Menu

Ifk Norrkoping vs Vasteras Sk Fk

PlatinumCars Arena, Norrköping10. augusta 2024 o 15:00
Rozhodca: G. Maqedonci

Udalosti zápasu

IFK Norrkoping
Vasteras SK FK
Výkop
31′Alexander Warneryd
Polčas
51′
H. Offia

asistencia: A. Boudah

58′Abdelrahman Boudah
Í. SigurgeirssonK. Khazeni
64′
65′
H. OffiaE. Bouzaiene
T. PricaL. Shabani
82′
C. BjörkV. Hammershøy-Mistrati
82′
D. SalihovićM. Baggesen
82′
A. ErikssonK. Höög Jansson
83′
88′
Viktor GranathS. Johansson
88′
A. BoudahI. Diabate
88′
A. WarnerydM. Ahlinvi
90′
D. AskPedro Ribeiro
K. Höög Jansson

asistencia: M. Watson

90′
V. Hammershøy-Mistrati

asistencia: L. Shabani

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
7Shots off Goal2
14Total Shots9
4Blocked Shots2
5Shots insidebox5
9Shots outsidebox4
14Fouls10
6Corner Kicks6
0Offsides1
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
372Total passes491
303Passes accurate429
81%Passes %87%
1.38expected_goals1.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Norrkoping je 6.86, v porovnaní s 7.25 u Vasteras SK FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Norrkoping je D. Mitov Nilsson (7.20), u Vasteras SK FK je to A. Warneryd (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Norrkoping prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Traustason (5G). U Vasteras SK FK je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Warneryd (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Norrkoping nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Vasteras SK FK má 3 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Norrkoping nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Vasteras SK FK s hodnotením 7.40. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Norrkoping nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 3 u Vasteras SK FK s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IFK Norrkoping a 41% u Vasteras SK FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Norrkoping nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Vasteras SK FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Norrkoping je 25.7 (najmladší: M. Neffati (21), najstarší: D. Mitov Nilsson (34)), zatiaľ čo Vasteras SK FK má priemer 26.2 (najmladší: A. Warneryd (20), najstarší: Viktor Granath (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Norrkoping majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Vasteras SK FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Norrkoping4-2-3-13-4-3Vasteras SK FK
GKDEFMIDFWD
91Nilsson16Salihov.24Eriksson19Watson14Kalley9Trausta.11Lushaku37Neffati8Sigurge.15Björk22Prica35Brattbe.3Granath18Nsabiyu.2Magnuss.29Warneryd10Ask24Linday44Larsson20Offia14Granath30Boudah

Náhradníci

Tréner: A. Alm

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

IFK NorrkopingSila pozíciíVasteras SK FK
6.86
Ø Hodnotenie
7.25
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 3)7.10
2G 0A1G 0A
6.96Záložník (5 v 4)7.40
10G 12A4G 6A
6.64Útočník (1 v 3)
2G 2A0G 0A
IFK Norrkoping4-2-3-1
91BrankárD. Mitov Nilsson7.2
16ObrancaD. Salihović
24ObrancaA. Eriksson6.5
19ObrancaM. Watson6.92G
14ObrancaY. Kalley6.6
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
11ZáložníkI. Lushaku6.81G
37ZáložníkM. Neffati7.01G4A
8ZáložníkÍ. Sigurgeirsson7.03G6A
15ZáložníkC. Björk
22ÚtočníkT. Prica6.62G2A
Vasteras SK FK3-4-3
35BrankárJ. Brattberg
3ObrancaG. Granath
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
2ObrancaH. Magnusson7.0
29ZáložníkA. Warneryd7.73G6A
10ZáložníkD. Ask
24ZáložníkM. Linday
44ZáložníkM. Larsson7.11G
20ÚtočníkH. Offia
14ÚtočníkViktor Granath
30ÚtočníkA. Boudah

Prehľad zápasu

IFK Norrkoping zdolal Vasteras SK FK 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: H. Offia 51′, K. Höög Jansson 90′, V. Hammershøy-Mistrati 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. IFK Norrkoping mal 44% držanie lopty, Vasteras SK FK mal 56%. IFK Norrkoping mal 14 striel (3 na bránu), Vasteras SK FK mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: IFK Norrkoping 1.38 — Vasteras SK FK 1.46. IFK Norrkoping urobil 5 striedaní, Vasteras SK FK urobil 5.

Rivalita od 2023

IFK Norrkoping vs Vasteras SK FK vzájomné výsledky

2 stretnutí
IFK Norrkoping
0
výhier
Remízy
0
Vasteras SK FK
2
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2024Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

IFK Norrkoping

LWWDLL

Vasteras SK FK

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026