Menu

Rapid Vienna vs Fc Bw Linz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Allianz Stadion, Wien27. apríla 2025 o 14:30
00
Rozhodca: M. Hameter
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Rapid Vienna
FC BW Linz
Výkop
22′Martin Moormann
Kouadio Ange Ahoussou38′
VAR
42′Goal cancelled
Mamadou Sangare45+1′
Polčas
D. BeljoG. Burgstaller
60′
L. SchaubA. Radulović
60′
62′
S. SeidlC. Noß
R. AmanéE. Kara
78′
78′
RonivaldoO. Wähling
Guido Burgstaller83′
85′Conor Noß
86′Radek Vitek
88′
K. DobrasA. Schmidt
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
3Shots off Goal5
13Total Shots11
4Blocked Shots3
8Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
7Fouls21
4Corner Kicks4
0Offsides2
70%Ball Possession30%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
518Total passes223
439Passes accurate148
85%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rapid Vienna je 6.92, v porovnaní s 6.68 u FC BW Linz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rapid Vienna je M. Sangaré (7.37), u FC BW Linz je to S. Seidl (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rapid Vienna prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 10 asistenciami, na čele s B. Bolla (4G). U FC BW Linz je to 18 gólov a 13 asistencií s lídrom Ronivaldo (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rapid Vienna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo FC BW Linz má 3 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rapid Vienna nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u FC BW Linz s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rapid Vienna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC BW Linz s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Rapid Vienna a 69% u FC BW Linz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rapid Vienna nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 33 u FC BW Linz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rapid Vienna je 23.9 (najmladší: A. Gröller (20), najstarší: L. Schaub (31)), zatiaľ čo FC BW Linz má priemer 27.1 (najmladší: A. Briedl (23), najstarší: Ronivaldo (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rapid Vienna majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u FC BW Linz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rapid Vienna4-2-3-13-4-1-2FC BW Linz
GKDEFMIDFWD
45Hedl77Bolla47Gröller20Ahoussou28Oswald17Sangaré29Amané21Schaub18Seidl22Jansson7Beljo1Vítek17Pašić15Maranda16Moormann28Anderson18Diabaté19Briedl60Pirkl20Seidl9Ronival.30Dobras

Náhradníci

Tréner: S. Kulovits

Náhradníci

Tréner: G. Scheiblehner

Rapid ViennaSila pozíciíFC BW Linz
6.92
Ø Hodnotenie
6.68
7.00Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 3)6.72
4G 1A1G 0A
7.04Záložník (5 v 4)6.55
5G 9A1G 8A
Útočník (1 v 3)6.83
0G 0A16G 5A
Rapid Vienna4-2-3-1
45BrankárN. Hedl7.0
77ObrancaB. Bolla7.14G1A
47ObrancaA. Gröller6.6
20ObrancaA. Ahoussou6.8
28ObrancaM. Oswald6.6
17ZáložníkM. Sangaré7.4
29ZáložníkR. Amané7.03A
21ZáložníkL. Schaub6.71G
18ZáložníkM. Seidl7.14G6A
22ZáložníkI. Jansson
7ÚtočníkD. Beljo
FC BW Linz3-4-1-2
1BrankárR. Vítek
17ObrancaA. Pašić6.6
15ObrancaM. Maranda6.8
16ObrancaM. Moormann6.81G
28ZáložníkAnderson6.12A
18ZáložníkS. Diabaté
19ZáložníkA. Briedl6.91G1A
60ZáložníkS. Pirkl6.75A
20ÚtočníkS. Seidl6.97G4A
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A
30ÚtočníkK. Dobras

Prehľad zápasu

Rapid Vienna a FC BW Linz remizovali 0:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Rapid Vienna mal 70% držanie lopty, FC BW Linz mal 30%. Rapid Vienna mal 13 striel (6 na bránu), FC BW Linz mal 11 (3 na bránu). Rapid Vienna urobil 3 striedaní, FC BW Linz urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Manuel Maranda 42′).

Rivalita od 2016

Rapid Vienna vs FC BW Linz vzájomné výsledky

8 stretnutí
Rapid Vienna
4
výhier
Remízy
1
FC BW Linz
3
výhier
Góly spolu
20 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/8 · 25%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Rapid Vienna

LWLDDL

FC BW Linz

LWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026