Menu

Scr Altach vs Wsg Wattens

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

CASHPOINT Arena, Altach3. augusta 2024 o 17:00
Domáci

SCR Altach

12
Rozhodca: S. Gishamer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SCR Altach
WSG Wattens
Výkop
8′
J. Lawrence
Oliver Strunz28′
Polčas
51′Matthäus Taferner
L. FridrikasGustavo Santos
62′
M. BähreL. Kronberger
62′
63′
M. DiarraQ. Butler
64′
S. ŠkrboT. Anselm
L. JägerS. Bahloul
67′
Sandro Ingolitsch70′
Gustavo Santos

asistencia: L. Gugganig

73′
O. StrunzF. Milojević
78′
81′
B. Blume

asistencia: Q. Butler

83′
B. BlumeO. Okungbowa
88′Lukas Sulzbacher
89′
L. HinterseerC. Üstündag
90+2′Tobias Anselm
90+3′Cem Üstündag
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
8Shots off Goal4
15Total Shots13
5Blocked Shots6
12Shots insidebox10
3Shots outsidebox3
12Fouls16
6Corner Kicks3
1Offsides1
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves1
431Total passes422
348Passes accurate343
81%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SCR Altach je 6.81, v porovnaní s 6.84 u WSG Wattens. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SCR Altach je M. Ouédraogo (7.10), u WSG Wattens je to V. Müller (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SCR Altach prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 12 asistenciami, na čele s M. Ouédraogo (4G). U WSG Wattens je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom V. Müller (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SCR Altach nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo WSG Wattens má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SCR Altach nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 3 u WSG Wattens s hodnotením 7.16. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SCR Altach nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u WSG Wattens s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u SCR Altach a 73% u WSG Wattens. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SCR Altach nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 20 u WSG Wattens. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SCR Altach je 27.7 (najmladší: M. Ouédraogo (22), najstarší: D. Stojanovic (32)), zatiaľ čo WSG Wattens má priemer 25.6 (najmladší: M. Diarra (22), najstarší: L. Hinterseer (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SCR Altach majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u WSG Wattens. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SCR Altach4-4-24-3-3WSG Wattens
GKDEFMIDFWD
1Stojano.25Ingolit.5Gugganig15Koller29Ouédrao.8Bähre23Jäger6Demaku30Fadinger14Fridrik.17Strunz40Stejskal6Sulzbac.5Lawrence3Gugganig25Czyborra30Taferner4Müller10Blume8Diarra16Hinters.23Škrbo

Náhradníci

Tréner: J. Standfest

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

SCR AltachSila pozíciíWSG Wattens
6.81
Ø Hodnotenie
6.84
7.06Brankár (1 v 1)6.57
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.75
6G 6A2G 2A
6.78Záložník (4 v 3)7.16
0G 6A11G 5A
6.50Útočník (2 v 3)6.78
0G 0A2G 1A
SCR Altach4-4-2
1BrankárD. Stojanovic7.1
25ObrancaS. Ingolitsch6.91G5A
5ObrancaL. Gugganig6.5
15ObrancaP. Koller6.91G
29ObrancaM. Ouédraogo7.14G1A
8ZáložníkM. Bähre7.03A
23ZáložníkL. Jäger6.6
6ZáložníkV. Demaku6.83A
30ZáložníkL. Fadinger
14ÚtočníkL. Fridrikas6.5
17ÚtočníkO. Strunz
WSG Wattens4-3-3
40BrankárA. Stejskal6.6
6ObrancaL. Sulzbacher6.92A
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
25ObrancaL. Czyborra
30ZáložníkM. Taferner7.11G2A
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
10ZáložníkB. Blume
8ÚtočníkM. Diarra7.01A
16ÚtočníkL. Hinterseer6.62G
23ÚtočníkS. Škrbo

Prehľad zápasu

WSG Wattens zdolal SCR Altach 2:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: J. Lawrence 8′, Gustavo Santos 73′, B. Blume 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. SCR Altach mal 51% držanie lopty, WSG Wattens mal 49%. SCR Altach mal 15 striel (2 na bránu), WSG Wattens mal 13 (3 na bránu). SCR Altach urobil 4 striedaní, WSG Wattens urobil 4.

Rivalita od 2019

SCR Altach vs WSG Wattens vzájomné výsledky

25 stretnutí
SCR Altach
10
výhier
Remízy
9
WSG Wattens
6
výhier
Góly spolu
52 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
8/25 · 32%
Nad 2,5
10/25 · 40%

Aktuálna forma

SCR Altach

LLLDDW

WSG Wattens

LWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026