Menu

Club Brugge Ii vs Kaa Gent Ii

Schiervelde Stadion, Roeselare4. októbra 2025 o 16:00
04

Udalosti zápasu

Club Brugge II
KAA Gent II
Výkop
17′
R. Vydysh

asistencia: W. Asselman

24′Mohamed Soumah
Laurens Goemaere25′
Alejandro Granados32′
34′
D. Mukuna
A. GranadosR. Tytens
37′
44′
Polčas
J. BisiwuJ. Da Silva
46′
49′
E. H. Seck

asistencia: T. De Vlieger

J. WillemsW. Verlinden
64′
T. Van AckerN. Amengai
64′
68′Bram Lagae
72′
D. MukunaJ. Mazouz
72′
W. AsselmanO. Soroka
73′
A. AyindeM. Diallo
Sem Audoor79′
87′
M. El AdfaouiB. Van Hoorick
87′
R. VydyshA. Donny Sylla
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal9
2Shots off Goal5
5Total Shots15
2Blocked Shots1
1Shots insidebox10
4Shots outsidebox5
22Fouls15
0Corner Kicks0
0Offsides2
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
368Total passes470
305Passes accurate396
83%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Brugge II je 6.71, v porovnaní s 7.12 u KAA Gent II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Brugge II je A. Vanden Driessche (7.01), u KAA Gent II je to T. De Vlieger (8.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Brugge II prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 2 asistenciami, na čele s A. Granados (2G). U KAA Gent II je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom T. De Vlieger (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Brugge II nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo KAA Gent II má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Brugge II nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 6 u KAA Gent II s hodnotením 7.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Brugge II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 0 u KAA Gent II s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Club Brugge II a 83% u KAA Gent II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Brugge II nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 16 u KAA Gent II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Brugge II je 20.5 (najmladší: J. Bisiwu (17), najstarší: T. Van Acker (34)), zatiaľ čo KAA Gent II má priemer 20.0 (najmladší: M. El Adfaoui (17), najstarší: M. Soumah (22)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Brugge II majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u KAA Gent II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Brugge II4-2-3-14-2-3-1KAA Gent II
GKDEFMIDFWD
81Driessc.75Willems24Osuji82Hoogen83Audoor73Goemaere70Granados79Buifrahi77Acker74Bisiwu87Furo30Peersman35Meyer38Soumah26Lagae39Ayinde28Adfaoui78Mukuna62Asselman27Vlieger59Seck79Vydysh

Náhradníci

Tréner: Tim Wolf

Náhradníci

Tréner: Thomas Matton

Club Brugge IISila pozíciíKAA Gent II
6.71
Ø Hodnotenie
7.12
7.01Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (3 v 4)6.89
1G 1A1G 1A
6.74Záložník (6 v 6)7.64
6G 1A2G 2A
6.57Útočník (1 v 0)
0G 0A
Club Brugge II4-2-3-1
81BrankárA. Vanden Driessche7.0
75ObrancaJ. Willems6.3
24ObrancaV. Osuji6.61G
82ObrancaS. Gomez van Hoogen6.81A
83ZáložníkS. Audoor6.8
73ZáložníkL. Goemaere6.91G
70ZáložníkA. Granados6.92G1A
79ZáložníkR. Buifrahi6.71G
77ZáložníkT. Van Acker6.72G
74ZáložníkJ. Bisiwu6.5
87ÚtočníkK. Furo6.6
KAA Gent II4-2-3-1
30BrankárK. Peersman7.0
35ObrancaG. De Meyer6.8
38ObrancaM. Soumah7.31G
26ObrancaB. Lagae6.9
39ObrancaA. Ayinde6.51A
28ZáložníkM. El Adfaoui7.11A
78ZáložníkD. Mukuna
62ZáložníkW. Asselman
27ZáložníkT. De Vlieger8.22G1A
59ZáložníkE. H. Seck
79ZáložníkR. Vydysh

Prehľad zápasu

KAA Gent II zdolal Club Brugge II 4:0. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2025. Góly strelili: R. Vydysh 17′, D. Mukuna 34′, T. De Vlieger 44′ (pen.), E. H. Seck 49′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Club Brugge II mal 44% držanie lopty, KAA Gent II mal 56%. Club Brugge II mal 5 striel (1 na bránu), KAA Gent II mal 15 (9 na bránu). Club Brugge II urobil 4 striedaní, KAA Gent II urobil 5.

Rivalita od 2026

Club Brugge II vs KAA Gent II vzájomné výsledky

1 stretnutí
Club Brugge II
0
výhier
Remízy
0
KAA Gent II
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Club Brugge II

WLLDDL

KAA Gent II

DLLWLD

Predpoveď zápasu

Club Brugge II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

KAA Gent II

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or KAA Gent II

29%Forma71%
57%Útok43%
40%Obrana60%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 5. 5. 2026