Menu

Bk Hacken vs Djurgardens If

Bravida Arena, Göteborg19. septembra 2024 o 19:00
Domáci

BK Hacken

12
Rozhodca: O. Johnson

Udalosti zápasu

BK Hacken
Djurgardens IF
Výkop
24′Besard Sabović
Polčas
60′
D. HümmetT. Nguen
60′
K. KosugiV. Bergh
60′
D. StenssonR. Schüller
Samuel Leach Holm63′
64′
S. Haarala

asistencia: V. Bergh

S. Leach HolmM. Rygaard
68′
75′
T. Nguen

asistencia: A. Ståhl

76′
S. HaaralaO. Fallenius
J. LindbergA. Lindahl
81′
J. AgbonifoS. Hrstić
81′
J. HammarE. Hovland
81′
L. Olden LarsenP. Dahbo
85′
A. Youssef

asistencia: A. Lundkvist

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
7Shots off Goal5
20Total Shots12
7Blocked Shots2
9Shots insidebox6
11Shots outsidebox6
18Fouls13
4Corner Kicks2
1Offsides1
65%Ball Possession35%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
635Total passes349
552Passes accurate276
87%Passes %79%
1.74expected_goals1.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.22, v porovnaní s 7.05 u Djurgardens IF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je Z. Inoussa (7.70), u Djurgardens IF je to K. Kosugi (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Gustafson (4G). U Djurgardens IF je to 25 gólov a 14 asistencií s lídrom A. Priske (18G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Djurgardens IF má 5 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.37, oproti 4 u Djurgardens IF s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.70, v porovnaní s 1 u Djurgardens IF s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u BK Hacken a 46% u Djurgardens IF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Djurgardens IF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 27.7 (najmladší: J. Agbonifo (20), najstarší: A. Linde (32)), zatiaľ čo Djurgardens IF má priemer 28.3 (najmladší: K. Kosugi (19), najstarší: M. Danielson (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 21 u Djurgardens IF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-35-4-1Djurgardens IF
GKDEFMIDFWD
1Linde11Lindberg3Hammar4Lode21Lundkvi.14Gustafs.15Holm8Larsen23Agbonifo10Youssef29Inoussa35Rinne18Ståhl5Tenho3Daniels.4Larsson27Kosugi29Haarala14Šabović13Stensson11Hümmet26Priske

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Náhradníci

Tréner: K. Bergstrand

BK HackenSila pozíciíDjurgardens IF
7.22
Ø Hodnotenie
7.05
7.18Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 5)7.10
2G 4A6G 11A
7.37Záložník (3 v 4)6.77
8G 6A1G 1A
7.70Útočník (3 v 1)7.23
0G 0A18G 2A
BK Hacken4-3-3
1BrankárA. Linde7.2
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
3ObrancaJ. Hammar
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
15ZáložníkS. Leach Holm7.34G3A
8ZáložníkL. Olden Larsen
23ÚtočníkJ. Agbonifo
10ÚtočníkA. Youssef
29ÚtočníkZ. Inoussa7.7
Djurgardens IF5-4-1
35BrankárJ. Rinne7.1
18ObrancaA. Ståhl7.24G3A
5ObrancaM. Tenho7.21G2A
3ObrancaM. Danielson7.21G1A
4ObrancaJ. Une Larsson6.8
27ObrancaK. Kosugi7.25A
29ZáložníkS. Haarala6.71G1A
14ZáložníkB. Šabović
13ZáložníkD. Stensson6.8
11ZáložníkD. Hümmet
26ÚtočníkA. Priske7.218G2A

Prehľad zápasu

Djurgardens IF zdolal BK Hacken 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Haarala 64′, T. Nguen 75′, A. Youssef 89′. Bolo udelených 4 žltých kariet. BK Hacken mal 65% držanie lopty, Djurgardens IF mal 35%. BK Hacken mal 20 striel (6 na bránu), Djurgardens IF mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 1.74 — Djurgardens IF 1.60. BK Hacken urobil 5 striedaní, Djurgardens IF urobil 4.

Rivalita od 2016

BK Hacken vs Djurgardens IF vzájomné výsledky

21 stretnutí
BK Hacken
5
výhier
Remízy
4
Djurgardens IF
12
výhier
Góly spolu
57 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
10/21 · 48%
Nad 2,5
10/21 · 48%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

Djurgardens IF

LWWLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026