Menu

Hammarby Ff vs If Brommapojkarna

Tele2 Arena, Stockholm12. augusta 2024 o 19:00
Rozhodca: O. Johnson

Udalosti zápasu

Hammarby FF
IF Brommapojkarna
Výkop
S. Pinas

asistencia: T. Tekie

5′
10′
V. Eriksson

Own Goal

23′Alexander Abrahamsson
B. Touré

asistencia: N. Besara

25′
B. Touré
30′
Polčas
46′
K. BarslundDaleho Irandust
49′
N. Vasić

asistencia: A. Jakobsen

D. CollanderH. Skoglund
58′
M. KarlssonF. Hammar
59′
Bazoumana Touré60′
72′
N. Vasić

asistencia: A. Jensen

O. Johansson SchellhasMontader Madjed
85′
85′
A. AbrahamssonA. Calisir
85′
A. Timossi AnderssonE. Botchway
J. ErabiD. Gül
86′
88′
W. OdefalkR. Örqvist
90+4′
F. ChristensenT. Waker
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
6Shots off Goal6
24Total Shots11
9Blocked Shots2
11Shots insidebox11
13Shots outsidebox0
7Fouls9
9Corner Kicks1
1Offsides2
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
592Total passes383
513Passes accurate309
87%Passes %81%
2.22expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby FF je 7.18, v porovnaní s 7.00 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby FF je N. Besara (7.62), u IF Brommapojkarna je to A. Jakobsen (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby FF prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 13 asistenciami, na čele s N. Besara (17G). U IF Brommapojkarna je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Jakobsen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u IF Brommapojkarna s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 2 u IF Brommapojkarna s priemerom 7.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 60% u Hammarby FF a —% u IF Brommapojkarna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby FF nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 11 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby FF je 25.9 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 24.7 (najmladší: K. Barslund (21), najstarší: N. Vasić (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby FF majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 15 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby FF4-2-3-13-5-2IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
1Hahn14Colland.17Fofana4Eriksson30Pinas22Karlsson5Tekie11Schellh.20Besara28Touré9Erabi12Mrozek27Barslund2Karlsson3Abraham.17Jensen21Anderss.13Fritzson10Odefalk7Christe.9Vasić16Jakobsen

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Hammarby FFSila pozíciíIF Brommapojkarna
7.18
Ø Hodnotenie
7.00
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (4 v 3)6.86
5G 3A2G 3A
7.23Záložník (5 v 5)6.94
21G 9A5G 5A
6.84Útočník (1 v 2)7.44
4G 1A8G 4A
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
14ObrancaD. Collander
17ObrancaI. Fofana7.01G
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
11ZáložníkO. Johansson Schellhas6.81A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
9ÚtočníkJ. Erabi6.84G1A
IF Brommapojkarna3-5-2
12BrankárF. Mrozek
27ObrancaK. Barslund6.81G3A
2ObrancaH. Karlsson6.91G
3ObrancaA. Abrahamsson
17ZáložníkA. Jensen
21ZáložníkA. Timossi Andersson7.04G3A
13ZáložníkL. Fritzson
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
7ZáložníkF. Christensen7.0
9ÚtočníkN. Vasić
16ÚtočníkA. Jakobsen7.48G4A

Prehľad zápasu

Hammarby FF a IF Brommapojkarna remizovali 3:3. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Pinas 5′, V. Eriksson 10′ (o.g.), B. Touré 25′, B. Touré 30′, N. Vasić 49′, N. Vasić 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Hammarby FF mal 60% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 40%. Hammarby FF mal 24 striel (9 na bránu), IF Brommapojkarna mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Hammarby FF 2.22 — IF Brommapojkarna 1.23. Hammarby FF urobil 4 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 5.

Rivalita od 2018

Hammarby FF vs IF Brommapojkarna vzájomné výsledky

10 stretnutí
Hammarby FF
8
výhier
Remízy
0
IF Brommapojkarna
2
výhier
Góly spolu
34 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Hammarby FF

DWWWWW

IF Brommapojkarna

LWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026