Menu

Kalmar Ff vs Djurgardens If

Guldfågeln Arena, Kalmar20. júla 2024 o 15:00
Domáci

Kalmar FF

21
Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

Kalmar FF
Djurgardens IF
Výkop
13′
T. NguenT. Gulliksen
S. SkrabbM. Svensson
20′
30′
O. Fallenius

asistencia: T. Gulliksen

45+6′
J. Une LarssonM. Tenho
D. Islamović 1

asistencia: J. Trenskow

45+11′
Polčas
J. Ring

asistencia: J. Trenskow

68′
71′
A. EkdalS. Leach Holm
71′
G. WikheimM. Eriksson
M. HallbergR. Sjöstedt
81′
Dino Islamović84′
J. TrenskowS. Ylätupa
88′
J. RingK. Jensen
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
2Shots off Goal4
10Total Shots13
5Blocked Shots3
6Shots insidebox10
4Shots outsidebox3
16Fouls8
6Corner Kicks11
3Offsides2
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
366Total passes463
286Passes accurate376
78%Passes %81%
1.26expected_goals1.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kalmar FF je 7.26, v porovnaní s 6.98 u Djurgardens IF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kalmar FF je M. Hallberg (7.52), u Djurgardens IF je to T. Nguen (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kalmar FF prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Sætra (2G). U Djurgardens IF je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom T. Nguen (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kalmar FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.48, zatiaľ čo Djurgardens IF má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kalmar FF nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Djurgardens IF s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kalmar FF nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Djurgardens IF s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Kalmar FF a 51% u Djurgardens IF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kalmar FF nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Djurgardens IF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kalmar FF je 30.0 (najmladší: V. Osuji (19), najstarší: Romário (40)), zatiaľ čo Djurgardens IF má priemer 30.6 (najmladší: O. Fallenius (24), najstarší: M. Danielson (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kalmar FF majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Djurgardens IF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kalmar FF4-3-34-2-3-1Djurgardens IF
GKDEFMIDFWD
1Brolin5Hallberg39Sætra4Osuji13Karlsson10Skrabb23Gojani29Romário11Ring9Islamov.20Trenskow35Zetters.17Therkil.4Larsson3Daniels.26Dahl8Ekdal14Šabović23Wikheim20Nguen15Falleni.11Hümmet

Náhradníci

Tréner: S. Larsson

Náhradníci

Tréner: K. Bergstrand

Kalmar FFSila pozíciíDjurgardens IF
7.26
Ø Hodnotenie
6.98
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.48Obranca (4 v 4)7.00
3G 5A1G 1A
7.05Záložník (3 v 5)6.97
0G 0A10G 9A
Kalmar FF4-3-3
1BrankárS. Brolin7.0
5ObrancaM. Hallberg7.51G3A
39ObrancaL. Sætra7.42G2A
4ObrancaV. Osuji
13ObrancaJ. Karlsson
10ZáložníkS. Skrabb
23ZáložníkR. Gojani7.0
29ZáložníkRomário
11ÚtočníkJ. Ring
9ÚtočníkD. Islamović
20ÚtočníkJ. Trenskow
Djurgardens IF4-2-3-1
35BrankárJ. Widell Zetterström
17ObrancaP. Therkildsen
4ObrancaJ. Une Larsson6.8
3ObrancaM. Danielson7.21G1A
26ObrancaS. Dahl
8ZáložníkA. Ekdal6.81A
14ZáložníkB. Šabović
23ZáložníkG. Wikheim
20ZáložníkT. Nguen7.39G4A
15ZáložníkO. Fallenius6.81G4A
11ÚtočníkD. Hümmet

Prehľad zápasu

Kalmar FF zdolal Djurgardens IF 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: O. Fallenius 30′, D. Islamović 1 45′, J. Ring 68′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Kalmar FF mal 44% držanie lopty, Djurgardens IF mal 56%. Kalmar FF mal 10 striel (3 na bránu), Djurgardens IF mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Kalmar FF 1.26 — Djurgardens IF 1.48. Kalmar FF urobil 4 striedaní, Djurgardens IF urobil 4.

Aktuálna forma

Kalmar FF

DWLLWW

Djurgardens IF

LWWLWD

Stadium

Guldfågeln Arena, Kalmar Municipality — 12,500 capacity, opened in 2011. Home of Kalmar FF.

Guldfågeln Arena

HeyTim · CC BY 3.0

Capacity
12,500
Opened
2011
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026