (3 v 4)6.97
6G 4A6G 10A
6.83Záložník (7 v 4)6.71
6G 8A8G 4A
Útočník (0 v 2)6.99
10G 11A
K. Lierse S.K.4-2-3-1
61BrankárK. Vroman7.3
66ObrancaJ. Mertens7.44G4A
2ObrancaP. Perdichizzi7.02G
14ObrancaW. De Buyser6.6
21ZáložníkB. De Kerf
36ZáložníkD. Asare7.11G2A
8ZáložníkV. Daguin7.01G2A
9ZáložníkB. Adinany6.73G3A
3ZáložníkN. Mayoka-Tika6.61A
11ZáložníkS. El Touile6.81G
94ZáložníkM. Lenaerts
Lommel United4-4-2
23BrankárM. Pieklak6.6
13ObrancaJ. A. Banguera Riascos6.82G
4ObrancaR. Seigers6.82A
5ObrancaD. Wouters7.23G
79ObrancaS. De Grand7.11G8A
98ZáložníkM. Salah6.73G3A
8ZáložníkN. Rommens7.02G1A
6ZáložníkJ. Pelupessy6.93G
77ZáložníkF. Tewelde6.3
15ÚtočníkL. Schoofs7.07G2A
10ÚtočníkT. Reyners7.03G9A

Prehľad zápasu

K. Lierse S.K. a Lommel United remizovali 4:4. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2025. Góly strelili: P. Perdichizzi 19′, P. Perdichizzi 26′ (o.g.), M. Lenaerts 36′, P. Perdichizzi 43′ (o.g.), B. Adinany 47′, T. Eyoma 58′, R. Seuntjens 87′, B. Adinany 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. K. Lierse S.K. mal 44% držanie lopty, Lommel United mal 56%. K. Lierse S.K. mal 16 striel (6 na bránu), Lommel United mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: K. Lierse S.K. 1.94 — Lommel United 1.29. K. Lierse S.K. urobil 5 striedaní, Lommel United urobil 4.

Rivalita od 2025

K. Lierse S.K. vs Lommel United vzájomné výsledky

1 stretnutí
K. Lierse S.K.
0
výhier
Remízy
0
Lommel United
1
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

K. Lierse S.K.

DWLDLW

Lommel United

WWWLLW

Predpoveď zápasu

K. Lierse S.K.

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Lommel United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Lommel United

30%Forma70%
27%Útok73%
58%Obrana42%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 5. 5. 2026