Menu

Wsg Wattens vs Tsv Hartberg

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck9. februára 2025 o 14:30
00
Rozhodca: E. Ristoskov
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

WSG Wattens
TSV Hartberg
Výkop
S. ŠkrboA. Ranacher
38′
Polčas
50′Fabian Wilfinger
David Gugganig52′
57′Justin Omoregie
58′
F. WilfingerD. Avdijaj
58′
B. MarkušT. Kainz
66′
P. MijićM. Husković
66′
D. ProkopE. Havel
A. RanacherL. Hinterseer
74′
J. DavidD. Jaunegg
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
9Shots off Goal1
19Total Shots3
5Blocked Shots1
14Shots insidebox2
5Shots outsidebox1
9Fouls9
4Corner Kicks3
0Offsides2
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
361Total passes567
281Passes accurate476
78%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy WSG Wattens je 6.76, v porovnaní s 6.84 u TSV Hartberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč WSG Wattens je V. Müller (7.20), u TSV Hartberg je to F. Wilfinger (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky WSG Wattens prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 8 asistenciami, na čele s V. Müller (10G). U TSV Hartberg je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom F. Wilfinger (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

WSG Wattens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo TSV Hartberg má 3 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

WSG Wattens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u TSV Hartberg s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

WSG Wattens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 3 u TSV Hartberg s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u WSG Wattens a 76% u TSV Hartberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu WSG Wattens nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 15 u TSV Hartberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky WSG Wattens je 24.1 (najmladší: Y. Vötter (21), najstarší: D. Gugganig (28)), zatiaľ čo TSV Hartberg má priemer 25.7 (najmladší: F. Wilfinger (22), najstarší: J. Heil (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu WSG Wattens majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u TSV Hartberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

WSG Wattens3-4-33-4-3TSV Hartberg
GKDEFMIDFWD
40Stejskal24David5Lawrence3Gugganig7Butler17Naschbe.4Müller6Sulzbac.23Škrbo8Diarra21Vötter1Salling.18Wilfing.14Komposch6Karamat.28Heil4Markuš5Diarra20Pfeifer36Omoregie9Mijić27Prokop

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

Náhradníci

Tréner: M. Karner

WSG WattensSila pozíciíTSV Hartberg
6.76
Ø Hodnotenie
6.84
6.57Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (3 v 3)7.05
2G 0A2G 0A
6.83Záložník (4 v 4)6.89
10G 7A2G 5A
6.77Útočník (3 v 3)6.67
0G 1A2G 1A
WSG Wattens3-4-3
40BrankárA. Stejskal6.6
24ObrancaJ. David
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
7ZáložníkQ. Butler6.51A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
6ZáložníkL. Sulzbacher6.92A
23ÚtočníkS. Škrbo
8ÚtočníkM. Diarra7.01A
21ÚtočníkY. Vötter6.5
TSV Hartberg3-4-3
1BrankárR. Sallinger
18ObrancaF. Wilfinger7.02G
14ObrancaP. Komposch
6ObrancaM. Karamatić
28ZáložníkJ. Heil6.92G2A
4ZáložníkB. Markuš6.81A
5ZáložníkY. Diarra6.92A
20ZáložníkM. Pfeifer
36ÚtočníkJ. Omoregie
9ÚtočníkP. Mijić6.61G1A
27ÚtočníkD. Prokop6.81G

Prehľad zápasu

WSG Wattens a TSV Hartberg remizovali 0:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. WSG Wattens mal 40% držanie lopty, TSV Hartberg mal 60%. WSG Wattens mal 19 striel (5 na bránu), TSV Hartberg mal 3 (1 na bránu). WSG Wattens urobil 3 striedaní, TSV Hartberg urobil 4.

Rivalita od 2017

WSG Wattens vs TSV Hartberg vzájomné výsledky

24 stretnutí
WSG Wattens
8
výhier
Remízy
3
TSV Hartberg
13
výhier
Góly spolu
74 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
12/24 · 50%
Nad 2,5
15/24 · 63%

Aktuálna forma

WSG Wattens

LWDDLW

TSV Hartberg

LLWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026