Menu

Lask Linz vs Wsg Wattens

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Raiffeisen Arena, Linz9. marca 2025 o 17:00
Domáci

Lask Linz

21
Rozhodca: A. Talic
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lask Linz
WSG Wattens
Výkop
24′
J. Naschberger

asistencia: M. Taferner

I. Ljubic

asistencia: P. Ziereis

42′
Goal confirmed45+1′
VAR
Polčas
46′
M. DiarraL. Hinterseer
Branko Jovičić48′
H. SmolčićM. Cissé
54′
55′Matthäus Taferner
56′Lukas Hinterseer
Modou Kéba Cissé57′
S. HorvathC. Lang
66′
K. DaněkR. Žulj
66′
Ivan Ljubić71′
74′Cem Üstündag
Philipp Ziereis86′
90+3′
D. JauneggO. Okungbowa
R. Žulj

asistencia: B. Jovičić

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
11Shots off Goal1
25Total Shots3
6Blocked Shots0
21Shots insidebox3
4Shots outsidebox0
15Fouls4
12Corner Kicks0
1Offsides6
61%Ball Possession39%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
508Total passes345
429Passes accurate273
84%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lask Linz je 6.78, v porovnaní s 6.79 u WSG Wattens. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lask Linz je S. Horvath (6.92), u WSG Wattens je to V. Müller (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lask Linz prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 15 asistenciami, na čele s S. Adeniran (8G). U WSG Wattens je to 13 gólov a 8 asistencií s lídrom V. Müller (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lask Linz nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo WSG Wattens má 5 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lask Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u WSG Wattens s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lask Linz nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u WSG Wattens s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lask Linz a 74% u WSG Wattens. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lask Linz nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 24 u WSG Wattens. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lask Linz je 26.8 (najmladší: K. Daněk (22), najstarší: V. Berisha (32)), zatiaľ čo WSG Wattens má priemer 24.1 (najmladší: D. Jaunegg (22), najstarší: D. Gugganig (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lask Linz majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 19 u WSG Wattens. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lask Linz4-2-2-25-3-2WSG Wattens
GKDEFMIDFWD
1Lawal18Jovičić5Ziereis26Smolčić2Bello21Ljubic30Horvath9Daněk14Berisha11Entrup7Adeniran40Stejskal20Üstündag27Jaunegg5Lawrence3Gugganig25Czyborra30Taferner4Müller17Naschbe.7Butler8Diarra

Náhradníci

Tréner: M. Schopp

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

Lask LinzSila pozíciíWSG Wattens
6.78
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 5)6.64
1G 4A2G 0A
6.81Záložník (4 v 3)7.02
4G 6A11G 6A
6.70Útočník (2 v 2)6.77
9G 5A0G 2A
Lask Linz4-2-2-2
1BrankárT. Lawal
18ObrancaB. Jovičić
5ObrancaP. Ziereis
26ObrancaH. Smolčić
2ObrancaG. Bello6.81G4A
21ZáložníkI. Ljubic
30ZáložníkS. Horvath6.92G4A
9ZáložníkK. Daněk6.72G2A
14ZáložníkV. Berisha6.8
11ÚtočníkM. Entrup6.51G1A
7ÚtočníkS. Adeniran6.98G4A
WSG Wattens5-3-2
40BrankárA. Stejskal6.6
20ObrancaC. Üstündag
27ObrancaD. Jaunegg6.5
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
25ObrancaL. Czyborra
30ZáložníkM. Taferner7.11G2A
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
7ÚtočníkQ. Butler6.51A
8ÚtočníkM. Diarra7.01A

Prehľad zápasu

Lask Linz zdolal WSG Wattens 2:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: J. Naschberger 24′, I. Ljubic 42′, R. Žulj 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Lask Linz mal 61% držanie lopty, WSG Wattens mal 39%. Lask Linz mal 25 striel (8 na bránu), WSG Wattens mal 3 (2 na bránu). Lask Linz urobil 3 striedaní, WSG Wattens urobil 2. VAR zasiahol: Goal confirmed (Ivan Ljubić 45′).

Rivalita od 2016

Lask Linz vs WSG Wattens vzájomné výsledky

25 stretnutí
Lask Linz
12
výhier
Remízy
5
WSG Wattens
8
výhier
Góly spolu
81 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
14/25 · 56%

Aktuálna forma

Lask Linz

WWWDDW

WSG Wattens

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026