Menu

Grazer Ak vs Wsg Wattens

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Merkur Arena, Graz29. marca 2025 o 17:00
Domáci

Grazer AK

00
Rozhodca: J. Spurny

Udalosti zápasu

Grazer AK
WSG Wattens
Výkop
Dominik Frieser12′
Polčas
M. PerchtoldS. Fofana
46′
C. LichtenbergerL. Kleinheisler
46′
52′Quincy Butler
Daniel Maderner56′
Z. JánóT. Cipot
66′
71′
L. HinterseerT. Anselm
D. FrieserJ. Italiano
81′
Sadik Fofana84′
88′Jamie Lawrence
89′
J. NaschbergerD. Jaunegg
89′
S. ŠkrboC. Üstündag
Miloš Jovičić90+2′
Thomas Schiestl90+5′
90+5′Matthäus Taferner
M. ŞatinT. Schriebl
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
5Shots off Goal4
11Total Shots8
4Blocked Shots0
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
17Fouls5
5Corner Kicks5
3Offsides4
56%Ball Possession44%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
445Total passes338
359Passes accurate246
81%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grazer AK je 6.59, v porovnaní s 6.76 u WSG Wattens. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grazer AK je C. Lichtenberger (6.73), u WSG Wattens je to V. Müller (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grazer AK prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Maderner (6G). U WSG Wattens je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom V. Müller (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grazer AK nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo WSG Wattens má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grazer AK nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 5 u WSG Wattens s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grazer AK nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 2 u WSG Wattens s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Grazer AK a 75% u WSG Wattens. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grazer AK nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 25 u WSG Wattens. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grazer AK je 28.8 (najmladší: Z. Jánó (20), najstarší: P. Filipović (35)), zatiaľ čo WSG Wattens má priemer 25.9 (najmladší: A. Stejskal (23), najstarší: L. Hinterseer (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grazer AK majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u WSG Wattens. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grazer AK3-4-2-13-1-4-2WSG Wattens
GKDEFMIDFWD
44Wiegele30Jovičić5Filipov.4Kreuzri.28Frieser7Şatin13Perchto.17Schiestl10Lichten.18Jánó9Maderner40Stejskal24David5Lawrence3Gugganig4Müller23Škrbo17Naschbe.30Taferner25Czyborra16Hinters.7Butler

Náhradníci

Tréner: F. Feldhofer

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

Grazer AKSila pozíciíWSG Wattens
6.59
Ø Hodnotenie
6.76
Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (3 v 3)6.70
0G 0A2G 0A
6.61Záložník (4 v 5)7.02
1G 3A11G 6A
6.55Útočník (3 v 2)6.54
8G 3A2G 1A
Grazer AK3-4-2-1
44BrankárF. Wiegele
30ObrancaM. Jovičić
5ObrancaP. Filipović
4ObrancaM. Kreuzriegler6.6
28ZáložníkD. Frieser6.71A
7ZáložníkM. Şatin6.51G2A
13ZáložníkM. Perchtold
17ZáložníkT. Schiestl6.6
10ÚtočníkC. Lichtenberger6.72G1A
18ÚtočníkZ. Jánó6.4
9ÚtočníkD. Maderner6.56G2A
WSG Wattens3-1-4-2
40BrankárA. Stejskal6.6
24ObrancaJ. David
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
23ZáložníkS. Škrbo
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
30ZáložníkM. Taferner7.11G2A
25ZáložníkL. Czyborra
16ÚtočníkL. Hinterseer6.62G
7ÚtočníkQ. Butler6.51A

Prehľad zápasu

Grazer AK a WSG Wattens remizovali 0:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Grazer AK mal 56% držanie lopty, WSG Wattens mal 44%. Grazer AK mal 11 striel (2 na bránu), WSG Wattens mal 8 (4 na bránu). Grazer AK urobil 5 striedaní, WSG Wattens urobil 3.

Rivalita od 2021

Grazer AK vs WSG Wattens vzájomné výsledky

8 stretnutí
Grazer AK
3
výhier
Remízy
3
WSG Wattens
2
výhier
Góly spolu
25 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Grazer AK

WLLDLW

WSG Wattens

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026