Menu

Zamalek Sc vs Cr Belouizdad

Cairo International Stadium, Cairo10. februára 2023 o 17:00
Domáci

Zamalek SC

01
Rozhodca: I. Sy

Udalosti zápasu

Zamalek SC
CR Belouizdad
Výkop
Polčas
57′
L. Wamba

Penalty

Mohamed TarekYoussef Nabih
62′
Sayed Abdallah SikaMostafa Shalaby
62′
Omar GaberMohamed Ashraf Roqa
72′
74′
A. BourasM. Rebiai
77′Leonel Wamba
78′
I. BakirI. Belkhir
Ahmed Abou El FotouhMohamed Abdul Shafy
80′
90+2′
A. IwualaH. Selmi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
6Shots off Goal3
12Total Shots9
4Blocked Shots3
7Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
13Fouls11
7Corner Kicks4
0Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
481Total passes434
412Passes accurate355
86%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zamalek SC je 6.99, v porovnaní s 6.59 u CR Belouizdad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zamalek SC je Zizo (7.46), u CR Belouizdad je to Y. Laouafi (6.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zamalek SC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Zizo (9G). U CR Belouizdad je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zamalek SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo CR Belouizdad má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zamalek SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 3 u CR Belouizdad s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zamalek SC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 3 u CR Belouizdad s priemerom 6.39. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 49% u Zamalek SC a —% u CR Belouizdad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zamalek SC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 6 u CR Belouizdad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zamalek SC je 28.8 (najmladší: Mohamed Tarek (22), najstarší: Mohamed Awad (33)), zatiaľ čo CR Belouizdad má priemer 28.3 (najmladší: L. Wamba (23), najstarší: M. Belkhither (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zamalek SC majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 4 u CR Belouizdad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zamalek SC3-4-34-3-3CR Belouizdad
GKDEFMIDFWD
1Awad38Tarek5Ghani36Abdelma.4Gaber15Sisi20Dunga29Fotouh39Sika30Jaziri25Zizo1Guendouz22Belkhit.2Keddad4Hadded20Laouafi6Draoui5Mrezigue38Bouras8Bakir29Wamba24Iwuala

Náhradníci

Tréner: Jesualdo Ferreira

Náhradníci

Tréner: S. Raho

Zamalek SCSila pozíciíCR Belouizdad
6.99
Ø Hodnotenie
6.59
Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.68
0G 0A0G 0A
7.02Záložník (4 v 3)6.67
3G 9A0G 0A
7.08Útočník (3 v 3)6.39
15G 4A0G 0A
Zamalek SC3-4-3
1BrankárMohamed Awad
38ObrancaMohamed Tarek6.7
5ObrancaMohamed Abdel Ghani6.8
36ObrancaHossam Abdelmaguid7.1
4ZáložníkOmar Gaber7.21G6A
15ZáložníkAmr El Sisi6.6
20ZáložníkNabil Emad Dunga7.11G
29ZáložníkAhmed Abou El Fotouh7.21G3A
39ÚtočníkSayed Abdallah Sika6.83A
30ÚtočníkS. Jaziri7.06G
25ÚtočníkZizo7.59G1A
CR Belouizdad4-3-3
1BrankárA. Guendouz6.6
22ObrancaM. Belkhither6.6
2ObrancaC. Keddad6.7
4ObrancaM. Hadded6.7
20ObrancaY. Laouafi6.7
6ZáložníkZ. Draoui
5ZáložníkH. Mrezigue
38ZáložníkA. Bouras6.7
8ÚtočníkI. Bakir6.3
29ÚtočníkL. Wamba6.5
24ÚtočníkA. Iwuala

Prehľad zápasu

CR Belouizdad zdolal Zamalek SC 1:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2022. Góly strelili: L. Wamba 57′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Zamalek SC mal 54% držanie lopty, CR Belouizdad mal 46%. Zamalek SC mal 12 striel (2 na bránu), CR Belouizdad mal 9 (3 na bránu). Zamalek SC urobil 4 striedaní, CR Belouizdad urobil 3.

Rivalita od 2023

Zamalek SC vs CR Belouizdad vzájomné výsledky

3 stretnutí
Zamalek SC
1
výhier
Remízy
1
CR Belouizdad
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Zamalek SC

DDLWWW

CR Belouizdad

WWLDWD

Predpoveď zápasu

Zamalek SC

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

CR Belouizdad

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Zamalek SC

63%Forma37%
63%Útok38%
67%Obrana33%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026