Menu

Hammarby Ff vs Malmo Ff

Tele2 Arena, Stockholm2. novembra 2024 o 15:00
22
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Hammarby FF
Malmo FF
Výkop
J. Erabi

asistencia: S. Pinas

15′
24′Adrian Skogmar
N. Besara

asistencia: J. Erabi

43′
Polčas
60′
E. BotheimI. Kiese Thelin
60′
E. MakolliO. Lewicki
65′
N. Zätterström

asistencia: T. Ali

67′
H. Bolin

asistencia: T. Ali

76′
H. BolinS. Rieks
Tesfaldet Tekie79′
89′
Z. LoukiliD. Guðjohnsen
90′Taha Ali
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal6
15Total Shots12
6Blocked Shots2
12Shots insidebox7
3Shots outsidebox5
8Fouls10
8Corner Kicks6
4Offsides0
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
535Total passes318
469Passes accurate262
88%Passes %82%
2.00expected_goals0.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby FF je 7.17, v porovnaní s 6.95 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby FF je N. Besara (7.62), u Malmo FF je to O. Rosengren (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby FF prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 17 asistenciami, na čele s N. Besara (17G). U Malmo FF je to 12 gólov a 17 asistencií s lídrom H. Bolin (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.23, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Hammarby FF a 49% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby FF nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby FF je 25.9 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 23.5 (najmladší: Z. Loukili (19), najstarší: Ricardo Friedrich (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby FF majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby FF4-2-3-14-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
1Hahn2Skoglund6Vagić4Eriksson30Pinas22Karlsson5Tekie11Schellh.20Besara28Touré9Erabi1Friedri.33Makolli19Rösler35Zätters.25Busanel.7Rosengr.38Bolin37Skogmar34Loukili22Ali20Botheim

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Hammarby FFSila pozíciíMalmo FF
7.17
Ø Hodnotenie
6.95
7.04Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
7.23Obranca (4 v 4)6.98
4G 7A2G 3A
7.23Záložník (5 v 5)6.98
21G 9A10G 14A
6.84Útočník (1 v 1)6.80
4G 1A0G 0A
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
2ObrancaH. Skoglund7.24A
6ObrancaP. Vagić6.9
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
11ZáložníkO. Johansson Schellhas6.81A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
9ÚtočníkJ. Erabi6.84G1A
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
33ObrancaE. Makolli
19ObrancaC. Rösler6.92G1A
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
7ZáložníkO. Rosengren7.42G6A
38ZáložníkH. Bolin7.35G5A
37ZáložníkA. Skogmar6.71G1A
34ZáložníkZ. Loukili6.4
22ZáložníkT. Ali7.02G2A
20ÚtočníkE. Botheim6.8

Prehľad zápasu

Hammarby FF a Malmo FF remizovali 2:2. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: J. Erabi 15′, N. Besara 43′, N. Zätterström 65′, H. Bolin 67′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Hammarby FF mal 62% držanie lopty, Malmo FF mal 38%. Hammarby FF mal 15 striel (4 na bránu), Malmo FF mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Hammarby FF 2.00 — Malmo FF 0.74. Hammarby FF urobil 0 striedaní, Malmo FF urobil 4.

Rivalita od 2016

Hammarby FF vs Malmo FF vzájomné výsledky

19 stretnutí
Hammarby FF
5
výhier
Remízy
4
Malmo FF
10
výhier
Góly spolu
62 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
13/19 · 68%

Aktuálna forma

Hammarby FF

DWWWWW

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026