Menu

Djurgardens If vs Mjallby Aif

Tele2 Arena, Stockholm15. septembra 2024 o 14:00
Domáci

Djurgardens IF

11
Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

Djurgardens IF
Mjallby AIF
Výkop
Haris Radetinac15′
36′
N. Røjkjær

asistencia: H. Johansson

37′Nicklas Røjkjær
D. Hümmet
41′
42′Imam Jagne
Polčas
54′
N. RøjkjærT. Stavitski
66′
I. JagneM. Kusu
66′
H. JohanssonA. Manneh
H. RadetinacT. Gulliksen
69′
76′Abdoulie Manneh
Besard Sabović79′
T. NguenA. Priske
80′
R. SchüllerM. Eriksson
80′
81′
R. WikströmA. Johansson
81′
J. KiilerichT. Pettersson
Tobias Fjeld Gulliksen90+3′
90+3′Elliot Stroud
M. TenhoJ. Une Larsson
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
6Shots off Goal11
20Total Shots14
8Blocked Shots0
12Shots insidebox9
8Shots outsidebox5
11Fouls13
10Corner Kicks4
1Offsides0
55%Ball Possession45%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
515Total passes432
448Passes accurate355
87%Passes %82%
1.85expected_goals1.34
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Djurgardens IF je 7.12, v porovnaní s 7.19 u Mjallby AIF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Djurgardens IF je T. Nguen (7.31), u Mjallby AIF je to N. Røjkjær (7.61).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Djurgardens IF prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 17 asistenciami, na čele s T. Nguen (9G). U Mjallby AIF je to 29 gólov a 25 asistencií s lídrom E. Stroud (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Djurgardens IF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.18, zatiaľ čo Mjallby AIF má 4 obrancov s priemerom 7.26. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Djurgardens IF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 5 u Mjallby AIF s hodnotením 7.22. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Djurgardens IF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Mjallby AIF s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Djurgardens IF a 52% u Mjallby AIF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Djurgardens IF nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Mjallby AIF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Djurgardens IF je 30.6 (najmladší: K. Kosugi (19), najstarší: H. Radetinac (40)), zatiaľ čo Mjallby AIF má priemer 26.3 (najmladší: I. Jagne (22), najstarší: J. Gustavsson (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Djurgardens IF majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 25 u Mjallby AIF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Djurgardens IF4-2-3-14-5-1Mjallby AIF
GKDEFMIDFWD
35Rinne18Ståhl5Tenho3Daniels.27Kosugi14Šabović6Schüller29Haarala20Nguen9Radetin.11Hümmet1Törnqvi.4Wikström3Brorsson13Kiileri.17Stroud14Johanss.7Gustafs.22Gustavs.10Røjkjær6Jagne18Bergstr.

Náhradníci

Tréner: K. Bergstrand

Náhradníci

Tréner: A. Torstensson

Djurgardens IFSila pozíciíMjallby AIF
7.12
Ø Hodnotenie
7.19
7.13Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
7.18Obranca (4 v 4)7.26
6G 11A9G 5A
7.04Záložník (5 v 5)7.22
10G 6A15G 17A
Útočník (1 v 1)6.90
0G 0A5G 3A
Djurgardens IF4-2-3-1
35BrankárJ. Rinne7.1
18ObrancaA. Ståhl7.24G3A
5ObrancaM. Tenho7.21G2A
3ObrancaM. Danielson7.21G1A
27ObrancaK. Kosugi7.25A
14ZáložníkB. Šabović
6ZáložníkR. Schüller7.11A
29ZáložníkS. Haarala6.71G1A
20ZáložníkT. Nguen7.39G4A
9ZáložníkH. Radetinac
11ÚtočníkD. Hümmet
Mjallby AIF4-5-1
1BrankárN. Törnqvist7.2
4ObrancaR. Wikström
3ObrancaA. Brorsson
13ObrancaJ. Kiilerich7.1
17ObrancaE. Stroud7.49G5A
14ZáložníkH. Johansson7.27G8A
7ZáložníkV. Gustafson7.13G5A
22ZáložníkJ. Gustavsson7.0
10ZáložníkN. Røjkjær7.65G4A
6ZáložníkI. Jagne
18ÚtočníkJ. Bergström6.95G3A

Prehľad zápasu

Djurgardens IF a Mjallby AIF remizovali 1:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: N. Røjkjær 36′, D. Hümmet 41′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Djurgardens IF mal 55% držanie lopty, Mjallby AIF mal 45%. Djurgardens IF mal 20 striel (6 na bránu), Mjallby AIF mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Djurgardens IF 1.85 — Mjallby AIF 1.34. Djurgardens IF urobil 4 striedaní, Mjallby AIF urobil 5.

Rivalita od 2025

Djurgardens IF vs Mjallby AIF vzájomné výsledky

3 stretnutí
Djurgardens IF
1
výhier
Remízy
1
Mjallby AIF
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Djurgardens IF

LWWLWD

Mjallby AIF

WWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026