Menu

Wolfsberger Ac vs Scr Altach

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Lavanttal Arena, Wolfsberg24. novembra 2024 o 14:30
20
Rozhodca: H. Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Wolfsberger AC
SCR Altach
Výkop
Sankara Karamoko24′
25′Lukas Jäger
27′Pascal Juan Estrada
28′Mike-Steven Bähre
Chibuike Nwaiwu45+1′
Polčas
S. KaramokoT. Sabitzer
46′
46′
D. KameriO. Strunz
46′
L. JägerL. Gugganig
50′Lukas Fadinger
D. ZukićE. Kojzek
64′
M. UllmannB. Matić
64′
S. AltunashviliE. Agyemang
64′
70′Paul-Friedrich Koller
E. Agyemang

asistencia: E. Kojzek

77′
78′
M. OuédraogoL. Lukačević
78′
L. FridrikasL. Kronberger
Thomas Sabitzer79′
E. Kojzek

asistencia: E. Agyemang

86′
87′
L. FadingerE. Yalcin
T. BalloE. Omić
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal0
12Total Shots4
2Blocked Shots1
5Shots insidebox2
7Shots outsidebox2
10Fouls20
2Corner Kicks4
0Offsides3
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
420Total passes383
311Passes accurate278
74%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolfsberger AC je 6.90, v porovnaní s 6.88 u SCR Altach. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolfsberger AC je D. Baumgartner (7.18), u SCR Altach je to P. Estrada (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolfsberger AC prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s D. Zukić (6G). U SCR Altach je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom M. Ouédraogo (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolfsberger AC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo SCR Altach má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolfsberger AC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 4 u SCR Altach s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolfsberger AC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u SCR Altach s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Wolfsberger AC a 74% u SCR Altach. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolfsberger AC nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 26 u SCR Altach. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolfsberger AC je 26.3 (najmladší: C. Nwaiwu (22), najstarší: S. Piesinger (33)), zatiaľ čo SCR Altach má priemer 26.8 (najmladší: M. Ouédraogo (22), najstarší: D. Stojanovic (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolfsberger AC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u SCR Altach. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolfsberger AC3-4-1-24-3-1-2SCR Altach
GKDEFMIDFWD
12Polster22Baumgar.27Nwaiwu37Wimmer97Jašić19Altunas.8Piesing.31Ullmann20Zukić11Ballo9Karamoko1Stojano.23Jäger22Estrada15Koller29Ouédrao.6Demaku8Bähre30Fadinger37Kameri14Fridrik.27Gebauer

Náhradníci

Tréner: D. Kühbauer

Náhradníci

Tréner: F. Ingolitsch

Wolfsberger ACSila pozíciíSCR Altach
6.90
Ø Hodnotenie
6.88
7.14Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 4)6.92
3G 1A5G 1A
6.68Záložník (4 v 4)6.89
2G 0A0G 6A
6.81Útočník (3 v 2)6.50
6G 10A0G 0A
Wolfsberger AC3-4-1-2
12BrankárN. Polster7.1
22ObrancaD. Baumgartner7.22G1A
27ObrancaC. Nwaiwu6.7
37ObrancaN. Wimmer7.01G
97ZáložníkA. Jašić
19ZáložníkS. Altunashvili
8ZáložníkS. Piesinger6.72G
31ZáložníkM. Ullmann
20ÚtočníkD. Zukić7.26G10A
11ÚtočníkT. Ballo6.5
9ÚtočníkS. Karamoko
SCR Altach4-3-1-2
1BrankárD. Stojanovic7.1
23ObrancaL. Jäger6.6
22ObrancaP. Estrada7.1
15ObrancaP. Koller6.91G
29ObrancaM. Ouédraogo7.14G1A
6ZáložníkV. Demaku6.83A
8ZáložníkM. Bähre7.03A
30ZáložníkL. Fadinger
37ZáložníkD. Kameri
14ÚtočníkL. Fridrikas6.5
27ÚtočníkC. Gebauer

Prehľad zápasu

Wolfsberger AC zdolal SCR Altach 2:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: E. Agyemang 77′, E. Kojzek 86′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Wolfsberger AC mal 53% držanie lopty, SCR Altach mal 47%. Wolfsberger AC mal 12 striel (5 na bránu), SCR Altach mal 4 (3 na bránu). Wolfsberger AC urobil 5 striedaní, SCR Altach urobil 5.

Rivalita od 2014

Wolfsberger AC vs SCR Altach vzájomné výsledky

37 stretnutí
Wolfsberger AC
12
výhier
Remízy
11
SCR Altach
14
výhier
Góly spolu
79 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
16/37 · 43%
Nad 2,5
14/37 · 38%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2019

Aktuálna forma

Wolfsberger AC

WWWLDD

SCR Altach

LLLDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026