Menu

Fc Bw Linz vs Scr Altach

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Hofmann Personal Stadion, Linz15. februára 2025 o 17:00
Domáci

FC BW Linz

13
Rozhodca: D. Pfister
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC BW Linz
SCR Altach
Výkop
Alexander Briedl5′
Alem Pašić31′
Polčas
S. SeidlJ. Gölles
46′
49′
F. Dietz
Anderson

asistencia: A. Briedl

58′
64′
D. KaïbaL. Fadinger
Soumaila Diabate66′
67′
P. Estrada
T. GoigingerC. Noß
71′
72′
Ronivaldo

Own Goal

A. PašićE. Bakatukanda
75′
A. SchmidtK. Dobras
75′
76′Marlon Mustapha
80′
M. BähreL. Jäger
80′
M. MustaphaO. Diawara
Conor Noß82′
85′Pascal Juan Estrada
89′
F. DietzL. Fridrikas
Kristijan Dobraš90+1′
90+1′Leonardo Lukačević
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
4Shots off Goal3
6Total Shots9
0Blocked Shots3
5Shots insidebox7
1Shots outsidebox2
15Fouls15
2Corner Kicks1
1Offsides1
47%Ball Possession53%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
369Total passes414
252Passes accurate293
68%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC BW Linz je 6.68, v porovnaní s 6.89 u SCR Altach. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC BW Linz je S. Seidl (6.93), u SCR Altach je to P. Estrada (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC BW Linz prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Ronivaldo (9G). U SCR Altach je to 2 gólov a 14 asistencií s lídrom P. Koller (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC BW Linz nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo SCR Altach má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC BW Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u SCR Altach s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC BW Linz nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 2 u SCR Altach s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u FC BW Linz a 74% u SCR Altach. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC BW Linz nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 23 u SCR Altach. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC BW Linz je 27.6 (najmladší: S. Seidl (23), najstarší: Ronivaldo (36)), zatiaľ čo SCR Altach má priemer 27.3 (najmladší: P. Estrada (23), najstarší: B. Zech (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC BW Linz majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u SCR Altach. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC BW Linz3-4-33-1-4-2SCR Altach
GKDEFMIDFWD
1Vítek17Pašić15Maranda16Moormann28Anderson18Diabaté20Seidl19Briedl13Schmidt9Ronival.27Goiging.1Stojano.22Estrada3Zech15Koller13Kaïba25Ingolit.6Demaku8Bähre12Lukačev.9Dietz11Mustapha

Náhradníci

Tréner: G. Scheiblehner

Náhradníci

Tréner: F. Ingolitsch

FC BW LinzSila pozíciíSCR Altach
6.68
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 3)6.98
1G 0A1G 0A
6.63Záložník (4 v 5)6.87
8G 7A1G 12A
6.69Útočník (3 v 2)6.50
10G 3A0G 2A
FC BW Linz3-4-3
1BrankárR. Vítek
17ObrancaA. Pašić6.6
15ObrancaM. Maranda6.8
16ObrancaM. Moormann6.81G
28ZáložníkAnderson6.12A
18ZáložníkS. Diabaté
20ZáložníkS. Seidl6.97G4A
19ZáložníkA. Briedl6.91G1A
13ÚtočníkA. Schmidt
9ÚtočníkRonivaldo6.79G1A
27ÚtočníkT. Goiginger6.71G2A
SCR Altach3-1-4-2
1BrankárD. Stojanovic7.1
22ObrancaP. Estrada7.1
3ObrancaB. Zech6.9
15ObrancaP. Koller6.91G
13ZáložníkD. Kaïba
25ZáložníkS. Ingolitsch6.91G5A
6ZáložníkV. Demaku6.83A
8ZáložníkM. Bähre7.03A
12ZáložníkL. Lukačević6.81A
9ÚtočníkF. Dietz
11ÚtočníkM. Mustapha6.52A

Prehľad zápasu

SCR Altach zdolal FC BW Linz 3:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Dietz 49′, Anderson 58′, P. Estrada 67′, Ronivaldo 72′ (o.g.). Bolo udelených 8 žltých kariet. FC BW Linz mal 47% držanie lopty, SCR Altach mal 53%. FC BW Linz mal 6 striel (2 na bránu), SCR Altach mal 9 (3 na bránu). FC BW Linz urobil 4 striedaní, SCR Altach urobil 4.

Rivalita od 2011

FC BW Linz vs SCR Altach vzájomné výsledky

18 stretnutí
FC BW Linz
6
výhier
Remízy
5
SCR Altach
7
výhier
Góly spolu
42 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
9/18 · 50%
Nad 2,5
6/18 · 33%

Aktuálna forma

FC BW Linz

LWWDWL

SCR Altach

LLLDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026