Menu

Young Africans vs Tp Mazembe

Benjamin Mkapa National Stadium, Dar-es-Salaam4. januára 2025 o 14:00
31
Rozhodca: A. Heeralall
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Young Africans
TP Mazembe
Výkop
16′
A. Faty

Penalty

30′Boaz Ngalamulume
C. Mzize

asistencia: I. Boka

33′
Polčas
46′
B. BeengaD. Lumbu
A. Ki

asistencia: K. Aucho

56′
59′
S. ZemangaP. Mwamba
C. Mzize

asistencia: P. Dube

60′
67′
C. FofanaS. Saidi
67′
B. NgalamulumeA. Fabrice
A. KiK. Musonda
71′
71′
O. KabwitJ. Diouf
K. AuchoD. Abuya
75′
P. ZouzouaS. Abubakar
83′
Ally Kibwana Shomari90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
7Shots off Goal4
21Total Shots9
6Blocked Shots2
15Shots insidebox5
6Shots outsidebox4
17Fouls15
8Corner Kicks1
4Offsides2
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
466Total passes263
366Passes accurate171
79%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Young Africans je 6.83, v porovnaní s 6.88 u TP Mazembe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Young Africans je D. Diarra (7.55), u TP Mazembe je to A. Faty (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Young Africans prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Dube (1G). U TP Mazembe je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom C. Fofana (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Young Africans nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo TP Mazembe má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Young Africans nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u TP Mazembe s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Young Africans nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u TP Mazembe s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Young Africans a —% u TP Mazembe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Young Africans nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 11 u TP Mazembe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Young Africans je 26.7 (najmladší: C. Mzize (21), najstarší: D. Diarra (30)), zatiaľ čo TP Mazembe má priemer 25.6 (najmladší: O. Kabwit (20), najstarší: S. Zemanga (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Young Africans majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 9 u TP Mazembe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Young Africans4-2-3-14-3-3TP Mazembe
GKDEFMIDFWD
39Diarra15Shomari5Job4Hamad23Boka27Yahya8Aucho26Zouzoua10Ki24Mzize29Dube33Faty2Keita4Atibu31Ntambwe29Luzolo17Ngalamu.34Konga24Zemanga20Beenga13Fofana16Kabwit

Náhradníci

Tréner: S. Ramović

Náhradníci

Tréner: L. N'Diaye

Young AfricansSila pozíciíTP Mazembe
6.83
Ø Hodnotenie
6.88
7.55Brankár (1 v 1)7.30
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 3)7.02
0G 1A0G 2A
6.65Záložník (6 v 4)6.77
0G 1A0G 0A
6.73Útočník (1 v 3)6.60
1G 1A4G 0A
Young Africans4-2-3-1
39BrankárD. Diarra7.5
15ObrancaK. Shomari
5ObrancaD. Job6.81A
23ObrancaI. Boka
4ZáložníkI. Hamad
27ZáložníkM. Yahya6.51A
8ZáložníkK. Aucho
26ZáložníkP. Zouzoua7.0
10ZáložníkA. Ki
24ZáložníkC. Mzize6.5
29ÚtočníkP. Dube6.71G1A
TP Mazembe4-3-3
33BrankárA. Faty7.3
2ObrancaI. Keita7.22A
4ObrancaJ. Atibu7.0
29ObrancaE. Luzolo6.9
31ZáložníkM. Ntambwe6.8
17ZáložníkB. Ngalamulume6.6
34ZáložníkC. Konga
24ZáložníkS. Zemanga6.9
20ÚtočníkB. Beenga
13ÚtočníkC. Fofana7.04G
16ÚtočníkO. Kabwit6.2

Prehľad zápasu

Young Africans zdolal TP Mazembe 3:1. Zápas sa hral v CAF Champions League 2024. Góly strelili: A. Faty 16′ (pen.), C. Mzize 33′, A. Ki 56′, C. Mzize 60′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Young Africans mal 64% držanie lopty, TP Mazembe mal 36%. Young Africans mal 21 striel (8 na bránu), TP Mazembe mal 9 (3 na bránu). Young Africans urobil 3 striedaní, TP Mazembe urobil 5.

Rivalita od 2023

Young Africans vs TP Mazembe vzájomné výsledky

3 stretnutí
Young Africans
2
výhier
Remízy
1
TP Mazembe
0
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Young Africans

LWWDWW

TP Mazembe

WLWWWW

Predpoveď zápasu

Young Africans

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TP Mazembe

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Young Africans or draw

47%Forma53%
57%Útok43%
44%Obrana56%
88%Vzájomné zápasy13%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026