Menu

Nouadhibou vs Pyramids Fc

Stade Cheikha Ould Boïdiya, Nouakchott2. decembra 2023 o 17:00
Domáci

Nouadhibou

20
Rozhodca: B. Tessema

Udalosti zápasu

Nouadhibou
Pyramids FC
Výkop
S. Amar

asistencia: O. Mangane

4′
Polčas
S. AmarA. Oubeid
46′
46′
Karim HafezMohamed Reda
Demini Saleck48′
E. BowbaN. El Abd
54′
M. Al KhalilK. Lejouade
61′
O. FayeI. Gadiaga
61′
62′
Osama GalalMostafa Fathi
73′
F. LakayMohamed El Gabbas
S. Mohamed El AbdM. Saïd
87′
88′
Ramadan SobhiAli Gabr
90+1′Ahmed Samy
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
2Shots off Goal13
5Total Shots22
0Blocked Shots5
4Shots insidebox13
1Shots outsidebox9
20Fouls13
2Corner Kicks7
2Offsides2
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards1
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
325Total passes472
226Passes accurate382
70%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nouadhibou je 6.65, v porovnaní s 6.97 u Pyramids FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nouadhibou je M. M'bodj (7.15), u Pyramids FC je to Osama Galal (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nouadhibou prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s O. Faye (2G). U Pyramids FC je to 1 gólov a 3 asistencií s lídrom F. Mayele (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nouadhibou nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Pyramids FC má 3 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nouadhibou nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u Pyramids FC s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nouadhibou nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Pyramids FC s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nouadhibou a 84% u Pyramids FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nouadhibou nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Pyramids FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nouadhibou je 28.3 (najmladší: S. Mohamed El Abd (22), najstarší: M. Al Khalil (38)), zatiaľ čo Pyramids FC má priemer 30.5 (najmladší: Osama Galal (28), najstarší: Ahmed El Shenawy (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nouadhibou majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 4 u Pyramids FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nouadhibou4-2-3-13-4-1-2Pyramids FC
GKDEFMIDFWD
1M'bodj24Lemrabo.15Mangane25Saleck14Mheimid8Bodda6Abd28Amar5Bowba11Khalil20Faye1Shenawy6Galal4Samy21Hamdy15Chibi14Lasheen7Touré29Hafez10Sobhi9Mayele23Lakay

Náhradníci

Tréner: López Garai

Náhradníci

Tréner: Jaime Pacheco

NouadhibouSila pozíciíPyramids FC
6.65
Ø Hodnotenie
6.97
7.15Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (4 v 3)7.13
1G 1A0G 1A
6.64Záložník (5 v 4)7.03
2G 0A0G 2A
6.58Útočník (1 v 3)6.64
2G 0A1G 0A
Nouadhibou4-2-3-1
1BrankárM. M'bodj7.2
24ObrancaE. Lemrabott6.5
15ObrancaO. Mangane7.01G1A
25ObrancaD. Saleck6.3
14ObrancaS. Mheimid6.5
8ZáložníkM. Bodda6.5
6ZáložníkS. Mohamed El Abd
28ZáložníkS. Amar7.01G
5ZáložníkE. Bowba6.3
11ZáložníkM. Al Khalil6.81G
20ÚtočníkO. Faye6.62G
Pyramids FC3-4-1-2
1BrankárAhmed El Shenawy6.9
6ObrancaOsama Galal7.6
4ObrancaAhmed Samy7.21A
21ObrancaMohamed Hamdy6.6
15ZáložníkM. Chibi7.11A
14ZáložníkMohanad Lasheen7.1
7ZáložníkB. Touré6.9
29ZáložníkKarim Hafez7.01A
10ÚtočníkRamadan Sobhi6.7
9ÚtočníkF. Mayele6.61G
23ÚtočníkF. Lakay

Prehľad zápasu

Nouadhibou zdolal Pyramids FC 2:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2023. Góly strelili: S. Amar 4′, A. Oubeid 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Nouadhibou mal 40% držanie lopty, Pyramids FC mal 60%. Nouadhibou mal 5 striel (3 na bránu), Pyramids FC mal 22 (4 na bránu). Nouadhibou urobil 5 striedaní, Pyramids FC urobil 4.

Rivalita od 2019

Nouadhibou vs Pyramids FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nouadhibou
0
výhier
Remízy
1
Pyramids FC
2
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Nouadhibou

LWWWWW

Pyramids FC

WDWWLD

Predpoveď zápasu

Nouadhibou

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pyramids FC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Pyramids FC

50%Forma50%
46%Útok54%
17%Obrana83%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026