Menu

Mjallby Aif vs Gais

Strandvallen, Sölvesborg26. októbra 2024 o 15:00
11
Hostia

Gais

Rozhodca: A. Aganovic

Udalosti zápasu

Mjallby AIF
Gais
Výkop
11′Lucas Hedlund
Tom Pettersson15′
32′Axel Norén
40′Filip Beckman
Polčas
58′
L. HedlundA. Henriksson
58′
E. BecirovicA. Ahl-Holmström
62′
C. Amatkarijo
A. MannehT. Stavitski
65′
72′Mergim Krasniqi
74′
C. AmatkarijoK. Sims
82′
A. BoudriA. Čardaklija
82′
J. ÅbergF. Gustafsson
H. JohanssonA. Johansson
86′
V. GustafsonS. Nwankwo
89′
A. Brorsson

asistencia: A. Johansson

90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
10Shots off Goal5
24Total Shots11
7Blocked Shots4
15Shots insidebox7
9Shots outsidebox4
9Fouls11
6Corner Kicks6
1Offsides1
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves6
497Total passes307
402Passes accurate207
81%Passes %67%
2.11expected_goals1.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mjallby AIF je 7.25, v porovnaní s 6.89 u Gais. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mjallby AIF je N. Røjkjær (7.61), u Gais je to G. Lundgren (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mjallby AIF prispeli v tejto sezóne 42 gólmi a 28 asistenciami, na čele s E. Stroud (9G). U Gais je to 10 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Boudri (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mjallby AIF nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.48, zatiaľ čo Gais má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mjallby AIF nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.30, oproti 3 u Gais s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mjallby AIF nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.13, v porovnaní s 3 u Gais s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 54% u Mjallby AIF a 42% u Gais. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mjallby AIF nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Gais. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mjallby AIF je 27.1 (najmladší: A. Manneh (21), najstarší: T. Pettersson (35)), zatiaľ čo Gais má priemer 26.8 (najmladší: A. Boudri (21), najstarší: M. Krasniqi (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mjallby AIF majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 18 u Gais. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mjallby AIF3-4-34-3-3Gais
GKDEFMIDFWD
1Törnqvi.4Wikström3Brorsson24Petters.14Johanss.22Gustavs.10Røjkjær17Stroud7Gustafs.18Bergstr.19Manneh1Krasniqi6Wängberg4Norén24Beckman5Thomass.9Lundgren7Åberg17Boudri26Amatkar.28Hedlund11Becirov.

Náhradníci

Tréner: A. Torstensson

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Mjallby AIFSila pozíciíGais
7.25
Ø Hodnotenie
6.89
7.19Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
7.48Obranca (3 v 4)7.01
6G 0A0G 3A
7.30Záložník (4 v 3)7.09
21G 17A8G 10A
7.13Útočník (3 v 3)6.55
15G 11A2G 0A
Mjallby AIF3-4-3
1BrankárN. Törnqvist7.2
4ObrancaR. Wikström
3ObrancaA. Brorsson
24ObrancaT. Pettersson7.56G
14ZáložníkH. Johansson7.27G8A
22ZáložníkJ. Gustavsson7.0
10ZáložníkN. Røjkjær7.65G4A
17ZáložníkE. Stroud7.49G5A
7ÚtočníkV. Gustafson7.13G5A
18ÚtočníkJ. Bergström6.95G3A
19ÚtočníkA. Manneh7.47G3A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
24ObrancaF. Beckman7.0
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
9ZáložníkG. Lundgren7.42G8A
7ZáložníkJ. Åberg6.8
17ZáložníkA. Boudri7.16G2A
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5
28ÚtočníkL. Hedlund6.5
11ÚtočníkE. Becirovic6.62G

Prehľad zápasu

Mjallby AIF a Gais remizovali 1:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: C. Amatkarijo 62′, A. Brorsson 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Mjallby AIF mal 63% držanie lopty, Gais mal 37%. Mjallby AIF mal 24 striel (7 na bránu), Gais mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: Mjallby AIF 2.11 — Gais 1.41. Mjallby AIF urobil 3 striedaní, Gais urobil 5.

Rivalita od 2019

Mjallby AIF vs Gais vzájomné výsledky

6 stretnutí
Mjallby AIF
4
výhier
Remízy
1
Gais
1
výhier
Góly spolu
15 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
3/6 · 50%

Aktuálna forma

Mjallby AIF

WWWWWW

Gais

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026