Menu

If Brommapojkarna vs Gais

Grimsta IP, Stockholm5. októbra 2024 o 17:30
20
Hostia

Gais

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

IF Brommapojkarna
Gais
Výkop
Polčas
N. Vasić

asistencia: L. Fritzson

46′
47′Filip Beckman
N. Vasić

asistencia: A. Jakobsen

50′
62′
A. HenrikssonR. Friday
62′
E. BecirovicL. Hedlund
62′
W. MilovanovicJ. Lindberg
72′
C. AmatkarijoA. Boudri
Daleho IrandustT. Bergvall
75′
A. JakobsenP. Pichkah
83′
83′
F. BeckmanM. Çelik
K. BarslundA. Calisir
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
3Shots off Goal6
11Total Shots13
4Blocked Shots3
7Shots insidebox3
4Shots outsidebox10
9Fouls11
2Corner Kicks8
1Offsides1
48%Ball Possession52%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
497Total passes519
394Passes accurate430
79%Passes %83%
1.10expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Brommapojkarna je 7.02, v porovnaní s 6.99 u Gais. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Brommapojkarna je A. Jakobsen (7.44), u Gais je to G. Lundgren (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Brommapojkarna prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 15 asistenciami, na čele s A. Jakobsen (8G). U Gais je to 8 gólov a 13 asistencií s lídrom H. Ibrahim (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Brommapojkarna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Gais má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Brommapojkarna nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 3 u Gais s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Brommapojkarna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Gais s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IF Brommapojkarna a 47% u Gais. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Brommapojkarna nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Gais. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Brommapojkarna je 26.7 (najmladší: H. Karlsson (21), najstarší: N. Vasić (34)), zatiaľ čo Gais má priemer 24.6 (najmladší: A. Čardaklija (20), najstarší: A. Wängberg (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Brommapojkarna majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 15 u Gais. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Brommapojkarna4-2-3-14-3-3Gais
GKDEFMIDFWD
1Hägg-Jo.17Jensen3Abraham.2Karlsson27Barslund13Fritzson5Ngouali19Irandust10Odefalk16Jakobsen9Vasić13Sims6Wängberg22Čardakl.24Beckman5Thomass.21Henriks.32Ibrahim8Milovan.9Lundgren11Becirov.26Amatkar.

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

IF BrommapojkarnaSila pozíciíGais
7.02
Ø Hodnotenie
6.99
Brankár (1 v 1)7.23
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)7.05
2G 3A0G 3A
7.09Záložník (5 v 3)6.95
12G 12A4G 2A
Útočník (1 v 3)6.85
0G 0A4G 8A
IF Brommapojkarna4-2-3-1
1BrankárL. Hägg-Johansson
17ObrancaA. Jensen
3ObrancaA. Abrahamsson
2ObrancaH. Karlsson6.91G
27ObrancaK. Barslund6.81G3A
13ZáložníkL. Fritzson
5ZáložníkS. Martinsson Ngouali7.01A
19ZáložníkDaleho Irandust7.13G5A
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
16ZáložníkA. Jakobsen7.48G4A
9ÚtočníkN. Vasić
Gais4-3-3
13BrankárK. Sims7.2
6ObrancaA. Wängberg7.02A
22ObrancaA. Čardaklija7.2
24ObrancaF. Beckman7.0
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
21ZáložníkA. Henriksson6.91G
32ZáložníkH. Ibrahim7.03G
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
9ÚtočníkG. Lundgren7.42G8A
11ÚtočníkE. Becirovic6.62G
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5

Prehľad zápasu

IF Brommapojkarna zdolal Gais 2:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: N. Vasić 46′, N. Vasić 50′. Bolo udelených 1 žltých kariet. IF Brommapojkarna mal 48% držanie lopty, Gais mal 52%. IF Brommapojkarna mal 11 striel (4 na bránu), Gais mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: IF Brommapojkarna 1.10 — Gais 1.03. IF Brommapojkarna urobil 3 striedaní, Gais urobil 5.

Rivalita od 2017

IF Brommapojkarna vs Gais vzájomné výsledky

7 stretnutí
IF Brommapojkarna
2
výhier
Remízy
2
Gais
3
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Gais

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026