Menu

Fc Bw Linz vs Scr Altach

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Hofmann Personal Stadion, Linz24. apríla 2026 o 19:30
Domáci

FC BW Linz

30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC BW Linz
SCR Altach
Výkop
Polčas
D. BumbergerS. Pirkl
46′
56′
O. DiawaraP. Benjamin
S. Seidl

asistencia: N. Maier

66′
Goal confirmed67′
VAR
Ronivaldo

asistencia: S. Pirkl

68′
74′
Y. MassomboS. Hrstic
74′
M. OswaldE. Yalcin
RonivaldoM. Fofana
82′
I. DahlqvistD. Reiter
83′
N. MaierC. Cvetko
90+5′
S. WeissmanP. Mensah
90+4′
90+4′
L. JagerL. Gugganig
D. Reiter

asistencia: F. Strauss

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
3Shots off Goal6
17Total Shots10
7Blocked Shots3
8Shots insidebox7
9Shots outsidebox3
5Fouls4
5Corner Kicks4
3Offsides1
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
386Total passes488
288Passes accurate386
75%Passes %79%
1.47expected_goals1.32
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC BW Linz je 6.73, v porovnaní s 6.80 u SCR Altach. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC BW Linz je Simon Seidl (6.93), u SCR Altach je to Mohamed Ouédraogo (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC BW Linz prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 12 asistenciami, na čele s Ronivaldo (9G). U SCR Altach je to 13 gólov a 16 asistencií s lídrom Ousmane Diawara (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC BW Linz nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo SCR Altach má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC BW Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u SCR Altach s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC BW Linz nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 3 u SCR Altach s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u FC BW Linz a 74% u SCR Altach. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC BW Linz nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 42 u SCR Altach. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC BW Linz je 27.1 (najmladší: Simon Seidl (23), najstarší: Ronivaldo (36)), zatiaľ čo SCR Altach má priemer 27.0 (najmladší: Filip Milojevic (20), najstarší: Benedikt Zech (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC BW Linz majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u SCR Altach. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC BW Linz3-4-1-23-4-3SCR Altach
GKDEFMIDFWD
58Mantl17Pašić15Maranda2Strauss5Dahlqvi.20Seidl19Briedl23Bumberg.30Maier9Ronival.18Weissman1Stojano.27Milojev.23Zech17Jager25Ingolit.8Bahre6Demaku29Ouédrao.28Massombo10Diawara14Oswald

Náhradníci

Tréner: Michael Kollner

Náhradníci

Tréner: Ognjen Zaric

FC BW LinzSila pozíciíSCR Altach
6.73
Ø Hodnotenie
6.80
6.69Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (3 v 3)6.77
0G 1A1G 0A
6.80Záložník (4 v 4)6.95
9G 8A5G 12A
6.69Útočník (3 v 3)6.55
22G 3A7G 4A
FC BW Linz3-4-1-2
58BrankárNico Mantl6.7
17ObrancaAlem Pašić6.6
15ObrancaManuel Maranda6.8
2ObrancaFabio Strauss6.71A
5ZáložníkIsak Dahlqvist6.7
20ZáložníkSimon Seidl6.97G4A
19ZáložníkAlexander Briedl6.91G1A
23ZáložníkDavid Bumberger6.71G3A
30ÚtočníkNico Maier6.84G1A
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A
18ÚtočníkShon Weissman6.69G1A
SCR Altach3-4-3
1BrankárDejan Stojanovic7.1
27ObrancaFilip Milojevic6.81G
23ObrancaBenedikt Zech6.9
17ObrancaLukas Jager6.6
25ZáložníkSandro Ingolitsch6.91G5A
8ZáložníkMike Bahre7.03A
6ZáložníkVesel Demaku6.83A
29ZáložníkMohamed Ouédraogo7.14G1A
28ÚtočníkYann Massombo6.52G4A
10ÚtočníkOusmane Diawara6.65G
14ÚtočníkMoritz Oswald6.5

Prehľad zápasu

FC BW Linz zdolal SCR Altach 3:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: S. Seidl 66′, Ronivaldo 68′, D. Reiter 90′. FC BW Linz mal 44% držanie lopty, SCR Altach mal 56%. FC BW Linz mal 17 striel (7 na bránu), SCR Altach mal 10 (1 na bránu). Očakávané góly: FC BW Linz 1.47 — SCR Altach 1.32. FC BW Linz urobil 5 striedaní, SCR Altach urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Simon Seidl 67′).

Rivalita od 2011

FC BW Linz vs SCR Altach vzájomné výsledky

18 stretnutí
FC BW Linz
5
výhier
Remízy
5
SCR Altach
8
výhier
Góly spolu
43 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
6/18 · 33%

Aktuálna forma

FC BW Linz

LWWDWL

SCR Altach

LLLDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026