Menu

Scr Altach vs Red Bull Salzburg

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

CASHPOINT Arena, Altach9. marca 2025 o 17:00
Domáci

SCR Altach

11
Rozhodca: I. Simsek

Udalosti zápasu

SCR Altach
Red Bull Salzburg
Výkop
11′
Y. Vertessen

asistencia: A. Daghim

Djawal Kaiba37′
Polčas
M. MustaphaF. Dietz
46′
Leonardo Lukačević63′
65′
A. DaghimM. Yeo
65′
D. NeneM. Diambou
Sandro Ingolitsch67′
O. DiawaraL. Fridrikas
68′
D. KaïbaA. Gorgon
68′
D. KameriL. Jäger
68′
78′Alexander Schlager
Mike-Steven Bähre

Missed Penalty

80′
F. Dietz
80′
81′
N. CapaldoE. Baidoo
L. LukačevićS. Noode
89′
Sandro Ingolitsch90+6′
Lukas Fridrikas90+2′
Sandro Ingolitsch90+6′
90+2′Mads Bidstrup
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
4Shots off Goal7
8Total Shots17
2Blocked Shots5
5Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
12Fouls9
0Corner Kicks6
0Offsides2
39%Ball Possession61%
5Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
303Total passes462
186Passes accurate378
61%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SCR Altach je 6.85, v porovnaní s 6.82 u Red Bull Salzburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SCR Altach je P. Estrada (7.10), u Red Bull Salzburg je to O. Gloukh (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SCR Altach prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 14 asistenciami, na čele s O. Diawara (5G). U Red Bull Salzburg je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom Y. Vertessen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SCR Altach nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Red Bull Salzburg má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SCR Altach nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Red Bull Salzburg s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SCR Altach nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 2 u Red Bull Salzburg s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u SCR Altach a 77% u Red Bull Salzburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SCR Altach nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Red Bull Salzburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SCR Altach je 27.7 (najmladší: P. Estrada (23), najstarší: B. Zech (35)), zatiaľ čo Red Bull Salzburg má priemer 23.9 (najmladší: J. Gadou (18), najstarší: K. Onisiwo (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SCR Altach majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 15 u Red Bull Salzburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SCR Altach4-3-1-24-3-1-2Red Bull Salzburg
GKDEFMIDFWD
1Stojano.25Ingolit.3Zech22Estrada12Lukačev.6Demaku13Kaïba8Bähre37Kameri10Diawara11Mustapha24Schlager7Capaldo23Gadou6Baidoo3Terzić45Nene18Bidstrup30Gloukh11Vertess.28Daghim9Onisiwo

Náhradníci

Tréner: F. Ingolitsch

Náhradníci

Tréner: T. Letsch

SCR AltachSila pozíciíRed Bull Salzburg
6.85
Ø Hodnotenie
6.82
7.06Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.74
1G 6A0G 1A
6.89Záložník (4 v 4)6.98
0G 6A9G 4A
6.55Útočník (2 v 2)6.50
5G 2A1G 2A
SCR Altach4-3-1-2
1BrankárD. Stojanovic7.1
25ObrancaS. Ingolitsch6.91G5A
3ObrancaB. Zech6.9
22ObrancaP. Estrada7.1
12ObrancaL. Lukačević6.81A
6ZáložníkV. Demaku6.83A
13ZáložníkD. Kaïba
8ZáložníkM. Bähre7.03A
37ZáložníkD. Kameri
10ÚtočníkO. Diawara6.65G
11ÚtočníkM. Mustapha6.52A
Red Bull Salzburg4-3-1-2
24BrankárA. Schlager7.1
7ObrancaN. Capaldo
23ObrancaJ. Gadou6.7
6ObrancaS. Baidoo6.7
3ObrancaA. Terzić6.81A
45ZáložníkD. Nene6.82A
18ZáložníkM. Bidstrup6.91A
30ZáložníkO. Gloukh7.31G
11ZáložníkY. Vertessen7.08G1A
28ÚtočníkA. Daghim6.4
9ÚtočníkK. Onisiwo6.61G2A

Prehľad zápasu

SCR Altach a Red Bull Salzburg remizovali 1:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: Y. Vertessen 11′, Mike-Steven Bähre 80′, F. Dietz 80′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. SCR Altach mal 39% držanie lopty, Red Bull Salzburg mal 61%. SCR Altach mal 8 striel (2 na bránu), Red Bull Salzburg mal 17 (5 na bránu). SCR Altach urobil 5 striedaní, Red Bull Salzburg urobil 3.

Rivalita od 2014

SCR Altach vs Red Bull Salzburg vzájomné výsledky

33 stretnutí
SCR Altach
5
výhier
Remízy
6
Red Bull Salzburg
22
výhier
Góly spolu
99 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
14/33 · 42%
Nad 2,5
17/33 · 52%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2019

Aktuálna forma

SCR Altach

LLLDDW

Red Bull Salzburg

LDLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026