Menu

If Brommapojkarna vs Bk Hacken

Grimsta IP, Stockholm18. augusta 2024 o 14:00
13
Hostia

BK Hacken

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

IF Brommapojkarna
BK Hacken
Výkop
3′Valgeir Lunddal
40′
M. Rygaard

asistencia: S. Gustafson

41′Ali Youssef
Polčas
Adam Jakobsen50′
54′
A. Youssef

asistencia: J. Agbonifo

H. KarlssonF. Christensen
65′
71′
J. AgbonifoA. Layouni
71′
A. YoussefS. Hrstić
Daleho IrandustE. Botchway
78′
82′
A. Layouni

asistencia: R. Amané

W. OdefalkT. Waker
83′
J. Hammar

Own Goal

85′
87′Amor Layouni
89′
M. RygaardS. Leach Holm
90+4′Srdjan Hrstić
90+5′
R. AmanéJ. Lindberg
90+5′
Z. InoussaS. Nioule
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
6Shots off Goal2
22Total Shots8
9Blocked Shots2
14Shots insidebox6
8Shots outsidebox2
8Fouls11
8Corner Kicks2
0Offsides0
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
424Total passes598
354Passes accurate533
83%Passes %89%
2.29expected_goals2.09
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Brommapojkarna je 7.07, v porovnaní s 7.25 u BK Hacken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Brommapojkarna je A. Jakobsen (7.44), u BK Hacken je to Z. Inoussa (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Brommapojkarna prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Jakobsen (8G). U BK Hacken je to 7 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Gustafson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Brommapojkarna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo BK Hacken má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Brommapojkarna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 3 u BK Hacken s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Brommapojkarna nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.11, v porovnaní s 3 u BK Hacken s priemerom 7.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IF Brommapojkarna a 48% u BK Hacken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Brommapojkarna nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 20 u BK Hacken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Brommapojkarna je 26.4 (najmladší: H. Karlsson (21), najstarší: A. Calisir (35)), zatiaľ čo BK Hacken má priemer 28.6 (najmladší: J. Agbonifo (20), najstarší: P. Abrahamsson (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Brommapojkarna majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 12 u BK Hacken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Brommapojkarna4-4-1-14-3-3BK Hacken
GKDEFMIDFWD
12Mrozek17Jensen26Calisir2Karlsson3Abraham.21Anderss.13Fritzson10Odefalk16Jakobsen19Irandust9Vasić26Abraham.12Friðrik.3Hammar4Lode21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané23Agbonifo10Youssef29Inoussa

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

IF BrommapojkarnaSila pozíciíBK Hacken
7.07
Ø Hodnotenie
7.25
6.93Obranca (4 v 4)6.96
1G 0A0G 3A
7.10Záložník (4 v 3)7.32
13G 9A7G 7A
7.11Útočník (2 v 3)7.70
3G 5A0G 0A
IF Brommapojkarna4-4-1-1
12BrankárF. Mrozek
17ObrancaA. Jensen
26ObrancaA. Calisir
2ObrancaH. Karlsson6.91G
3ObrancaA. Abrahamsson
21ZáložníkA. Timossi Andersson7.04G3A
13ZáložníkL. Fritzson
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
16ZáložníkA. Jakobsen7.48G4A
19ÚtočníkDaleho Irandust7.13G5A
9ÚtočníkN. Vasić
BK Hacken4-3-3
26BrankárP. Abrahamsson
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson
3ObrancaJ. Hammar
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
23ÚtočníkJ. Agbonifo
10ÚtočníkA. Youssef
29ÚtočníkZ. Inoussa7.7

Prehľad zápasu

BK Hacken zdolal IF Brommapojkarna 3:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: M. Rygaard 40′, A. Youssef 54′, A. Layouni 82′, J. Hammar 85′ (o.g.). Bolo udelených 5 žltých kariet. IF Brommapojkarna mal 43% držanie lopty, BK Hacken mal 57%. IF Brommapojkarna mal 22 striel (7 na bránu), BK Hacken mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: IF Brommapojkarna 2.29 — BK Hacken 2.09. IF Brommapojkarna urobil 3 striedaní, BK Hacken urobil 5.

Rivalita od 2018

IF Brommapojkarna vs BK Hacken vzájomné výsledky

8 stretnutí
IF Brommapojkarna
2
výhier
Remízy
1
BK Hacken
5
výhier
Góly spolu
32 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

IF Brommapojkarna

LWWWLD

BK Hacken

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026