Menu

Ifk Norrkoping vs Kalmar Ff

PlatinumCars Arena, Norrköping27. júla 2024 o 15:00
20
Hostia

Kalmar FF

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

IFK Norrkoping
Kalmar FF
Výkop
C. Nyman
17′
Polčas
K. KhazeniÍ. Sigurgeirsson
46′
49′Lars Saetra
57′
M. SvenssonS. Skrabb
64′Robert Gojani
C. Nyman

asistencia: M. Neffati

66′
69′
RomárioA. Kujundžić
69′
M. HallbergI. Inzoudine
76′Vince Osuji
79′
J. KarlssonR. Sjöstedt
79′
J. RingK. Jensen
C. NymanT. Prica
85′
M. NeffatiL. Shabani
85′
C. BjörkK. Höög Jansson
85′
89′Simon Skrabb
D. SalihovićA. Eriksson
89′
Arnór Traustason90+5′
90+4′Yvan Inzoudine
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal3
11Total Shots11
0Blocked Shots6
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox7
13Fouls15
6Corner Kicks3
0Offsides2
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
370Total passes511
292Passes accurate418
79%Passes %82%
1.88expected_goals0.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Norrkoping je 6.96, v porovnaní s 7.26 u Kalmar FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Norrkoping je D. Mitov Nilsson (7.20), u Kalmar FF je to M. Hallberg (7.52).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Norrkoping prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 9 asistenciami, na čele s C. Nyman (11G). U Kalmar FF je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Sætra (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Norrkoping nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Kalmar FF má 4 obrancov s priemerom 7.48. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Norrkoping nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Kalmar FF s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Norrkoping nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 1 u Kalmar FF s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IFK Norrkoping a 51% u Kalmar FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Norrkoping nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Kalmar FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Norrkoping je 27.7 (najmladší: M. Neffati (21), najstarší: D. Mitov Nilsson (34)), zatiaľ čo Kalmar FF má priemer 29.7 (najmladší: V. Osuji (19), najstarší: Romário (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Norrkoping majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 25 u Kalmar FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Norrkoping4-4-24-2-3-1Kalmar FF
GKDEFMIDFWD
91Nilsson16Salihov.6Ssewank.19Watson14Kalley37Neffati9Trausta.11Lushaku15Björk26Khazeni5Nyman1Brolin5Hallberg39Sætra4Osuji13Karlsson29Romário23Gojani20Trenskow11Ring28Svensson9Islamov.

Náhradníci

Tréner: A. Alm

Náhradníci

Tréner: S. Larsson

IFK NorrkopingSila pozíciíKalmar FF
6.96
Ø Hodnotenie
7.26
7.20Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)7.48
2G 0A3G 5A
6.93Záložník (4 v 5)7.05
7G 6A0G 0A
7.19Útočník (2 v 1)
11G 3A0G 0A
IFK Norrkoping4-4-2
91BrankárD. Mitov Nilsson7.2
16ObrancaD. Salihović
6ObrancaI. Ssewankambo
19ObrancaM. Watson6.92G
14ObrancaY. Kalley6.6
37ZáložníkM. Neffati7.01G4A
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
11ZáložníkI. Lushaku6.81G
15ZáložníkC. Björk
26ÚtočníkK. Khazeni
5ÚtočníkC. Nyman7.211G3A
Kalmar FF4-2-3-1
1BrankárS. Brolin7.0
5ObrancaM. Hallberg7.51G3A
39ObrancaL. Sætra7.42G2A
4ObrancaV. Osuji
13ObrancaJ. Karlsson
29ZáložníkRomário
23ZáložníkR. Gojani7.0
20ZáložníkJ. Trenskow
11ZáložníkJ. Ring
28ZáložníkM. Svensson
9ÚtočníkD. Islamović

Prehľad zápasu

IFK Norrkoping zdolal Kalmar FF 2:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: C. Nyman 17′, C. Nyman 66′. Bolo udelených 6 žltých kariet. IFK Norrkoping mal 42% držanie lopty, Kalmar FF mal 58%. IFK Norrkoping mal 11 striel (6 na bránu), Kalmar FF mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: IFK Norrkoping 1.88 — Kalmar FF 0.55. IFK Norrkoping urobil 5 striedaní, Kalmar FF urobil 5.

Rivalita od 2016

IFK Norrkoping vs Kalmar FF vzájomné výsledky

17 stretnutí
IFK Norrkoping
10
výhier
Remízy
4
Kalmar FF
3
výhier
Góly spolu
44 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/17 · 65%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

IFK Norrkoping

LWWDLL

Kalmar FF

DWLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026