Menu

Vfb Stuttgart vs Hamburger Sv

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

MHP Arena, Stuttgart12. apríla 2026 o 17:30
40
Rozhodca: Sven Jablonski
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

VfB Stuttgart
Hamburger SV
Výkop
A. Stiller

asistencia: J. Leweling

21′
C. Fuhrich

asistencia: E. Demirovic

32′
Polčas
M. Mittelstadt

asistencia: C. Fuhrich

56′
60′
R. PhilippeO. Stange
60′
A. GronbaekR. Glatzel
Goal cancelled67′
VAR
C. AndresN. Nartey
70′
E. DemirovicT. Tomas
70′
C. FuhrichB. El Khannouss
70′
72′
F. BaldeG. Gocholeishvili
72′
D. ElfadliN. Capaldo
Deniz Undav80′
80′Nicolás Capaldo
Penalty confirmed81′
VAR
B. El Khannouss

asistencia: T. Tomas

86′
L. AssignonJ. Vagnoman
88′
D. UndavJeremy Arevalo
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal5
5Shots off Goal4
23Total Shots9
7Blocked Shots0
16Shots insidebox4
7Shots outsidebox5
10Fouls14
8Corner Kicks2
5Offsides1
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
541Total passes293
457Passes accurate220
84%Passes %75%
3.48expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfB Stuttgart je 7.04, v porovnaní s 6.76 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfB Stuttgart je A. Stiller (7.27), u Hamburger SV je to D. Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfB Stuttgart prispeli v tejto sezóne 55 gólmi a 37 asistenciami, na čele s D. Undav (19G). U Hamburger SV je to 17 gólov a 13 asistencií s lídrom F. Vieira (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfB Stuttgart nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Hamburger SV má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfB Stuttgart nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 4 u Hamburger SV s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfB Stuttgart nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u VfB Stuttgart a 78% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfB Stuttgart nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfB Stuttgart je 25.8 (najmladší: C. Andres (20), najstarší: A. Nubel (29)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 25.3 (najmladší: F. Balde (20), najstarší: D. Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfB Stuttgart majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 23 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfB Stuttgart4-2-3-13-4-1-2Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
33Nubel22Assignon3Hendriks24Chabot7Mittels.30Andres6Stiller18Leweling26Undav10Fuhrich9Demirov.1Fernand.17Omari25Torunar.8Elfadli2Mikelbr.23Gronbaek21Remberg45Balde20Vieira11Konigsd.14Philippe

Náhradníci

Tréner: Sebastian Hoeness

Náhradníci

Tréner: Merlin Polzin

VfB StuttgartSila pozíciíHamburger SV
7.04
Ø Hodnotenie
6.76
7.18Brankár (1 v 1)7.18
0G 1A0G 0A
6.91Obranca (4 v 3)6.66
6G 7A0G 1A
7.13Záložník (5 v 4)6.69
37G 26A1G 7A
6.93Útočník (1 v 3)6.80
12G 3A16G 5A
VfB Stuttgart4-2-3-1
33BrankárA. Nubel7.21A
22ObrancaL. Assignon6.5
3ObrancaR. Hendriks6.83A
24ObrancaJ. Chabot7.1
7ObrancaM. Mittelstadt7.26G4A
30ZáložníkC. Andres7.02G
6ZáložníkA. Stiller7.32G5A
18ZáložníkJ. Leweling7.07G9A
26ZáložníkD. Undav7.219G6A
10ZáložníkC. Fuhrich7.27G6A
9ÚtočníkE. Demirovic6.912G3A
Hamburger SV3-4-1-2
1BrankárD. Heuer Fernandes7.2
17ObrancaW. Omari6.61A
25ObrancaJ. Torunarigha6.8
8ObrancaD. Elfadli6.5
2ZáložníkW. Mikelbrencis6.64A
23ZáložníkA. Gronbaek6.81G1A
21ZáložníkN. Remberg6.91A
45ZáložníkF. Balde6.51A
20ÚtočníkF. Vieira7.26G5A
11ÚtočníkR. Konigsdorffer6.65G
14ÚtočníkR. Philippe6.65G

Prehľad zápasu

VfB Stuttgart zdolal Hamburger SV 4:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: A. Stiller 21′, C. Fuhrich 32′, M. Mittelstadt 56′, B. El Khannouss 86′. Bolo udelených 3 žltých kariet. VfB Stuttgart mal 65% držanie lopty, Hamburger SV mal 35%. VfB Stuttgart mal 23 striel (11 na bránu), Hamburger SV mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: VfB Stuttgart 3.48 — Hamburger SV 0.71. VfB Stuttgart urobil 5 striedaní, Hamburger SV urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ermedin Demirović 67′), Penalty confirmed (Tiago Tomás 81′).

Rivalita od 2010

VfB Stuttgart vs Hamburger SV vzájomné výsledky

21 stretnutí
VfB Stuttgart
12
výhier
Remízy
2
Hamburger SV
7
výhier
Góly spolu
74 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
16/21 · 76%

Aktuálna forma

VfB Stuttgart

WDDWLW

Hamburger SV

WLLLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

VfB Stuttgart5výhry
2remízy10 stretnutí
Hamburger SV3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (67%) — kurzy môžu podceňovať VfB Stuttgart.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.4%Remíza 21.1%Hostia 14.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.404.757.00
Max1.404.757.00
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 36.4%
Trhový favorit:VfB Stuttgart · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

VfB Stuttgart
Výsledok vs. Trh: VfB Stuttgart (71%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

VfB StuttgartPolčas:20Hamburger SV
23Strely9
11Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/04/26VfB Stuttgart4–0Hamburger SV1.40/4.75/7.00
30/11/25Hamburger SV2–1VfB Stuttgart3.08/3.75/2.21
04/11/17Hamburger SV3–1VfB Stuttgart2.50/3.32/2.93
31/03/18VfB Stuttgart1–1Hamburger SV1.77/3.55/4.88
22/08/15Hamburger SV3–2VfB Stuttgart2.92/3.41/2.46
30/01/16VfB Stuttgart2–1Hamburger SV1.98/3.52/3.93
16/12/14Hamburger SV0–1VfB Stuttgart2.15/3.41/3.51
16/05/15VfB Stuttgart2–1Hamburger SV1.75/3.79/4.86
20/10/13Hamburger SV3–3VfB Stuttgart2.37/3.45/2.96
22/03/14VfB Stuttgart1–0Hamburger SV2.06/3.53/3.58

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: VfB Stuttgart

V 409R 269P 374
Nad 2,557
Goals scored1616

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 314R 240P 328
Nad 2,554
Goals scored1179

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026