Menu

Fc Bw Linz vs Wsg Wattens

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Hofmann Personal Stadion, Linz11. apríla 2026 o 19:30
Domáci

FC BW Linz

50
Rozhodca: Arnes Talic
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC BW Linz
WSG Wattens
Výkop
Penalty confirmed40′
VAR
40′Jamie Lawrence
S. Weissman

Penalty

41′
Penalty confirmed45+4′
VAR
45+1′Benjamin Böckle
Ronivaldo

Penalty

45′
Polčas
46′
T. SabitzerL. Hinterseer
Alexander Briedl51′
54′Nikolai Baden Frederiksen
S. Weissman

asistencia: Ronivaldo

61′
Ronivaldo

asistencia: D. Reiter

67′
68′
B. BockleT. Geris
68′
D. KubattaD. Gugganig
68′
M. WelsT. Anselm
RonivaldoJoao Luiz
75′
F. StraussD. Riegler
75′
81′
N. Baden FrederiksenY. Votter
D. ReiterI. Dahlqvist
84′
S. PirklD. Bumberger
84′
A. BriedlC. Cvetko
85′
N. Maier

asistencia: D. Bumberger

87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
3Shots off Goal1
16Total Shots3
7Blocked Shots2
9Shots insidebox2
7Shots outsidebox1
4Fouls9
6Corner Kicks1
1Offsides3
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
432Total passes396
324Passes accurate291
75%Passes %73%
3.13expected_goals0.16
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC BW Linz je 6.75, v porovnaní s 6.83 u WSG Wattens. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC BW Linz je D. Reiter (6.93), u WSG Wattens je to V. Muller (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC BW Linz prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 15 asistenciami, na čele s S. Weissman (9G). U WSG Wattens je to 31 gólov a 19 asistencií s lídrom V. Muller (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC BW Linz nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo WSG Wattens má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC BW Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u WSG Wattens s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC BW Linz nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 3 u WSG Wattens s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC BW Linz a 74% u WSG Wattens. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC BW Linz nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 50 u WSG Wattens. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC BW Linz je 27.5 (najmladší: S. Seidl (23), najstarší: Ronivaldo (36)), zatiaľ čo WSG Wattens má priemer 23.7 (najmladší: M. Wels (21), najstarší: V. Muller (26)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC BW Linz majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 27 u WSG Wattens. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC BW Linz3-4-1-23-4-3WSG Wattens
GKDEFMIDFWD
58Mantl17Pasic15Maranda2Strauss29Reiter20Seidl19Briedl60Pirkl30Maier18Weissman9Ronival.40Stejskal23Boras5Lawrence14Kubatta17Naschbe.4Muller30Taferner20Bockle8Frederi.10Sabitzer37Wels

Náhradníci

Tréner: Michael Kollner

Náhradníci

Tréner: Philipp Semlic

FC BW LinzSila pozíciíWSG Wattens
6.75
Ø Hodnotenie
6.83
6.69Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (3 v 3)6.82
0G 1A5G 4A
6.86Záložník (4 v 4)6.99
9G 11A13G 8A
6.69Útočník (3 v 3)6.72
22G 3A13G 7A
FC BW Linz3-4-1-2
58BrankárN. Mantl6.7
17ObrancaA. Pasic6.6
15ObrancaM. Maranda6.8
2ObrancaF. Strauss6.71A
29ZáložníkD. Reiter6.91G1A
20ZáložníkS. Seidl6.97G4A
19ZáložníkA. Briedl6.91G1A
60ZáložníkS. Pirkl6.75A
30ÚtočníkN. Maier6.84G1A
18ÚtočníkS. Weissman6.69G1A
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A
WSG Wattens3-4-3
40BrankárA. Stejskal6.6
23ObrancaM. Boras6.92G3A
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
14ObrancaD. Kubatta6.71G1A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
4ZáložníkV. Muller7.210G3A
30ZáložníkM. Taferner7.11G2A
20ZáložníkB. Bockle6.92G2A
8ÚtočníkN. Baden Frederiksen6.98G3A
10ÚtočníkT. Sabitzer6.62A
37ÚtočníkM. Wels6.75G2A

Prehľad zápasu

FC BW Linz zdolal WSG Wattens 5:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: S. Weissman 41′ (pen.), Ronivaldo 45′ (pen.), S. Weissman 61′, Ronivaldo 67′, N. Maier 87′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC BW Linz mal 53% držanie lopty, WSG Wattens mal 47%. FC BW Linz mal 16 striel (6 na bránu), WSG Wattens mal 3 (0 na bránu). Očakávané góly: FC BW Linz 3.13 — WSG Wattens 0.16. FC BW Linz urobil 5 striedaní, WSG Wattens urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Simon Seidl 40′), Penalty confirmed (Ronivaldo 45′).

Rivalita od 2016

FC BW Linz vs WSG Wattens vzájomné výsledky

20 stretnutí
FC BW Linz
4
výhier
Remízy
7
WSG Wattens
9
výhier
Góly spolu
65 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
12/20 · 60%

Aktuálna forma

FC BW Linz

LWWDWL

WSG Wattens

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026