Menu

Fc Bw Linz vs Sturm Graz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Hofmann Personal Stadion, Linz4. mája 2025 o 14:30
Domáci

FC BW Linz

01
Rozhodca: H. Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC BW Linz
Sturm Graz
Výkop
Radek Vitek44′
Polčas
48′
O. Kiteishvili

asistencia: M. Johnston

51′Gregory Wüthrich
Soumaila Diabate56′
S. SeidlC. Noß
63′
S. PirklJ. Gölles
63′
66′
A. CamaraB. Beganović
Martin Moormann70′
72′Belmin Beganović
76′
T. HorvatJ. Hödl
RonivaldoA. Schmidt
79′
S. DiabatéE. Bakatukanda
79′
80′Belmin Beganović
80′Belmin Beganović
84′
M. YalcouyéP. Kiedl
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal4
6Shots off Goal12
6Total Shots21
0Blocked Shots5
3Shots insidebox14
3Shots outsidebox7
11Fouls10
4Corner Kicks4
2Offsides1
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves0
388Total passes370
298Passes accurate280
77%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC BW Linz je 6.68, v porovnaní s 7.01 u Sturm Graz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC BW Linz je S. Seidl (6.93), u Sturm Graz je to M. Johnston (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC BW Linz prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Ronivaldo (9G). U Sturm Graz je to 21 gólov a 10 asistencií s lídrom O. Kiteishvili (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC BW Linz nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Sturm Graz má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC BW Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Sturm Graz s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC BW Linz nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 1 u Sturm Graz s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC BW Linz a 79% u Sturm Graz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC BW Linz nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Sturm Graz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC BW Linz je 27.1 (najmladší: A. Briedl (23), najstarší: Ronivaldo (36)), zatiaľ čo Sturm Graz má priemer 25.1 (najmladší: A. Camara (20), najstarší: J. Gorenc Stankovič (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC BW Linz majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 16 u Sturm Graz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC BW Linz3-4-2-14-2-3-1Sturm Graz
GKDEFMIDFWD
1Vítek17Pašić15Maranda16Moormann28Anderson18Diabaté19Briedl60Pirkl20Seidl30Dobras9Ronival.1Scherpen2Johnston47Aiwu5Wüthrich24Lavalée21Chukwua.4Stankov.19Horvat10Kiteish.8Yalcouyé36Camara

Náhradníci

Tréner: G. Scheiblehner

Náhradníci

Tréner: J. Säumel

FC BW LinzSila pozíciíSturm Graz
6.68
Ø Hodnotenie
7.01
6.72Obranca (3 v 4)7.10
1G 0A1G 0A
6.55Záložník (4 v 5)7.07
1G 8A20G 10A
6.83Útočník (3 v 1)6.47
16G 5A0G 0A
FC BW Linz3-4-2-1
1BrankárR. Vítek
17ObrancaA. Pašić6.6
15ObrancaM. Maranda6.8
16ObrancaM. Moormann6.81G
28ZáložníkAnderson6.12A
18ZáložníkS. Diabaté
19ZáložníkA. Briedl6.91G1A
60ZáložníkS. Pirkl6.75A
20ÚtočníkS. Seidl6.97G4A
30ÚtočníkK. Dobras
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A
Sturm Graz4-2-3-1
1BrankárK. Scherpen
2ObrancaM. Johnston7.51G
47ObrancaE. Aiwu6.8
5ObrancaG. Wüthrich
24ObrancaD. Lavalée7.0
21ZáložníkT. Chukwuani6.81G
4ZáložníkJ. Gorenc Stankovič7.02G1A
19ZáložníkT. Horvat7.22G5A
10ZáložníkO. Kiteishvili7.215G4A
8ZáložníkM. Yalcouyé
36ÚtočníkA. Camara6.5

Prehľad zápasu

Sturm Graz zdolal FC BW Linz 1:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: O. Kiteishvili 48′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. FC BW Linz mal 51% držanie lopty, Sturm Graz mal 49%. FC BW Linz mal 6 striel (0 na bránu), Sturm Graz mal 21 (4 na bránu). FC BW Linz urobil 4 striedaní, Sturm Graz urobil 3.

Rivalita od 2021

FC BW Linz vs Sturm Graz vzájomné výsledky

11 stretnutí
FC BW Linz
2
výhier
Remízy
2
Sturm Graz
7
výhier
Góly spolu
34 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

FC BW Linz

LWWDWL

Sturm Graz

WDDDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026