Menu

Borussia Monchengladbach vs Fsv Mainz 05

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Borussia-Park, Monchengladbach19. apríla 2026 o 19:30
Rozhodca: Tobias Welz
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Borussia Mönchengladbach
FSV Mainz 05
Výkop
J. Scally

asistencia: H. Bolin

7′
21′D. Kohr
22′A. Caci
Polčas
66′
N. VeratschnigP. Mwene
66′
S. BeckerA. Sieb
H. BolinF. Honorat
66′
K. DiksF. C. Chiarodia
71′
J. CastropL. Ullrich
72′
K. StogerG. Reyna
72′
76′
A. CaciS. Widmer
76′
P. NebelW. Boving
H. Tabakovic82′
82′
D. da CostaN. Weiper
H. TabakovicK. Takai
87′
VAR
88′Goal Disallowed - offside
Y. Engelhardt89′
N. Elvedi90′
P. Sander90+3′
M. Nicolas90+7′
90+8′
N. Amiri

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
2Shots off Goal6
9Total Shots17
3Blocked Shots4
7Shots insidebox10
2Shots outsidebox7
12Fouls8
0Corner Kicks6
0Offsides2
38%Ball Possession62%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
367Total passes590
288Passes accurate513
78%Passes %87%
0.62expected_goals2.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Borussia Mönchengladbach je 6.85, v porovnaní s 6.91 u FSV Mainz 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Borussia Mönchengladbach je Moritz Nicolas (7.35), u FSV Mainz 05 je to Nadiem Amiri (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Borussia Mönchengladbach prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Haris Tabakovic (12G). U FSV Mainz 05 je to 28 gólov a 14 asistencií s lídrom Nadiem Amiri (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Borussia Mönchengladbach nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo FSV Mainz 05 má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Borussia Mönchengladbach nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u FSV Mainz 05 s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Borussia Mönchengladbach nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u FSV Mainz 05 s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Borussia Mönchengladbach a 74% u FSV Mainz 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Borussia Mönchengladbach nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 37 u FSV Mainz 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Borussia Mönchengladbach je 26.4 (najmladší: Jens Castrop (22), najstarší: Kevin Stöger (32)), zatiaľ čo FSV Mainz 05 má priemer 28.2 (najmladší: Nikolas Veratschnig (22), najstarší: Daniel Batz (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Borussia Mönchengladbach majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 22 u FSV Mainz 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Borussia Mönchengladbach3-5-1-13-1-4-2FSV Mainz 05
GKDEFMIDFWD
33Nicolas16Sander30Elvedi4Diks29Scally27Reitz6Engelha.7Stöger17Castrop38Bolin15Tabakov.33Batz21Costa4Posch31Kohr6Sano19Caci8Nebel10Amiri22Veratsc.23Becker20Tietz

Náhradníci

Tréner: Eugen Polanski

Náhradníci

Tréner: Urs Fischer

Borussia MönchengladbachSila pozíciíFSV Mainz 05
6.85
Ø Hodnotenie
6.91
7.35Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (3 v 3)6.86
6G 0A4G 3A
6.75Záložník (5 v 5)6.93
8G 10A17G 7A
6.67Útočník (2 v 2)6.70
12G 3A7G 4A
Borussia Mönchengladbach3-5-1-1
33BrankárMoritz Nicolas7.3
16ObrancaPhilipp Sander7.02G
30ObrancaNico Elvedi7.0
4ObrancaKevin Diks6.94G
29ZáložníkJoseph Scally6.72G3A
27ZáložníkRocco Reitz6.93A
6ZáložníkYannik Engelhardt6.82G2A
7ZáložníkKevin Stöger6.81G1A
17ZáložníkJens Castrop6.73G1A
38ÚtočníkHugo Bolin6.71A
15ÚtočníkHaris Tabakovic6.712G2A
FSV Mainz 053-1-4-2
33BrankárDaniel Batz7.3
21ObrancaDanny da Costa6.82G3A
4ObrancaStefan Posch7.0
31ObrancaDominik Kohr6.82G
6ZáložníkKaishu Sano7.01G2A
19ZáložníkAnthony Caci6.9
8ZáložníkPaul Nebel6.65G2A
10ZáložníkNadiem Amiri7.411G2A
22ZáložníkNikolas Veratschnig6.61A
23ÚtočníkSheraldo Becker6.93G3A
20ÚtočníkPhillip Tietz6.54G1A

Prehľad zápasu

Borussia Mönchengladbach a FSV Mainz 05 remizovali 1:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: J. Scally 7′, N. Amiri 90′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Borussia Mönchengladbach mal 38% držanie lopty, FSV Mainz 05 mal 62%. Borussia Mönchengladbach mal 9 striel (4 na bránu), FSV Mainz 05 mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Borussia Mönchengladbach 0.62 — FSV Mainz 05 2.16. Borussia Mönchengladbach urobil 5 striedaní, FSV Mainz 05 urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (N. Weiper 88′).

Rivalita od 2010

Borussia Mönchengladbach vs FSV Mainz 05 vzájomné výsledky

31 stretnutí
Borussia Mönchengladbach
13
výhier
Remízy
10
FSV Mainz 05
8
výhier
Góly spolu
81 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
18/31 · 58%
Nad 2,5
15/31 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2013

Aktuálna forma

Borussia Mönchengladbach

WDDLDD

FSV Mainz 05

LWLDLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Borussia Mönchengladbach1výhry
6remízy10 stretnutí
FSV Mainz 053výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať FSV Mainz 05.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.6%Remíza 28.6%Hostia 34.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.353.502.90
Max2.353.502.90
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:Borussia Mönchengladbach · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Borussia Mönchengladbach (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Borussia MönchengladbachPolčas:10FSV Mainz 05
9Strely17
4Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26Borussia Mönchengladbach1–1FSV Mainz 052.35/3.50/2.90
05/12/25FSV Mainz 050–1Borussia Mönchengladbach2.62/3.47/2.66
07/03/25Borussia Mönchengladbach1–3FSV Mainz 052.62/3.34/2.71
25/10/24FSV Mainz 051–1Borussia Mönchengladbach2.33/3.75/2.86
02/03/24FSV Mainz 051–1Borussia Mönchengladbach1.93/3.77/3.73
06/10/23Borussia Mönchengladbach2–2FSV Mainz 052.06/3.83/3.38
24/02/23FSV Mainz 054–0Borussia Mönchengladbach2.15/3.63/3.28
04/09/22Borussia Mönchengladbach0–1FSV Mainz 052.23/3.71/3.09
03/04/22Borussia Mönchengladbach1–1FSV Mainz 052.27/3.49/3.15
05/11/21FSV Mainz 051–1Borussia Mönchengladbach2.66/3.57/2.58

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Borussia Mönchengladbach

V 345R 256P 383
Nad 2,555
Goals scored1417

Vonkajšia bilancia: FSV Mainz 05

V 224R 180P 274
Nad 2,554
Goals scored900

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026