Menu

Rapid Vienna vs Red Bull Salzburg

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Allianz Stadion, Wien30. marca 2025 o 17:00
Rozhodca: A. Harkam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Rapid Vienna
Red Bull Salzburg
Výkop
11′Moussa Kounfolo Yeo
Lukas Grgić23′
37′
Y. Vertessen

asistencia: L. Morgalla

Polčas
48′
Y. Vertessen

asistencia: A. Terzić

M. SeidlN. Bischof
57′
D. BeljoE. Kara
69′
L. GrgićM. Oswald
69′
L. SchaubA. Radulović
69′
75′Nicolás Capaldo
Jonas Antonius Auer80′
85′
Y. VertessenM. Diambou
Nenad Cvetković89′
Ercan Kara89′
89′Samson Baidoo
90+2′
M. YeoE. Baidoo
90+1′
K. OnisiwoP. Ratkov
90+6′
D. NeneD. Guindo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
6Shots off Goal2
11Total Shots9
2Blocked Shots3
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox5
11Fouls18
6Corner Kicks2
3Offsides0
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
459Total passes470
369Passes accurate376
80%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rapid Vienna je 6.96, v porovnaní s 6.69 u Red Bull Salzburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rapid Vienna je M. Sangaré (7.37), u Red Bull Salzburg je to Y. Vertessen (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rapid Vienna prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s B. Bolla (4G). U Red Bull Salzburg je to 10 gólov a 9 asistencií s lídrom Y. Vertessen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rapid Vienna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Red Bull Salzburg má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rapid Vienna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Red Bull Salzburg s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rapid Vienna nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Red Bull Salzburg s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Rapid Vienna a 79% u Red Bull Salzburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rapid Vienna nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Red Bull Salzburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rapid Vienna je 26.4 (najmladší: M. Sangaré (23), najstarší: L. Schaub (31)), zatiaľ čo Red Bull Salzburg má priemer 24.5 (najmladší: J. Gadou (18), najstarší: J. Blaswich (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rapid Vienna majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u Red Bull Salzburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rapid Vienna4-2-2-24-2-2-2Red Bull Salzburg
GKDEFMIDFWD
45Hedl77Bolla55Cvetkov.6Raux-Yao23Auer8Grgić17Sangaré21Schaub18Seidl7Beljo22Jansson1Blaswich39Morgalla23Gadou6Baidoo3Terzić7Capaldo18Bidstrup45Nene49Yeo11Vertess.9Onisiwo

Náhradníci

Tréner: R. Klauß

Náhradníci

Tréner: T. Letsch

Rapid ViennaSila pozíciíRed Bull Salzburg
6.96
Ø Hodnotenie
6.69
6.95Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.53
6G 1A0G 1A
6.93Záložník (4 v 4)6.78
5G 6A1G 5A
Útočník (2 v 2)6.79
0G 0A9G 3A
Rapid Vienna4-2-2-2
45BrankárN. Hedl7.0
77ObrancaB. Bolla7.14G1A
55ObrancaN. Cvetković7.22G
6ObrancaS. Raux-Yao7.0
23ObrancaJ. Auer6.7
8ZáložníkL. Grgić6.5
17ZáložníkM. Sangaré7.4
21ZáložníkL. Schaub6.71G
18ZáložníkM. Seidl7.14G6A
7ÚtočníkD. Beljo
22ÚtočníkI. Jansson
Red Bull Salzburg4-2-2-2
1BrankárJ. Blaswich6.9
39ObrancaL. Morgalla5.9
23ObrancaJ. Gadou6.7
6ObrancaS. Baidoo6.7
3ObrancaA. Terzić6.81A
7ZáložníkN. Capaldo
18ZáložníkM. Bidstrup6.91A
45ZáložníkD. Nene6.82A
49ZáložníkM. Yeo6.71G2A
11ÚtočníkY. Vertessen7.08G1A
9ÚtočníkK. Onisiwo6.61G2A

Prehľad zápasu

Red Bull Salzburg zdolal Rapid Vienna 2:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: Y. Vertessen 37′, Y. Vertessen 48′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Rapid Vienna mal 50% držanie lopty, Red Bull Salzburg mal 50%. Rapid Vienna mal 11 striel (3 na bránu), Red Bull Salzburg mal 9 (4 na bránu). Rapid Vienna urobil 4 striedaní, Red Bull Salzburg urobil 4.

Rivalita od 2014

Rapid Vienna vs Red Bull Salzburg vzájomné výsledky

50 stretnutí
Rapid Vienna
9
výhier
Remízy
9
Red Bull Salzburg
32
výhier
Góly spolu
160 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
31/50 · 62%
Nad 2,5
27/50 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 27 v 2020

Aktuálna forma

Rapid Vienna

LLWLDD

Red Bull Salzburg

LDLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026