Menu

Gais vs Malmo Ff

Gamla Ullevi, Göteborg18. septembra 2024 o 19:00
Domáci

Gais

00
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: V. Wolf

Udalosti zápasu

Gais
Malmo FF
Výkop
Axel Henriksson45+3′
Polčas
58′Otto Rosengren
60′
T. AliH. Bolin
J. ÅbergC. Amatkarijo
67′
A. HenrikssonR. Frej
67′
68′
S. RieksS. Peña
M. ÇelikR. Friday
83′
83′
O. RosengrenS. Jørgensen
H. IbrahimF. Gustafsson
89′
A. Ahl-HolmströmJ. Lindberg
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
4Shots off Goal3
10Total Shots8
3Blocked Shots4
8Shots insidebox7
2Shots outsidebox1
11Fouls10
5Corner Kicks5
3Offsides1
39%Ball Possession61%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
400Total passes641
332Passes accurate551
83%Passes %86%
0.67expected_goals0.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gais je 6.99, v porovnaní s 7.05 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gais je G. Lundgren (7.43), u Malmo FF je to O. Rosengren (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gais prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 12 asistenciami, na čele s H. Ibrahim (3G). U Malmo FF je to 11 gólov a 14 asistencií s lídrom L. Berg Johnsen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gais nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gais nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gais nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.43, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u Gais a 51% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gais nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gais je 27.2 (najmladší: F. Beckman (22), najstarší: M. Çelik (35)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 28.8 (najmladší: N. Zätterström (20), najstarší: S. Rieks (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gais majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 20 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gais4-3-34-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
1Krasniqi6Wängberg4Norén24Beckman32Ibrahim21Henriks.7Åberg8Milovan.9Lundgren18Ahl-Hol.10Çelik1Friedri.17Larsen18Jansson35Zätters.25Busanel.23Johnsen7Rosengr.5Rieks16Berg22Ali20Botheim

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

GaisSila pozíciíMalmo FF
6.99
Ø Hodnotenie
7.05
6.96Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)7.08
3G 2A4G 3A
6.87Záložník (3 v 5)7.14
1G 2A7G 11A
7.43Útočník (3 v 1)6.80
2G 8A0G 0A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
24ObrancaF. Beckman7.0
32ObrancaH. Ibrahim7.03G
21ZáložníkA. Henriksson6.91G
7ZáložníkJ. Åberg6.8
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
9ÚtočníkG. Lundgren7.42G8A
18ÚtočníkA. Ahl-Holmström
10ÚtočníkM. Çelik
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
7ZáložníkO. Rosengren7.42G6A
5ZáložníkS. Rieks
16ZáložníkO. Berg6.81A
22ZáložníkT. Ali7.02G2A
20ÚtočníkE. Botheim6.8

Prehľad zápasu

Gais a Malmo FF remizovali 0:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Gais mal 39% držanie lopty, Malmo FF mal 61%. Gais mal 10 striel (3 na bránu), Malmo FF mal 8 (1 na bránu). Očakávané góly: Gais 0.67 — Malmo FF 0.86. Gais urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 3.

Rivalita od 2025

Gais vs Malmo FF vzájomné výsledky

2 stretnutí
Gais
0
výhier
Remízy
1
Malmo FF
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Gais

LWWWWL

Malmo FF

LWWWLL

Stadium

Gamla Ullevi, Gothenburg Municipality — 18,000 capacity, opened in 1916. Home of GAIS.

Gamla Ullevi
Capacity
18,000
Opened
1916
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026