Menu

Hammarby Ff vs Halmstad

Tele2 Arena, Stockholm5. októbra 2024 o 15:00
10
Hostia

Halmstad

Rozhodca: T. Olofsson

Udalosti zápasu

Hammarby FF
Halmstad
Výkop
45+1′Yannick Agnero
Polčas
I. FofanaP. Vagić
46′
B. Touré

asistencia: J. Erabi

53′
79′
A. BomanB. Ingason
82′
A. JohanssonB. Turgott
82′
Y. AgneroG. Eyjólfsson
B. TouréMarc Llinares
90+2′
Montader MadjedH. Skoglund
90′
90′
N. MäenpääN. Söderberg
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
9Shots off Goal3
20Total Shots7
6Blocked Shots0
9Shots insidebox5
11Shots outsidebox2
6Fouls13
8Corner Kicks6
1Offsides1
73%Ball Possession27%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
720Total passes256
638Passes accurate185
89%Passes %72%
2.04expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby FF je 7.19, v porovnaní s 6.81 u Halmstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby FF je N. Besara (7.62), u Halmstad je to Villiam Granath (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby FF prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 18 asistenciami, na čele s N. Besara (17G). U Halmstad je to 10 gólov a 8 asistencií s lídrom Villiam Granath (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo Halmstad má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.24, oproti 4 u Halmstad s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Halmstad s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 60% u Hammarby FF a —% u Halmstad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby FF nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Halmstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby FF je 25.6 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)), zatiaľ čo Halmstad má priemer 28.1 (najmladší: Y. Agnero (22), najstarší: A. Johansson (43)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby FF majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 18 u Halmstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby FF4-2-3-13-4-3Halmstad
GKDEFMIDFWD
1Hahn22Karlsson17Fofana4Eriksson30Pinas11Schellh.5Tekie18Madjed20Besara28Touré9Erabi1Rönning3Wallent.4Johanss.5Baffoe17Boman6Allanss.8Svedberg27Nogueira11Granath23Agnero16Mäenpää

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Náhradníci

Tréner: J. Lindholm

Hammarby FFSila pozíciíHalmstad
7.19
Ø Hodnotenie
6.81
7.04Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (4 v 3)6.66
8G 4A0G 0A
7.24Záložník (5 v 4)6.88
25G 13A0G 2A
6.84Útočník (1 v 3)6.82
4G 1A10G 6A
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
22ObrancaM. Karlsson7.33G1A
17ObrancaI. Fofana7.01G
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
11ZáložníkO. Johansson Schellhas6.81A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
18ZáložníkMontader Madjed7.37G5A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
9ÚtočníkJ. Erabi6.84G1A
Halmstad3-4-3
1BrankárT. Rönning6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
4ObrancaA. Johansson
5ObrancaJ. Baffoe
17ZáložníkA. Boman6.8
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
8ZáložníkJ. Svedberg
27ZáložníkVinícius Nogueira
11ÚtočníkVilliam Granath7.05G3A
23ÚtočníkY. Agnero6.75G3A
16ÚtočníkN. Mäenpää6.7

Prehľad zápasu

Hammarby FF zdolal Halmstad 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: B. Touré 53′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Hammarby FF mal 73% držanie lopty, Halmstad mal 27%. Hammarby FF mal 20 striel (5 na bránu), Halmstad mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Hammarby FF 2.04 — Halmstad 1.03. Hammarby FF urobil 3 striedaní, Halmstad urobil 4.

Rivalita od 2017

Hammarby FF vs Halmstad vzájomné výsledky

9 stretnutí
Hammarby FF
2
výhier
Remízy
4
Halmstad
3
výhier
Góly spolu
19 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Hammarby FF

DWWWWW

Halmstad

LWWWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026