Menu

Tsv Hartberg vs Lask Linz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

PROfertil ARENA, Hartberg12. apríla 2025 o 17:00
Domáci

TSV Hartberg

01
Hostia

Lask Linz

Rozhodca: E. Ristoskov

Udalosti zápasu

TSV Hartberg
Lask Linz
Výkop
22′
M. Entrup

asistencia: R. Žulj

Furkan Demir43′
Polčas
M. PfeiferR. Hofer
49′
Youba Diarra53′
P. MijićE. Havel
59′
Youba Diarra72′
Youba Diarra72′
74′Branko Jovičić
75′Florian Flecker
77′
F. FleckerC. Lang
77′
M. EntrupS. Adeniran
B. MarkušM. Husković
85′
D. AvdijajD. Prokop
85′
F. DemirJ. Omoregie
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
1Shots off Goal5
6Total Shots10
2Blocked Shots4
2Shots insidebox2
4Shots outsidebox8
9Fouls15
1Corner Kicks3
0Offsides0
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
375Total passes555
276Passes accurate449
74%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV Hartberg je 6.82, v porovnaní s 6.80 u Lask Linz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV Hartberg je F. Wilfinger (7.05), u Lask Linz je to A. Andrade (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV Hartberg prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s J. Heil (2G). U Lask Linz je to 7 gólov a 14 asistencií s lídrom S. Horvath (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV Hartberg nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Lask Linz má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV Hartberg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Lask Linz s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV Hartberg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Lask Linz s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u TSV Hartberg a 79% u Lask Linz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV Hartberg nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Lask Linz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV Hartberg je 24.9 (najmladší: F. Wilfinger (22), najstarší: J. Heil (28)), zatiaľ čo Lask Linz má priemer 26.5 (najmladší: K. Daněk (22), najstarší: F. Flecker (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV Hartberg majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u Lask Linz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV Hartberg5-3-24-2-3-1Lask Linz
GKDEFMIDFWD
1Salling.61Demir28Heil14Komposch18Wilfing.20Pfeifer5Diarra4Markuš10Avdijaj9Mijić79Drew1Lawal18Jovičić5Ziereis16Andrade2Bello21Ljubic30Horvath9Daněk10Žulj29Flecker11Entrup

Náhradníci

Tréner: M. Schmid

Náhradníci

Tréner: M. Schopp

TSV HartbergSila pozíciíLask Linz
6.82
Ø Hodnotenie
6.80
6.97Obranca (5 v 4)7.08
4G 2A2G 7A
6.88Záložník (3 v 5)6.71
0G 3A4G 6A
6.61Útočník (2 v 1)6.53
3G 3A1G 1A
TSV Hartberg5-3-2
1BrankárR. Sallinger
61ObrancaF. Demir
28ObrancaJ. Heil6.92G2A
14ObrancaP. Komposch
18ObrancaF. Wilfinger7.02G
20ObrancaM. Pfeifer
5ZáložníkY. Diarra6.92A
4ZáložníkB. Markuš6.81A
10ZáložníkD. Avdijaj
9ÚtočníkP. Mijić6.61G1A
79ÚtočníkJ. Drew6.62G2A
Lask Linz4-2-3-1
1BrankárT. Lawal
18ObrancaB. Jovičić
5ObrancaP. Ziereis
16ObrancaA. Andrade7.31G3A
2ObrancaG. Bello6.81G4A
21ZáložníkI. Ljubic
30ZáložníkS. Horvath6.92G4A
9ZáložníkK. Daněk6.72G2A
10ZáložníkR. Žulj
29ZáložníkF. Flecker6.5
11ÚtočníkM. Entrup6.51G1A

Prehľad zápasu

Lask Linz zdolal TSV Hartberg 1:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Entrup 22′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. TSV Hartberg mal 40% držanie lopty, Lask Linz mal 60%. TSV Hartberg mal 6 striel (3 na bránu), Lask Linz mal 10 (1 na bránu). TSV Hartberg urobil 5 striedaní, Lask Linz urobil 2.

Rivalita od 2025

TSV Hartberg vs Lask Linz vzájomné výsledky

4 stretnutí
TSV Hartberg
0
výhier
Remízy
3
Lask Linz
1
výhier
Góly spolu
16 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

TSV Hartberg

LLWDDL

Lask Linz

WWWDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026