Menu

If Elfsborg vs Mjallby Aif

Borås Arena, Borås21. júla 2024 o 16:30
31
Rozhodca: G. Maqedonci

Udalosti zápasu

IF Elfsborg
Mjallby AIF
Výkop
J. Abdullai

asistencia: T. Yegbe

1′
27′
E. Stroud

asistencia: V. Gustafson

J. Abdullai

asistencia: S. Holmén

42′
Polčas
S. Holmén

asistencia: B. Zeneli

51′
56′
V. GustafsonA. Manneh
56′
R. WikströmA. Brorsson
P. FrickA. Baldursson
61′
B. ZeneliC. Jebara
69′
70′
T. PetterssonI. Jagne
76′
E. StroudJ. Kiilerich
76′
J. GustavssonA. Johansson
M. BaidooN. Söderberg
77′
J. AbdullaiA. Zeneli
77′
90+5′Adam Stahl
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
9Shots off Goal5
19Total Shots13
2Blocked Shots6
11Shots insidebox9
8Shots outsidebox4
17Fouls11
4Corner Kicks5
2Offsides2
35%Ball Possession65%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
316Total passes574
244Passes accurate485
77%Passes %84%
2.28expected_goals0.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Elfsborg je 7.03, v porovnaní s 6.91 u Mjallby AIF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Elfsborg je B. Zeneli (7.45), u Mjallby AIF je to E. Stroud (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Elfsborg prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 17 asistenciami, na čele s S. Hedlund (4G). U Mjallby AIF je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Bergström (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Elfsborg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Mjallby AIF má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Elfsborg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 4 u Mjallby AIF s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Elfsborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u Mjallby AIF s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u IF Elfsborg a 78% u Mjallby AIF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Elfsborg nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Mjallby AIF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Elfsborg je 27.5 (najmladší: J. Abdullai (20), najstarší: N. Hult (35)), zatiaľ čo Mjallby AIF má priemer 29.8 (najmladší: E. Stroud (23), najstarší: T. Pettersson (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Elfsborg majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 7 u Mjallby AIF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Elfsborg3-4-33-4-3Mjallby AIF
GKDEFMIDFWD
31Petters.8Holmén4Henriks.2Yegbe15Hedlund27Zeneli16Ouma23Hult17Frick10Baidoo14Abdullai1Törnqvi.4Wikström5Rösler24Petters.14Johanss.22Gustavs.10Røjkjær11Ståhl7Gustafs.18Bergstr.17Stroud

Náhradníci

Tréner: O. Hiljemark

Náhradníci

Tréner: A. Torstensson

IF ElfsborgSila pozíciíMjallby AIF
7.03
Ø Hodnotenie
6.91
7.02Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (3 v 3)6.68
2G 1A1G 0A
7.11Záložník (4 v 4)6.71
7G 15A0G 2A
6.76Útočník (3 v 3)7.05
3G 1A6G 1A
IF Elfsborg3-4-3
31BrankárI. Pettersson7.0
8ObrancaS. Holmén6.91G
4ObrancaG. Henriksson
2ObrancaT. Yegbe7.21G1A
15ZáložníkS. Hedlund6.94G4A
27ZáložníkB. Zeneli7.52G8A
16ZáložníkT. Ouma
23ZáložníkN. Hult7.01G3A
17ÚtočníkP. Frick6.83G1A
10ÚtočníkM. Baidoo
14ÚtočníkJ. Abdullai
Mjallby AIF3-4-3
1BrankárN. Törnqvist
4ObrancaR. Wikström
5ObrancaC. Rösler
24ObrancaT. Pettersson6.71G
14ZáložníkH. Johansson
22ZáložníkJ. Gustavsson6.72A
10ZáložníkN. Røjkjær
11ZáložníkA. Ståhl
7ÚtočníkV. Gustafson6.7
18ÚtočníkJ. Bergström7.04G
17ÚtočníkE. Stroud7.42G1A

Prehľad zápasu

IF Elfsborg zdolal Mjallby AIF 3:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: J. Abdullai 1′, E. Stroud 27′, J. Abdullai 42′, S. Holmén 51′. Bolo udelených 1 žltých kariet. IF Elfsborg mal 35% držanie lopty, Mjallby AIF mal 65%. IF Elfsborg mal 19 striel (8 na bránu), Mjallby AIF mal 13 (2 na bránu). Očakávané góly: IF Elfsborg 2.28 — Mjallby AIF 0.60. IF Elfsborg urobil 4 striedaní, Mjallby AIF urobil 5.

Rivalita od 2020

IF Elfsborg vs Mjallby AIF vzájomné výsledky

12 stretnutí
IF Elfsborg
4
výhier
Remízy
4
Mjallby AIF
4
výhier
Góly spolu
30 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/12 · 33%
Nad 2,5
4/12 · 33%

Aktuálna forma

IF Elfsborg

LWWLLL

Mjallby AIF

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026