Menu

Red Bull Salzburg vs Wolfsberger Ac

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Red Bull Arena, Wals-Siezenheim16. marca 2025 o 17:00

Udalosti zápasu

Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC
Výkop
O. Gloukh

asistencia: D. Nene

13′
16′Thierno Ballo
45+1′Adis Jašić
Polčas
Y. VertessenM. Diambou
57′
D. NeneB. Clark
74′
M. YeoE. Baidoo
74′
80′
M. PinkA. Gattermayer
80′
D. ZukićE. Agyemang
Nicolás Capaldo87′
87′
S. PiesingerE. Omić
Bobby Clark89′
O. GloukhT. Trummer
90′
A. DaghimP. Ratkov
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal0
15Total Shots10
3Blocked Shots4
8Shots insidebox6
7Shots outsidebox4
5Fouls8
4Corner Kicks5
1Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
531Total passes392
419Passes accurate288
79%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Red Bull Salzburg je 6.72, v porovnaní s 6.79 u Wolfsberger AC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Red Bull Salzburg je O. Gloukh (7.28), u Wolfsberger AC je to D. Zukić (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Red Bull Salzburg prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Y. Vertessen (8G). U Wolfsberger AC je to 20 gólov a 15 asistencií s lídrom M. Pink (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Wolfsberger AC má 3 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Wolfsberger AC s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Red Bull Salzburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Wolfsberger AC s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Red Bull Salzburg a 79% u Wolfsberger AC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Red Bull Salzburg nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Wolfsberger AC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Red Bull Salzburg je 22.4 (najmladší: J. Gadou (18), najstarší: A. Schlager (29)), zatiaľ čo Wolfsberger AC má priemer 25.7 (najmladší: T. Gruber (20), najstarší: M. Pink (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Red Bull Salzburg majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 19 u Wolfsberger AC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Red Bull Salzburg4-3-1-23-4-1-2Wolfsberger AC
GKDEFMIDFWD
24Schlager39Morgalla23Gadou6Baidoo3Terzić45Nene7Capaldo30Gloukh11Vertess.49Yeo28Daghim12Polster13Gruber27Nwaiwu5Diabaté97Jašić18Schöpf8Piesing.31Ullmann20Zukić32Pink11Ballo

Náhradníci

Tréner: T. Letsch

Náhradníci

Tréner: D. Kühbauer

Red Bull SalzburgSila pozíciíWolfsberger AC
6.72
Ø Hodnotenie
6.79
7.07Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 3)6.67
0G 1A0G 0A
7.00Záložník (4 v 4)6.77
9G 3A7G 5A
6.51Útočník (2 v 3)6.81
1G 2A13G 10A
Red Bull Salzburg4-3-1-2
24BrankárA. Schlager7.1
39ObrancaL. Morgalla5.9
23ObrancaJ. Gadou6.7
6ObrancaS. Baidoo6.7
3ObrancaA. Terzić6.81A
45ZáložníkD. Nene6.82A
7ZáložníkN. Capaldo
30ZáložníkO. Gloukh7.31G
11ZáložníkY. Vertessen7.08G1A
49ÚtočníkM. Yeo6.71G2A
28ÚtočníkA. Daghim6.4
Wolfsberger AC3-4-1-2
12BrankárN. Polster7.1
13ObrancaT. Gruber6.6
27ObrancaC. Nwaiwu6.7
5ObrancaM. Diabaté6.8
97ZáložníkA. Jašić
18ZáložníkA. Schöpf6.95G5A
8ZáložníkS. Piesinger6.72G
31ZáložníkM. Ullmann
20ÚtočníkD. Zukić7.26G10A
32ÚtočníkM. Pink6.87G
11ÚtočníkT. Ballo6.5

Prehľad zápasu

Red Bull Salzburg zdolal Wolfsberger AC 1:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: O. Gloukh 13′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Red Bull Salzburg mal 58% držanie lopty, Wolfsberger AC mal 42%. Red Bull Salzburg mal 15 striel (6 na bránu), Wolfsberger AC mal 10 (6 na bránu). Red Bull Salzburg urobil 5 striedaní, Wolfsberger AC urobil 3.

Rivalita od 2012

Red Bull Salzburg vs Wolfsberger AC vzájomné výsledky

50 stretnutí
Red Bull Salzburg
29
výhier
Remízy
14
Wolfsberger AC
7
výhier
Góly spolu
152 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
30/50 · 60%
Nad 2,5
30/50 · 60%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 62 v 2013

Aktuálna forma

Red Bull Salzburg

LDLWWL

Wolfsberger AC

WWWLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026