Menu

Red Bull Salzburg vs Wsg Wattens

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Red Bull Arena, Wals-Siezenheim15. februára 2025 o 17:00
Rozhodca: J. Semler

Udalosti zápasu

Red Bull Salzburg
WSG Wattens
Výkop
2′
Q. Butler

asistencia: B. Blume

22′Quincy Butler
Polčas
M. CaufriezJ. Gadou
46′
B. ClarkM. Yeo
46′
M. Yeo

asistencia: Y. Vertessen

53′
63′
B. BlumeD. Jaunegg
63′
M. DiarraL. Hinterseer
63′
Y. VötterC. Üstündag
L. MorgallaD. Nene
64′
68′Valentino Müller
Mads Bidstrup71′
85′
Q. ButlerT. Anselm
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
9Shots off Goal1
27Total Shots7
12Blocked Shots2
18Shots insidebox4
9Shots outsidebox3
7Fouls11
9Corner Kicks2
1Offsides0
69%Ball Possession31%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
641Total passes288
536Passes accurate194
84%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Red Bull Salzburg je 6.68, v porovnaní s 6.76 u WSG Wattens. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Red Bull Salzburg je O. Gloukh (7.28), u WSG Wattens je to V. Müller (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Red Bull Salzburg prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Y. Vertessen (8G). U WSG Wattens je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom V. Müller (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.37, zatiaľ čo WSG Wattens má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u WSG Wattens s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Red Bull Salzburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u WSG Wattens s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Red Bull Salzburg a 75% u WSG Wattens. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Red Bull Salzburg nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 22 u WSG Wattens. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Red Bull Salzburg je 22.3 (najmladší: B. Clark (20), najstarší: A. Schlager (29)), zatiaľ čo WSG Wattens má priemer 24.1 (najmladší: Y. Vötter (21), najstarší: D. Gugganig (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Red Bull Salzburg majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 18 u WSG Wattens. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Red Bull Salzburg4-2-2-23-4-2-1WSG Wattens
GKDEFMIDFWD
24Schlager39Morgalla6Baidoo2Caufriez4Blank7Capaldo18Bidstrup10Clark30Gloukh28Daghim11Vertess.40Stejskal24David5Lawrence3Gugganig7Butler17Naschbe.4Müller6Sulzbac.10Blume21Vötter8Diarra

Náhradníci

Tréner: T. Letsch

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

Red Bull SalzburgSila pozíciíWSG Wattens
6.68
Ø Hodnotenie
6.76
7.07Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.37Obranca (4 v 3)6.70
0G 0A2G 0A
6.87Záložník (4 v 4)6.83
1G 1A10G 7A
6.66Útočník (2 v 3)6.77
8G 1A0G 1A
Red Bull Salzburg4-2-2-2
24BrankárA. Schlager7.1
39ObrancaL. Morgalla5.9
6ObrancaS. Baidoo6.7
2ObrancaM. Caufriez
4ObrancaH. Blank6.5
7ZáložníkN. Capaldo
18ZáložníkM. Bidstrup6.91A
10ZáložníkB. Clark6.4
30ZáložníkO. Gloukh7.31G
28ÚtočníkA. Daghim6.4
11ÚtočníkY. Vertessen7.08G1A
WSG Wattens3-4-2-1
40BrankárA. Stejskal6.6
24ObrancaJ. David
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
7ZáložníkQ. Butler6.51A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
6ZáložníkL. Sulzbacher6.92A
10ÚtočníkB. Blume
21ÚtočníkY. Vötter6.5
8ÚtočníkM. Diarra7.01A

Prehľad zápasu

Red Bull Salzburg a WSG Wattens remizovali 1:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: Q. Butler 2′, M. Yeo 53′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Red Bull Salzburg mal 69% držanie lopty, WSG Wattens mal 31%. Red Bull Salzburg mal 27 striel (6 na bránu), WSG Wattens mal 7 (4 na bránu). Red Bull Salzburg urobil 3 striedaní, WSG Wattens urobil 4.

Rivalita od 2019

Red Bull Salzburg vs WSG Wattens vzájomné výsledky

17 stretnutí
Red Bull Salzburg
13
výhier
Remízy
2
WSG Wattens
2
výhier
Góly spolu
65 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
13/17 · 76%

Aktuálna forma

Red Bull Salzburg

LDLWWL

WSG Wattens

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026