Menu

1 Fc Heidenheim vs Fc St Pauli

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Voith-Arena, Heidenheim an der Brenz25. apríla 2026 o 15:30
Rozhodca: Felix Zwayer

Udalosti zápasu

1. FC Heidenheim
FC St. Pauli
Výkop
B. Zivzivadze

asistencia: J. Schoppner

3′
Polčas
46′
J. FujitaM. Kaars
46′
M. RasmussenE. Smith
A. BeckL. Kerber
56′
63′
M. SaliakasL. Ritzka
64′
A. HountondjiA. Ceesay
76′M. Kaars
E. Dinkci

asistencia: D. Ramaj

82′
N. DorschJ. Niehues
85′
88′
D. SinaniC. Metcalfe
E. DinkciA. Ibrahimovic
90+1′
M. PieringerS. Schimmer
90+1′
B. ZivzivadzeC. Conteh
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
3Shots off Goal6
12Total Shots11
4Blocked Shots3
10Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
7Fouls6
6Corner Kicks6
1Offsides3
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
385Total passes463
287Passes accurate349
75%Passes %75%
1.44expected_goals1.11
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Heidenheim je 6.79, v porovnaní s 6.74 u FC St. Pauli. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Heidenheim je Eren Dinkçi (7.02), u FC St. Pauli je to Nikola Vasilj (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Heidenheim prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Budu Zivzivadze (6G). U FC St. Pauli je to 14 gólov a 12 asistencií s lídrom Danel Sinani (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Heidenheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC St. Pauli má 3 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Heidenheim nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u FC St. Pauli s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Heidenheim nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u FC St. Pauli s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u 1. FC Heidenheim a 76% u FC St. Pauli. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Heidenheim nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 25 u FC St. Pauli. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Heidenheim je 27.0 (najmladší: Hennes Behrens (20), najstarší: Marnon Busch (31)), zatiaľ čo FC St. Pauli má priemer 27.7 (najmladší: Arkadiusz Pyrka (23), najstarší: Karol Mets (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Heidenheim majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u FC St. Pauli. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Heidenheim4-3-2-13-4-2-1FC St. Pauli
GKDEFMIDFWD
41Ramaj2Busch6Mainka19Fohrenb.26Behrens3Schöppn.30Dorsch21Beck18Piering.8Dinkçi11Zivziva.22Vasilj15Ando5Wahl3Mets2Saliakas20Rasmuss.7Irvine11Pyrka10Sinani16Fujita27Hounton.

Náhradníci

Tréner: Frank Schmidt

Náhradníci

Tréner: Alexander Blessin

1. FC HeidenheimSila pozíciíFC St. Pauli
6.79
Ø Hodnotenie
6.74
6.98Brankár (1 v 1)7.08
0G 1A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)6.69
5G 10A3G 2A
6.80Záložník (5 v 4)6.77
9G 7A1G 4A
6.58Útočník (1 v 3)6.65
6G 0A10G 6A
1. FC Heidenheim4-3-2-1
41BrankárDiant Ramaj7.01A
2ObrancaMarnon Busch6.81G5A
6ObrancaPatrick Mainka6.82G2A
19ObrancaJonas Fohrenbach6.61G1A
26ObrancaHennes Behrens6.91G2A
3ZáložníkJan Schöppner6.61G3A
30ZáložníkNiklas Dorsch6.81A
21ZáložníkAdrian Beck6.81G1A
18ZáložníkMarvin Pieringer6.84G1A
8ZáložníkEren Dinkçi7.03G1A
11ÚtočníkBudu Zivzivadze6.66G
FC St. Pauli3-4-2-1
22BrankárNikola Vasilj7.1
15ObrancaTomoya Ando6.71A
5ObrancaHauke Wahl6.82G1A
3ObrancaKarol Mets6.61G
2ZáložníkManolis Saliakas7.01G3A
20ZáložníkMathias Rasmussen6.8
7ZáložníkJackson Irvine6.7
11ZáložníkArkadiusz Pyrka6.71A
10ÚtočníkDanel Sinani6.75G3A
16ÚtočníkJoel Chima Fujita6.71G3A
27ÚtočníkAndreas Hountondji6.54G

Prehľad zápasu

1. FC Heidenheim zdolal FC St. Pauli 2:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: B. Zivzivadze 3′, E. Dinkci 82′. Bolo udelených 1 žltých kariet. 1. FC Heidenheim mal 45% držanie lopty, FC St. Pauli mal 55%. 1. FC Heidenheim mal 12 striel (5 na bránu), FC St. Pauli mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Heidenheim 1.44 — FC St. Pauli 1.11. 1. FC Heidenheim urobil 5 striedaní, FC St. Pauli urobil 5.

Rivalita od 2025

1. FC Heidenheim vs FC St. Pauli vzájomné výsledky

1 stretnutí
1. FC Heidenheim
0
výhier
Remízy
0
FC St. Pauli
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

1. FC Heidenheim

DWLWDD

FC St. Pauli

LLDLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 26. 4. 2026