Menu

Mamelodi Sundowns vs Far Rabat

Loftus Versfeld Stadium, Tshwane19. januára 2025 o 17:00
11
Hostia

FAR Rabat

Rozhodca: K. Waweru
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Mamelodi Sundowns
FAR Rabat
Výkop
P. Shalulile

asistencia: Lucas Ribeiro Costa

12′
Polčas
63′
A. HammoudanA. Zouhzouh
I. RaynersT. Matthews
76′
76′
K. Aït OuarkhaneJ. Beya
S. MkhuliseN. Maema
77′
83′
A. Zouhzouh

asistencia: Y. El Fahli

85′
Z. DerragA. Hadraf
85′
T. OrebonyeZ. Ajoughlal
P. ShalulileArthur Sales
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
5Shots off Goal4
12Total Shots7
2Blocked Shots2
8Shots insidebox4
4Shots outsidebox3
12Fouls11
7Corner Kicks2
1Offsides3
69%Ball Possession31%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
602Total passes266
551Passes accurate215
92%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mamelodi Sundowns je 7.10, v porovnaní s 6.85 u FAR Rabat. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mamelodi Sundowns je T. Mokoena (7.56), u FAR Rabat je to A. El Khayati (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mamelodi Sundowns prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Lucas Ribeiro Costa (3G). U FAR Rabat je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom K. Aït Ouarkhane (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mamelodi Sundowns nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo FAR Rabat má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mamelodi Sundowns nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u FAR Rabat s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mamelodi Sundowns nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 1 u FAR Rabat s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 57% u Mamelodi Sundowns a 44% u FAR Rabat. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mamelodi Sundowns nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 7 u FAR Rabat. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mamelodi Sundowns je 30.0 (najmladší: M. Allende (26), najstarší: R. Williams (33)), zatiaľ čo FAR Rabat má priemer 29.6 (najmladší: K. Aït Ouarkhane (25), najstarší: L. Naji (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mamelodi Sundowns majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 8 u FAR Rabat. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mamelodi Sundowns4-2-3-14-2-3-1FAR Rabat
GKDEFMIDFWD
30Williams27Morena2Khoza20Kekana29Lunga4Mokoena21Mkhulise11Allende10Costa38Shaluli.13Rayners1Khayati3Bach19Houeibib29Inonga2Carneiro13Naji6Derrag7Fahli8Ouarkha.11Hammoud.18Orebonye

Náhradníci

Tréner: Miguel Cardoso

Náhradníci

Tréner: H. Velud

Mamelodi SundownsSila pozíciíFAR Rabat
7.10
Ø Hodnotenie
6.85
7.06Brankár (1 v 1)7.58
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (4 v 4)6.82
1G 1A1G 0A
7.11Záložník (5 v 5)6.75
6G 4A5G 4A
7.10Útočník (1 v 1)6.68
2G 1A0G 0A
Mamelodi Sundowns4-2-3-1
30BrankárR. Williams7.1
27ObrancaT. Morena6.91A
2ObrancaM. Khoza
20ObrancaG. Kekana7.01G
29ObrancaD. Lunga7.3
4ZáložníkT. Mokoena7.61G1A
21ZáložníkS. Mkhulise6.5
11ZáložníkM. Allende7.32A
10ZáložníkLucas Ribeiro Costa7.23G1A
38ZáložníkP. Shalulile6.92G
13ÚtočníkI. Rayners7.12G1A
FAR Rabat4-2-3-1
1BrankárA. El Khayati7.6
3ObrancaA. Bach6.7
19ObrancaH. Houeibib7.0
29ObrancaH. Inonga6.9
2ObrancaTó Carneiro6.71G
13ZáložníkL. Naji6.7
6ZáložníkZ. Derrag6.7
7ZáložníkY. El Fahli6.91G2A
8ZáložníkK. Aït Ouarkhane7.02G1A
11ZáložníkA. Hammoudan6.52G1A
18ÚtočníkT. Orebonye6.7

Prehľad zápasu

Mamelodi Sundowns a FAR Rabat remizovali 1:1. Zápas sa hral v CAF Champions League 2024. Góly strelili: P. Shalulile 12′, A. Zouhzouh 83′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Mamelodi Sundowns mal 69% držanie lopty, FAR Rabat mal 31%. Mamelodi Sundowns mal 12 striel (5 na bránu), FAR Rabat mal 7 (1 na bránu). Mamelodi Sundowns urobil 3 striedaní, FAR Rabat urobil 4.

Rivalita od 2024

Mamelodi Sundowns vs FAR Rabat vzájomné výsledky

1 stretnutí
Mamelodi Sundowns
0
výhier
Remízy
1
FAR Rabat
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Mamelodi Sundowns

LLDWWW

FAR Rabat

DWWWLW

Predpoveď zápasu

Mamelodi Sundowns

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FAR Rabat

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Mamelodi Sundowns or draw and -3.5 goals

47%Forma53%
36%Útok64%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026