Menu

Young Africans vs Al Hilal Omdurman

Benjamin Mkapa National Stadium, Dar-es-Salaam26. novembra 2024 o 14:00
Rozhodca: S. Guezzaz

Udalosti zápasu

Young Africans
Al Hilal Omdurman
Výkop
Polčas
61′
Walieldin KhdirG. Fofana
61′
J. GirumugishaAbdel Raouf Yagoub
63′
A. Coulibaly

asistencia: Altayeb Abdelrazig

D. AbuyaC. Chama
72′
M. NzengeliK. Musonda
73′
81′Adama Coulibaly
83′
A. CoulibalyYasir Mozamil
87′
Mohamed AbdelrahmanYaser Awad
N. KibabageK. Shomari
90+2′
90′
Yasir Mozamil

asistencia: Abdel Raouf Yagoub

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
7Shots off Goal4
15Total Shots6
3Blocked Shots0
7Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
11Fouls15
12Corner Kicks0
4Offsides0
61%Ball Possession39%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
490Total passes313
411Passes accurate233
84%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Young Africans je 6.84, v porovnaní s 6.89 u Al Hilal Omdurman. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Young Africans je D. Diarra (7.55), u Al Hilal Omdurman je to K. Diaw (7.40).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Young Africans prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Dube (1G). U Al Hilal Omdurman je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom Mohamed Abdelrahman (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Young Africans nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Al Hilal Omdurman má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Young Africans nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u Al Hilal Omdurman s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Young Africans nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Al Hilal Omdurman s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Young Africans a —% u Al Hilal Omdurman. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Young Africans nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Al Hilal Omdurman. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Young Africans je 28.1 (najmladší: D. Job (25), najstarší: D. Abuya (31)), zatiaľ čo Al Hilal Omdurman má priemer 27.4 (najmladší: I. Fofana (21), najstarší: Altayeb Abdelrazig (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Young Africans majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 7 u Al Hilal Omdurman. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Young Africans4-4-24-1-4-1Al Hilal Omdurman
GKDEFMIDFWD
39Diarra21Attohou.4Hamad5Job30Kibabage26Zouzoua27Yahya38Abuya7Nzengeli10Ki29Dube1Fofana24Ebuela4Abdelra.38Diouf12Diaw18Kane11Couliba.15Adil21Khdir7Girumug.10Abdelra.

Náhradníci

Tréner: S. Ramović

Náhradníci

Tréner: F. Ibengé

Young AfricansSila pozíciíAl Hilal Omdurman
6.84
Ø Hodnotenie
6.89
7.55Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.98
0G 1A0G 1A
6.70Záložník (5 v 5)6.83
0G 1A0G 0A
6.73Útočník (2 v 1)6.86
1G 1A1G 0A
Young Africans4-4-2
39BrankárD. Diarra7.5
21ObrancaK. Attohoula6.9
5ObrancaD. Job6.81A
30ObrancaN. Kibabage
4ZáložníkI. Hamad
26ZáložníkP. Zouzoua7.0
27ZáložníkM. Yahya6.51A
38ZáložníkD. Abuya7.0
7ZáložníkM. Nzengeli6.3
10ÚtočníkA. Ki
29ÚtočníkP. Dube6.71G1A
Al Hilal Omdurman4-1-4-1
1BrankárI. Fofana6.8
24ObrancaS. Ebuela7.11A
4ObrancaAltayeb Abdelrazig6.7
38ObrancaO. Diouf6.7
12ObrancaK. Diaw7.4
18ZáložníkM. Kane
11ZáložníkA. Coulibaly
15ZáložníkSalah Adil6.9
21ZáložníkWalieldin Khdir6.9
7ZáložníkJ. Girumugisha6.6
10ÚtočníkMohamed Abdelrahman6.91G

Prehľad zápasu

Al Hilal Omdurman zdolal Young Africans 2:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2024. Góly strelili: A. Coulibaly 63′, Yasir Mozamil 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Young Africans mal 61% držanie lopty, Al Hilal Omdurman mal 39%. Young Africans mal 15 striel (5 na bránu), Al Hilal Omdurman mal 6 (2 na bránu). Young Africans urobil 3 striedaní, Al Hilal Omdurman urobil 4.

Rivalita od 2022

Young Africans vs Al Hilal Omdurman vzájomné výsledky

3 stretnutí
Young Africans
1
výhier
Remízy
1
Al Hilal Omdurman
1
výhier
Góly spolu
4 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Young Africans

LWWDWW

Al Hilal Omdurman

LDDLWL

Predpoveď zápasu

Young Africans

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Hilal Omdurman

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Young Africans

60%Forma40%
77%Útok23%
100%Obrana0%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026