Menu

Wolfsberger Ac vs Fc Bw Linz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Lavanttal-Arena, Wolfsberg18. apríla 2026 o 17:00
00
Rozhodca: Christian-Petru Ciochirca
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Wolfsberger AC
FC BW Linz
Výkop
Donis Avdijaj-5′
Marco Sulzner22′
Polčas
Marco SulznerEmmanuel Agyemang
46′
Fabian WohlmuthCheick Mamadou Diabate
46′
52′Alem Pašić
Donis AvdijajDavid Atanga
61′
David ĐurićBoris Matić
61′
63′Nico Maier
74′
Alem PašićDavid Riegler
Erik KojzekMarkus Pink
77′
81′
Nico MaierMamadou Fofana
90′
RonivaldoChristopher Cvetko
90′
Simon PirklDavid Bumberger
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
6Shots off Goal5
8Total Shots15
1Blocked Shots4
3Shots insidebox14
5Shots outsidebox1
15Fouls14
5Corner Kicks11
0Offsides4
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
354Total passes349
260Passes accurate265
73%Passes %76%
0.32expected_goals1.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolfsberger AC je 6.85, v porovnaní s 6.75 u FC BW Linz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolfsberger AC je Dominik Baumgartner (7.18), u FC BW Linz je to Dominik Reiter (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolfsberger AC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Dejan Zukić (6G). U FC BW Linz je to 31 gólov a 15 asistencií s lídrom Shon Weissman (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolfsberger AC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo FC BW Linz má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolfsberger AC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u FC BW Linz s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolfsberger AC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u FC BW Linz s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Wolfsberger AC a 69% u FC BW Linz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolfsberger AC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 41 u FC BW Linz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolfsberger AC je 24.9 (najmladší: David Đurić (19), najstarší: Simon Piesinger (33)), zatiaľ čo FC BW Linz má priemer 27.5 (najmladší: Simon Seidl (23), najstarší: Ronivaldo (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolfsberger AC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 22 u FC BW Linz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolfsberger AC3-4-33-4-1-2FC BW Linz
GKDEFMIDFWD
12Polster31Wohlmuth22Baumgar.37Wimmer7Gatterm.30Sulzner8Piesing.70Đurić20Zukić9Kojzek10Avdijaj58Mantl17Pašić15Maranda2Strauss29Reiter20Seidl19Briedl60Pirkl30Maier18Weissman9Ronival.

Náhradníci

Tréner: Thomas Silberberger

Náhradníci

Tréner: Michael Kollner

Wolfsberger ACSila pozíciíFC BW Linz
6.85
Ø Hodnotenie
6.75
7.14Brankár (1 v 1)6.69
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 3)6.68
3G 3A0G 1A
6.73Záložník (4 v 4)6.86
5G 3A9G 11A
6.81Útočník (3 v 3)6.69
10G 13A22G 3A
Wolfsberger AC3-4-3
12BrankárNikolas Polster7.1
31ObrancaFabian Wohlmuth6.72A
22ObrancaDominik Baumgartner7.22G1A
37ObrancaNicolas Wimmer7.01G
7ZáložníkAngelo Gattermayer6.62G1A
30ZáložníkMarco Sulzner6.71G2A
8ZáložníkSimon Piesinger6.72G
70ZáložníkDavid Đurić6.9
20ÚtočníkDejan Zukić7.26G10A
9ÚtočníkErik Kojzek6.62G1A
10ÚtočníkDonis Avdijaj6.72G2A
FC BW Linz3-4-1-2
58BrankárNico Mantl6.7
17ObrancaAlem Pašić6.6
15ObrancaManuel Maranda6.8
2ObrancaFabio Strauss6.71A
29ZáložníkDominik Reiter6.91G1A
20ZáložníkSimon Seidl6.97G4A
19ZáložníkAlexander Briedl6.91G1A
60ZáložníkSimon Pirkl6.75A
30ÚtočníkNico Maier6.84G1A
18ÚtočníkShon Weissman6.69G1A
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A

Prehľad zápasu

Wolfsberger AC a FC BW Linz remizovali 0:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Bolo udelených 4 žltých kariet. Wolfsberger AC mal 50% držanie lopty, FC BW Linz mal 50%. Wolfsberger AC mal 8 striel (1 na bránu), FC BW Linz mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Wolfsberger AC 0.32 — FC BW Linz 1.16. Wolfsberger AC urobil 5 striedaní, FC BW Linz urobil 4.

Rivalita od 2022

Wolfsberger AC vs FC BW Linz vzájomné výsledky

12 stretnutí
Wolfsberger AC
6
výhier
Remízy
1
FC BW Linz
5
výhier
Góly spolu
29 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

Wolfsberger AC

WWWLDD

FC BW Linz

LWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026