Menu

Halmstad vs If Elfsborg

Örjans Vall, Halmstad15. septembra 2024 o 16:30
Domáci

Halmstad

01
Rozhodca: F. Klitte

Udalosti zápasu

Halmstad
IF Elfsborg
Výkop
3′
A. Zeneli
21′Jalal Abdullai
44′Michael Baidoo
Polčas
J. SvedbergN. Mäenpää
46′
56′
A. ZeneliT. Ouma
56′
J. AbdullaiE. Holten
G. EyjólfssonVilliam Granath
66′
74′Ahmed Qasem
B. IngasonJ. Westermark
74′
74′
M. BaidooP. Frick
Y. AgneroR. Wiedesheim-Paul
75′
81′
A. QasemJ. Larsson
Jesper Jonasson Westermark89′
Tim Rönning90+5′
A. BomanB. Turgott
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal6
7Total Shots12
1Blocked Shots4
6Shots insidebox12
1Shots outsidebox0
16Fouls18
3Corner Kicks7
4Offsides4
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
379Total passes483
287Passes accurate386
76%Passes %80%
0.84expected_goals0.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.71, v porovnaní s 7.04 u IF Elfsborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je J. Allansson (6.98), u IF Elfsborg je to B. Zeneli (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Y. Agnero (5G). U IF Elfsborg je to 12 gólov a 18 asistencií s lídrom S. Hedlund (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo IF Elfsborg má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u IF Elfsborg s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u IF Elfsborg s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 45% u IF Elfsborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 27 u IF Elfsborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 28.1 (najmladší: Y. Agnero (22), najstarší: M. Olsson (37)), zatiaľ čo IF Elfsborg má priemer 27.0 (najmladší: J. Abdullai (20), najstarší: N. Hult (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 18 u IF Elfsborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad3-4-2-13-4-3IF Elfsborg
GKDEFMIDFWD
1Rönning3Wallent.5Baffoe21Olsson17Boman8Svedberg6Allanss.27Nogueira13Eyjólfs.7Ingason23Agnero31Petters.8Holmén29Buhari2Yegbe15Hedlund18Qasem27Zeneli23Hult9Zeneli10Baidoo14Abdullai

Náhradníci

Tréner: J. Lindholm

Náhradníci

Tréner: O. Hiljemark

HalmstadSila pozíciíIF Elfsborg
6.71
Ø Hodnotenie
7.04
6.80Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 3)7.02
0G 0A3G 1A
6.88Záložník (4 v 4)7.11
0G 2A7G 15A
6.63Útočník (3 v 3)6.92
5G 4A2G 2A
Halmstad3-4-2-1
1BrankárT. Rönning6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
5ObrancaJ. Baffoe
21ObrancaM. Olsson6.5
17ZáložníkA. Boman6.8
8ZáložníkJ. Svedberg
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
27ZáložníkVinícius Nogueira
13ÚtočníkG. Eyjólfsson6.61A
7ÚtočníkB. Ingason6.6
23ÚtočníkY. Agnero6.75G3A
IF Elfsborg3-4-3
31BrankárI. Pettersson7.0
8ObrancaS. Holmén6.91G
29ObrancaI. Buhari6.91G
2ObrancaT. Yegbe7.21G1A
15ZáložníkS. Hedlund6.94G4A
18ZáložníkA. Qasem
27ZáložníkB. Zeneli7.52G8A
23ZáložníkN. Hult7.01G3A
9ÚtočníkA. Zeneli6.92G2A
10ÚtočníkM. Baidoo
14ÚtočníkJ. Abdullai

Prehľad zápasu

IF Elfsborg zdolal Halmstad 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Zeneli 3′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Halmstad mal 44% držanie lopty, IF Elfsborg mal 56%. Halmstad mal 7 striel (2 na bránu), IF Elfsborg mal 12 (2 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 0.84 — IF Elfsborg 0.91. Halmstad urobil 5 striedaní, IF Elfsborg urobil 4.

Rivalita od 2017

Halmstad vs IF Elfsborg vzájomné výsledky

12 stretnutí
Halmstad
2
výhier
Remízy
2
IF Elfsborg
8
výhier
Góly spolu
35 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
5/12 · 42%
Nad 2,5
6/12 · 50%

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

IF Elfsborg

LWWLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026