Menu

Red Bull Salzburg vs Lask Linz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2023

Red Bull Arena, Wals-Siezenheim21. októbra 2023 o 17:00
01
Hostia

Lask Linz

Rozhodca: A. Harkam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Red Bull Salzburg
Lask Linz
Výkop
34′
R. Žulj

asistencia: M. Ljubičić

A. TerzićA. Ulmer
45′
Polčas
A. ForsonL. Sučić
46′
R. ŠimićP. Ratkov
57′
O. GloukhM. Kjærgaard
57′
69′
M. UsorT. Goiginger
69′
M. LjubičićE. Havel
K. KonatéN. Dorgeles
76′
77′
S. HorvathP. Michorl
82′Peter Michorl
87′
F. StojkovićS. Ba
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
8Shots off Goal5
11Total Shots16
1Blocked Shots6
6Shots insidebox7
5Shots outsidebox9
14Fouls13
4Corner Kicks9
0Offsides1
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
429Total passes354
298Passes accurate223
69%Passes %63%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Red Bull Salzburg je 6.77, v porovnaní s 7.10 u Lask Linz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Red Bull Salzburg je O. Gloukh (7.28), u Lask Linz je to M. Usor (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Red Bull Salzburg prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 1 asistenciami, na čele s K. Konaté (7G). U Lask Linz je to 17 gólov a 16 asistencií s lídrom M. Usor (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Lask Linz má 3 obrancov s priemerom 7.32. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u Lask Linz s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Red Bull Salzburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u Lask Linz s priemerom 7.34. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Red Bull Salzburg a 81% u Lask Linz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Red Bull Salzburg nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Lask Linz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Red Bull Salzburg je 23.3 (najmladší: S. Baidoo (21), najstarší: A. Schlager (29)), zatiaľ čo Lask Linz má priemer 25.5 (najmladší: G. Bello (23), najstarší: S. Horvath (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Red Bull Salzburg majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 28 u Lask Linz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Red Bull Salzburg4-3-1-23-4-1-2Lask Linz
GKDEFMIDFWD
24Schlager70Dedić22Solet6Baidoo3Terzić7Capaldo27Gourna-.32Forson30Gloukh19Konaté23Šimić1Lawal5Ziereis16Andrade4Talovie.22Stojkov.30Horvath21Ljubic2Bello10Žulj9Ljubičić17Usor

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Náhradníci

Tréner: T. Sageder

Red Bull SalzburgSila pozíciíLask Linz
6.77
Ø Hodnotenie
7.10
7.07Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (4 v 3)7.32
0G 1A1G 3A
7.01Záložník (4 v 4)6.88
1G 0A3G 8A
6.50Útočník (2 v 3)7.34
7G 0A13G 5A
Red Bull Salzburg4-3-1-2
24BrankárA. Schlager7.1
70ObrancaA. Dedić6.3
22ObrancaO. Solet
6ObrancaS. Baidoo6.7
3ObrancaA. Terzić6.81A
7ZáložníkN. Capaldo
27ZáložníkL. Gourna-Douath6.7
32ZáložníkA. Forson
30ZáložníkO. Gloukh7.31G
19ÚtočníkK. Konaté6.57G
23ÚtočníkR. Šimić
Lask Linz3-4-1-2
1BrankárT. Lawal
5ObrancaP. Ziereis
16ObrancaA. Andrade7.31G3A
4ObrancaM. Talovierov
22ZáložníkF. Stojković
30ZáložníkS. Horvath6.92G4A
21ZáložníkI. Ljubic
2ZáložníkG. Bello6.81G4A
10ÚtočníkR. Žulj
9ÚtočníkM. Ljubičić
17ÚtočníkM. Usor7.313G5A

Prehľad zápasu

Lask Linz zdolal Red Bull Salzburg 1:0. Zápas sa hral v Bundesliga 2023. Góly strelili: R. Žulj 34′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Red Bull Salzburg mal 54% držanie lopty, Lask Linz mal 46%. Red Bull Salzburg mal 11 striel (2 na bránu), Lask Linz mal 16 (5 na bránu). Red Bull Salzburg urobil 5 striedaní, Lask Linz urobil 4.

Rivalita od 2011

Red Bull Salzburg vs Lask Linz vzájomné výsledky

35 stretnutí
Red Bull Salzburg
23
výhier
Remízy
7
Lask Linz
5
výhier
Góly spolu
108 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
20/35 · 57%
Nad 2,5
21/35 · 60%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 71 v 2024

Aktuálna forma

Red Bull Salzburg

LDLWWL

Lask Linz

WWWDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026