Menu

Sirius vs Malmo Ff

Studenternas IP, Uppsala19. júla 2024 o 19:00
Domáci

Sirius

34
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

Sirius
Malmo FF
Výkop
Adam Wikman8′
L. Walta
34′
A. Vikman
45+1′
Polčas
56′
Gabriel BusanelloS. Rieks
A. LjungbergM. Lindberg
58′
M. HeierJ. Persson
58′
60′
S. Nanasi

asistencia: T. Ali

68′Sebastian Nanasi
D. StenssonF. Olsson
69′
A. VikmanA. Murbeck
69′
69′
S. PeñaI. Kiese Thelin
72′
H. Bolin

asistencia: S. Nanasi

76′
T. AliO. Berg
76′
H. BolinS. Jørgensen
J. Persson
78′
83′
I. Kiese Thelin

asistencia: L. Berg Johnsen

87′
N. Zätterström

asistencia: O. Berg

N. MilleskogH. Sjögrell
88′
90+4′Pontus Jansson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal13
1Shots off Goal8
7Total Shots26
0Blocked Shots5
6Shots insidebox18
1Shots outsidebox8
13Fouls9
5Corner Kicks10
3Offsides3
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves3
340Total passes492
263Passes accurate418
77%Passes %85%
1.11expected_goals2.95
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sirius je 6.93, v porovnaní s 7.06 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sirius je L. Walta (7.74), u Malmo FF je to H. Bolin (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sirius prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s L. Walta (16G). U Malmo FF je to 14 gólov a 12 asistencií s lídrom H. Bolin (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sirius nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sirius nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sirius nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Sirius a 52% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sirius nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sirius je 24.3 (najmladší: M. Jeng (20), najstarší: D. Widgren (31)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 27.7 (najmladší: N. Zätterström (20), najstarší: J. Stryger Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sirius majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 20 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sirius4-2-3-14-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
30Tånnand.4Castegr.2Nwadike31Jeng21Widgren14Walta18Vikman10Heier8Stensson36Ljungbe.19Millesk.1Friedri.17Larsen18Jansson35Zätters.25Busanel.8Peña23Johnsen22Ali11Nanasi38Bolin20Botheim

Náhradníci

Tréner: C. Mattiasson

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

SiriusSila pozíciíMalmo FF
6.93
Ø Hodnotenie
7.06
Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)7.08
2G 1A4G 3A
7.00Záložník (5 v 5)7.21
16G 7A10G 9A
6.62Útočník (1 v 1)6.80
1G 1A0G 0A
Sirius4-2-3-1
30BrankárJ. Tånnander
4ObrancaH. Castegren7.11G
2ObrancaP. Nwadike
31ObrancaM. Jeng
21ObrancaD. Widgren6.81G1A
14ZáložníkL. Walta7.716G3A
18ZáložníkA. Vikman6.8
10ZáložníkM. Heier6.93A
8ZáložníkD. Stensson
36ZáložníkA. Ljungberg6.61A
19ÚtočníkN. Milleskog6.61G1A
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
22ZáložníkT. Ali7.02G2A
11ZáložníkS. Nanasi
38ZáložníkH. Bolin7.35G5A
20ÚtočníkE. Botheim6.8

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal Sirius 4:3. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: L. Walta 34′, A. Vikman 45′, S. Nanasi 60′, H. Bolin 72′, J. Persson 78′, I. Kiese Thelin 83′, N. Zätterström 87′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Sirius mal 41% držanie lopty, Malmo FF mal 59%. Sirius mal 7 striel (6 na bránu), Malmo FF mal 26 (13 na bránu). Očakávané góly: Sirius 1.11 — Malmo FF 2.95. Sirius urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 4.

Rivalita od 2025

Sirius vs Malmo FF vzájomné výsledky

2 stretnutí
Sirius
1
výhier
Remízy
1
Malmo FF
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 51 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Sirius

DWWWWW

Malmo FF

LWWWLL

Stadium

Studenternas IP, Uppsala Municipality — 6,500 capacity, opened in 1909. Home of IK Sirius FK, IFK Uppsala, IK Uppsala Fotboll.

Studenternas IP

Lighten-up · CC BY-SA 4.0

Capacity
6,500
Opened
1909
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026