Menu

Hammarby Ff vs Gais

Tele2 Arena, Stockholm26. augusta 2024 o 19:00
00
Hostia

Gais

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Hammarby FF
Gais
Výkop
18′Harun Ibrahim
21′Gustav Lundgren
Tesfaldet Tekie37′
Polčas
H. SkoglundD. Collander
46′
46′
J. ÅbergR. Wendin Thomasson
56′
M. ÇelikA. Henriksson
68′
C. AmatkarijoE. Becirovic
68′
H. IbrahimF. Gustafsson
71′Alexander Ahl Holmstrom
T. TekieF. Hammar
73′
O. Johansson SchellhasMontader Madjed
81′
85′
A. Ahl-HolmströmL. Hedlund
90+1′Axel Henriksson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
4Shots off Goal4
8Total Shots13
3Blocked Shots4
3Shots insidebox12
5Shots outsidebox1
8Fouls16
7Corner Kicks6
3Offsides1
71%Ball Possession29%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
708Total passes287
629Passes accurate211
89%Passes %74%
0.28expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby FF je 7.17, v porovnaní s 6.94 u Gais. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby FF je N. Besara (7.62), u Gais je to G. Lundgren (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby FF prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 17 asistenciami, na čele s N. Besara (17G). U Gais je to 5 gólov a 12 asistencií s lídrom H. Ibrahim (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.23, zatiaľ čo Gais má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 3 u Gais s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Gais s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Hammarby FF a 42% u Gais. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby FF nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Gais. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby FF je 25.9 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)), zatiaľ čo Gais má priemer 27.2 (najmladší: F. Beckman (22), najstarší: M. Çelik (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby FF majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 16 u Gais. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby FF4-2-3-14-3-3Gais
GKDEFMIDFWD
1Hahn2Skoglund6Vagić4Eriksson30Pinas22Karlsson5Tekie11Schellh.20Besara28Touré9Erabi33Krantz6Wängberg4Norén24Beckman32Ibrahim9Lundgren7Åberg8Milovan.26Amatkar.18Ahl-Hol.10Çelik

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Hammarby FFSila pozíciíGais
7.17
Ø Hodnotenie
6.94
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.23Obranca (4 v 4)6.99
4G 7A3G 2A
7.23Záložník (5 v 3)7.03
21G 9A2G 10A
6.84Útočník (1 v 3)6.49
4G 1A0G 0A
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
2ObrancaH. Skoglund7.24A
6ObrancaP. Vagić6.9
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
11ZáložníkO. Johansson Schellhas6.81A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
9ÚtočníkJ. Erabi6.84G1A
Gais4-3-3
33BrankárE. Krantz
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
24ObrancaF. Beckman7.0
32ObrancaH. Ibrahim7.03G
9ZáložníkG. Lundgren7.42G8A
7ZáložníkJ. Åberg6.8
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5
18ÚtočníkA. Ahl-Holmström
10ÚtočníkM. Çelik

Prehľad zápasu

Hammarby FF a Gais remizovali 0:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hammarby FF mal 71% držanie lopty, Gais mal 29%. Hammarby FF mal 8 striel (1 na bránu), Gais mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Hammarby FF 0.28 — Gais 0.81. Hammarby FF urobil 3 striedaní, Gais urobil 5.

Rivalita od 2024

Hammarby FF vs Gais vzájomné výsledky

3 stretnutí
Hammarby FF
0
výhier
Remízy
1
Gais
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Hammarby FF

DWWWWW

Gais

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026