Menu

Bk Hacken vs Gais

Bravida Arena, Göteborg3. novembra 2024 o 14:00
Domáci

BK Hacken

12
Hostia

Gais

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

BK Hacken
Gais
Výkop
A. Layouni

asistencia: M. Rygaard

17′
Amor Layouni42′
Adam Lundqvist43′
45+3′
A. Ahl-Holmström

asistencia: W. Milovanovic

Polčas
50′
A. Boudri

asistencia: G. Lundgren

61′William Milovanovic
A. LayouniL. Olden Larsen
65′
A. LundkvistJ. Laursen
65′
71′
A. BoudriA. Henriksson
S. HrstićJ. Dembe
79′
81′
J. ÅbergF. Gustafsson
81′
C. AmatkarijoE. Becirovic
82′
A. Ahl-HolmströmJ. Lindberg
R. AmanéP. Dahbo
86′
M. RygaardJ. Hammar
86′
88′
R. Wendin ThomassonE. Binaku
90+2′Filip Gustafsson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
6Shots off Goal6
16Total Shots17
7Blocked Shots3
7Shots insidebox11
9Shots outsidebox6
17Fouls14
5Corner Kicks3
1Offsides4
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
489Total passes343
400Passes accurate269
82%Passes %78%
1.46expected_goals2.11
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.04, v porovnaní s 7.00 u Gais. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je S. Gustafson (7.43), u Gais je to G. Lundgren (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 16 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U Gais je to 11 gólov a 15 asistencií s lídrom A. Boudri (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Gais má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.29, oproti 3 u Gais s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Gais s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a 42% u Gais. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Gais. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 28.1 (najmladší: J. Agbonifo (20), najstarší: P. Abrahamsson (37)), zatiaľ čo Gais má priemer 25.2 (najmladší: A. Boudri (21), najstarší: A. Wängberg (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u Gais. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-2-3-14-3-3Gais
GKDEFMIDFWD
26Abraham.11Lindberg22Zečević4Lode21Lundkvi.14Gustafs.27Amané23Agbonifo18Rygaard24Layouni19Hrstić13Sims32Ibrahim6Wängberg24Beckman5Thomass.8Milovan.7Åberg17Boudri9Lundgren18Ahl-Hol.26Amatkar.

Náhradníci

Tréner: J. Oosterveld

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

BK HackenSila pozíciíGais
7.04
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)7.23
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)7.02
2G 4A3G 3A
7.29Záložník (5 v 3)6.91
12G 12A6G 4A
6.90Útočník (1 v 3)6.96
2G 0A2G 8A
BK Hacken4-2-3-1
26BrankárP. Abrahamsson
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
22ObrancaN. Zečević6.7
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
23ZáložníkJ. Agbonifo
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
24ZáložníkA. Layouni7.25G5A
19ÚtočníkS. Hrstić6.92G
Gais4-3-3
13BrankárK. Sims7.2
32ObrancaH. Ibrahim7.03G
6ObrancaA. Wängberg7.02A
24ObrancaF. Beckman7.0
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
7ZáložníkJ. Åberg6.8
17ZáložníkA. Boudri7.16G2A
9ÚtočníkG. Lundgren7.42G8A
18ÚtočníkA. Ahl-Holmström
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5

Prehľad zápasu

Gais zdolal BK Hacken 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Layouni 17′, A. Ahl-Holmström 45′, A. Boudri 50′. Bolo udelených 5 žltých kariet. BK Hacken mal 59% držanie lopty, Gais mal 41%. BK Hacken mal 16 striel (3 na bránu), Gais mal 17 (8 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 1.46 — Gais 2.11. BK Hacken urobil 5 striedaní, Gais urobil 5.

Rivalita od 2020

BK Hacken vs Gais vzájomné výsledky

4 stretnutí
BK Hacken
1
výhier
Remízy
0
Gais
3
výhier
Góly spolu
13 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
4/4 · 100%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

Gais

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026