Menu

Malmo Ff vs Bk Hacken

Eleda Stadion, Malmö22. septembra 2024 o 16:30
Domáci

Malmo FF

40
Hostia

BK Hacken

Rozhodca: K. Karlsson

Udalosti zápasu

Malmo FF
BK Hacken
Výkop
A. Christiansen

asistencia: L. Berg Johnsen

7′
Anders Christiansen40′
Sergio Peña45′
Polčas
A. Christiansen

asistencia: O. Berg

48′
55′
M. RygaardZ. Inoussa
A. ChristiansenE. Botheim
56′
68′
L. Olden LarsenP. Dahbo
68′
J. AgbonifoS. Nioule
68′
A. YoussefS. Hrstić
H. BolinT. Ali
72′
S. PeñaO. Rosengren
72′
I. Kiese Thelin

asistencia: E. Botheim

80′
E. Botheim

asistencia: O. Berg

83′
Busanello85′
O. BergZ. Loukili
87′
J. Stryger LarsenA. Skogmar
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
4Shots off Goal6
13Total Shots8
1Blocked Shots0
8Shots insidebox3
5Shots outsidebox5
14Fouls10
4Corner Kicks4
0Offsides1
49%Ball Possession51%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
436Total passes448
370Passes accurate381
85%Passes %85%
1.56expected_goals0.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malmo FF je 7.09, v porovnaní s 7.16 u BK Hacken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malmo FF je H. Bolin (7.34), u BK Hacken je to S. Gustafson (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malmo FF prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 14 asistenciami, na čele s H. Bolin (5G). U BK Hacken je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Gustafson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malmo FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo BK Hacken má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malmo FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 3 u BK Hacken s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malmo FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 3 u BK Hacken s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 52% u Malmo FF a 45% u BK Hacken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malmo FF nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 18 u BK Hacken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malmo FF je 30.6 (najmladší: H. Bolin (22), najstarší: J. Dahlin (39)), zatiaľ čo BK Hacken má priemer 29.1 (najmladší: J. Agbonifo (20), najstarší: P. Abrahamsson (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malmo FF majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 13 u BK Hacken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malmo FF4-2-3-14-3-3BK Hacken
GKDEFMIDFWD
27Dahlin17Larsen18Jansson19Rösler25Busanel.23Johnsen8Peña10Christi.16Berg38Bolin9Thelin26Abraham.11Lindberg3Hammar5Hovland21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané23Agbonifo10Youssef8Larsen

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Malmo FFSila pozíciíBK Hacken
7.09
Ø Hodnotenie
7.16
7.11Obranca (4 v 4)7.00
6G 4A2G 3A
7.15Záložník (5 v 3)7.32
12G 8A7G 7A
6.77Útočník (1 v 3)
3G 2A0G 0A
Malmo FF4-2-3-1
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
19ObrancaC. Rösler6.92G1A
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
8ZáložníkS. Peña
10ZáložníkA. Christiansen7.14G
16ZáložníkO. Berg6.81A
38ZáložníkH. Bolin7.35G5A
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A
BK Hacken4-3-3
26BrankárP. Abrahamsson
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
3ObrancaJ. Hammar
5ObrancaE. Hovland
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
23ÚtočníkJ. Agbonifo
10ÚtočníkA. Youssef
8ÚtočníkL. Olden Larsen

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal BK Hacken 4:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Christiansen 7′, A. Christiansen 48′, I. Kiese Thelin 80′, E. Botheim 83′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Malmo FF mal 49% držanie lopty, BK Hacken mal 51%. Malmo FF mal 13 striel (8 na bránu), BK Hacken mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Malmo FF 1.56 — BK Hacken 0.27. Malmo FF urobil 5 striedaní, BK Hacken urobil 4.

Rivalita od 2025

Malmo FF vs BK Hacken vzájomné výsledky

2 stretnutí
Malmo FF
1
výhier
Remízy
1
BK Hacken
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Malmo FF

LWWWLL

BK Hacken

LWWLDL

Stadium

Eleda Stadion, Malmö Municipality — 22,500 capacity, opened in 2009, designed by Fojab Arkitekter. Home of Malmö FF Herr.

Eleda Stadion

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
22,500
Opened
2009
Architect
Fojab Arkitekter
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026