Menu

Wsg Wattens vs Grazer Ak

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck21. marca 2026 o 17:00
15
Hostia

Grazer AK

Rozhodca: Harald Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

WSG Wattens
Grazer AK
Výkop
N. Baden Frederiksen

asistencia: M. Wels

19′
21′Christian Lichtenberger
23′
J. Italiano
David Kubatta26′
39′
R. Harakate

asistencia: L. Vraa-Jensen

Polčas
VAR
56′Penalty confirmed
58′
R. Harakate

Penalty

A. Ola-AdebomiL. Hinterseer
59′
L. SulzbacherT. Sabitzer
59′
65′
J. Italiano
D. KubattaD. Jaunegg
68′
N. Baden FrederiksenC. Huetz
68′
74′
A. HofleitnerD. Maderner
74′
C. LichtenbergerT. Koch
81′
R. HarakateM. Grosse
VAR
84′Penalty confirmed
85′
J. Italiano

Penalty

87′
T. SchrieblM. Satin
87′
J. ItalianoD. Frieser
88′Donovan Pines
90′Daniel Maderner
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal9
3Shots off Goal5
5Total Shots17
1Blocked Shots3
3Shots insidebox13
2Shots outsidebox4
9Fouls5
0Corner Kicks4
1Offsides2
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
298Total passes417
219Passes accurate334
73%Passes %80%
0.32expected_goals2.96
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy WSG Wattens je 6.80, v porovnaní s 6.85 u Grazer AK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč WSG Wattens je Valentino Müller (7.20), u Grazer AK je to Jacob Italiano (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky WSG Wattens prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Valentino Müller (10G). U Grazer AK je to 25 gólov a 10 asistencií s lídrom Ramiz Harakate (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

WSG Wattens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Grazer AK má 3 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

WSG Wattens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Grazer AK s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

WSG Wattens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Grazer AK s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u WSG Wattens a 73% u Grazer AK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu WSG Wattens nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Grazer AK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky WSG Wattens je 23.5 (najmladší: Moritz Wels (21), najstarší: Valentino Müller (26)), zatiaľ čo Grazer AK má priemer 24.6 (najmladší: Ludwig Vraa-Jensen (20), najstarší: Christian Lichtenberger (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu WSG Wattens majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 22 u Grazer AK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

WSG Wattens3-4-2-13-5-1-1Grazer AK
GKDEFMIDFWD
40Stejskal23Boras5Lawrence14Kubatta6Sulzbac.4Müller17Naschbe.20Böckle8Frederi.37Wels9Ola-Ade.12Stolz82Owusu2Pines3Vraa-Je.14Italiano20Schriebl6Olesen10Lichten.32Klassen25Hofleit.22Harakate

Náhradníci

Tréner: Philipp Semlic

Náhradníci

Tréner: Ferdinand Feldhofer

WSG WattensSila pozíciíGrazer AK
6.80
Ø Hodnotenie
6.85
6.57Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 3)6.74
5G 4A2G 1A
6.92Záložník (4 v 5)6.93
12G 8A8G 3A
6.70Útočník (3 v 2)6.76
16G 7A15G 6A
WSG Wattens3-4-2-1
40BrankárAdam Stejskal6.6
23ObrancaMarco Boras6.92G3A
5ObrancaJamie Lawrence6.92G
14ObrancaDavid Kubatta6.71G1A
6ZáložníkLukas Sulzbacher6.92A
4ZáložníkValentino Müller7.210G3A
17ZáložníkJohannes Naschberger6.71A
20ZáložníkBenjamin Böckle6.92G2A
8ÚtočníkNikolai Baden Frederiksen6.98G3A
37ÚtočníkMoritz Wels6.75G2A
9ÚtočníkAdemola Ola-Adebomi6.53G2A
Grazer AK3-5-1-1
12BrankárFranz Stolz7.0
82ObrancaBeres Owusu6.81G
2ObrancaDonovan Pines6.91G
3ObrancaLudwig Vraa-Jensen6.51A
14ZáložníkJacob Italiano7.24G
20ZáložníkThorsten Schriebl6.92A
6ZáložníkMathias Olesen6.71G
10ZáložníkChristian Lichtenberger6.72G1A
32ZáložníkLeon Klassen7.11G
25ÚtočníkAlexander Hofleitner6.74G2A
22ÚtočníkRamiz Harakate6.911G4A

Prehľad zápasu

Grazer AK zdolal WSG Wattens 5:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: N. Baden Frederiksen 19′, J. Italiano 23′, R. Harakate 39′, R. Harakate 58′ (pen.), J. Italiano 65′, J. Italiano 85′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. WSG Wattens mal 42% držanie lopty, Grazer AK mal 58%. WSG Wattens mal 5 striel (2 na bránu), Grazer AK mal 17 (9 na bránu). Očakávané góly: WSG Wattens 0.32 — Grazer AK 2.96. WSG Wattens urobil 4 striedaní, Grazer AK urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Thorsten Schriebl 56′), Penalty confirmed (Daniel Maderner 84′).

Rivalita od 2021

WSG Wattens vs Grazer AK vzájomné výsledky

8 stretnutí
WSG Wattens
2
výhier
Remízy
4
Grazer AK
2
výhier
Góly spolu
19 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

WSG Wattens

LWDDLW

Grazer AK

WLLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026